Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - babybazar verzus internetove obchody..

od marrusska » Pon Sep 15, 2008 10:55 pm

matinka3 nehnevajta sa na mna, ale na zaklade obrazka ste vydedukovali, ze ta ,ktora si kupila saty klame???? :shock: Len chcem podotknut ze obrazok nie su saty!!!!!je to obrazok a tvrdit o niekom ze klame, hmm to je podla mna trochu odvazne. A okrem toho si myslim, ze je podstatnejsi princip ako dana vec. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od matinka3 » Pon Sep 15, 2008 11:00 pm

marrusska ale keby tie saty neboli ako na obrazku tak to ta pani napise nemyslis?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 12:00 am

od marrusska » Pon Sep 15, 2008 11:05 pm

myslela som to tak,ze vela zalezi od strihu siat, ako su usite a to sa podla obrazka zistit neda, niektore saty byvaju podsite, a hoci saty vyzeraju volne, podsivka by mala byt "na telo". a tu moze vzniknut problem s mierami, lebo len malokto ma idealmu postvu. ja teda urcite nie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od matinka3 » Pon Sep 15, 2008 11:08 pm

Marrusska aj Alex to sama povedala, toto je bazar
tak tu je nejake riziko a
nekupovala by macku vo vreci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 12:00 am

od marrusska » Uto Sep 16, 2008 1:31 pm

ono riziko je vzdy, danu vec uvidis, az ked ti pride domov. Staci si prezriet rubriku nespolahlivi inzerenti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od matinka3 » Uto Sep 16, 2008 1:41 pm

ano marrusska, preto je to bazar. Ja ked som nebola s nejakou vecou spokojna(stalo sa mi to len raz v mojich prvych zaciatkoch) tak som to posunula dalej a baba co to zobrala odo mna bola spokojna.Nerobila som koli tomu problemy tej co to predala mne.No ale to je na ludoch ci sa snazia dohodnut a ci len tvrdohlavo si chcu presadit to svoje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 12:00 am

od marrusska » Uto Sep 16, 2008 2:33 pm

ano je to o dohode, a je to o ludoch, hlavne o ludoch, ale ked o niekoho chcem aby mi vymenil nieco co som od neho kupila , nie je to "robenie problemov "ako tvrdite, ale to je uz jedno, mne sa len nepacilo ako jednoznacne ste obvinili kupujucu z klamstva, to je trochu silna kava, preto som citila potrebu zareagovat, najmä ak do ich obchodu clovek nevidi, oni dve si to poriesili a tak by to malo byt vzdy. Tolko moj nazor.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od pasavec » Uto Sep 16, 2008 2:49 pm

Neda mi nezareagovat na to ako ma mamicky obvinuju z klamstva a opisuju ma ako tu najvacsiu chuderu, ktora sa nevie obliect ani do siat. Tie saty su fakt tak komplikovane usite, ze ani podla mier ani podla obrazka sa to neda presne trafit. Spodny diel je uzsi ako vrchny a preto tam je dolezite,aby (ako aj v mojom pripade) bol sirsi obvod prs. Tie saty su mi volne popod pazuchy a v dolnych partiach su mi tak akurat, co myslim, ze keby som si dala mensie cislo, by som to tam mala ako hurka a to fakt nepotrebujem. Neviem ako by sa aj vam pacilo, keby som vas opisala ako klamarku, ako pani s vesiakom na tele a pod. Je to fakt ponizujuce. A pre informaciu, zas sme sa nedohodli, s pani Dankou, mam pocit, ze sa ani neda dohodnut. :( Najprv my chce vyjst v ustrety a teraz zas nie atd. Nechce si priznat chybu, ze sme sa nazaciatku nasej komunikacie dohodli o vrateni tovaru a ze az potom, ako som jej ich chcela vratit, tak prisla s tym vsetkym ohladom dodavatelovych podmienok a pod. Uz to tu nerozoberam. Chcela som len, ze ma tu prestante ohovarat ako klamarku a trubu, ktora si neviem kupit nic na seba.Nemam ani 20 ani 30 rokov aby ste sa domna navazali ako do slecny, co nevie co so sebou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 12:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 3:21 pm

Lenka, ja som sa s vami vcera dohodla, vy ste mi zase dnes napisali nieco ine,, tak potom o com to je<< ?? Ja som dala navrh,, vy ste vcera napisali ok.. / vsetky emaily mam ulozene// a dnes zrazu je to inak..
Tak sa nehnevajte, ale tuto debatu som ukoncila uz nadobro, vase vydieranie a vase pripomienky k mojim rodinnym prislusnikom si nechajte sama pre seba ... Uz sa viac do tejto debaty zapajat nebudem, vec je UKONCENA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od pasavec » Uto Sep 16, 2008 3:43 pm

Ale teraz to je uz fakt vrchol vsetkeho, ja som vam nenapisala nic o tom, ze suhlasim s vasim navrhom, sama ste sa rozhodla predat saty a ja som vam na to dala suhlas s tym,ze vam ich dnes poslem spat ako balik, aby ste si ich mohla odkontrolovat,ze nie su poskodene. Este som vas upozornila na to, ze sa saty nedaju predavat jedny dvoma predavajucimi,ako ste mi to vy NAKAZALA. Co sa tyka vasich blizkych som len skonstatovala,ze musi byt velmi tazke zit s tak tvrdohlavych clovekom ako ste vy a nic ine. Vsetko to tu prekrucate a opisujete ako to len vam vyhovuje. Skopirujem vsetku nasu doterajsiu komunikaciu a dam ju na diskusiu, aby sa vedeli k tomu vyjadrit ostatne mamicky a pochopili, ze je s vami velmi tazke sa dohodnut. Lebo co hodina to novina.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 12:00 am

od pasavec » Uto Sep 16, 2008 3:49 pm

pasavec 10.08.2008 - 21:46
aby som si ich vyskusala je do ZA dost daleko a tak by som poprosila,ci by ste mi nemohla odmerat sirku na prsiach,pas a boky+dlzku sukne.Myslim,ze ste mali aj velkost 40,uz nie su???dakujem
--------------------------------------------------------------------------------
danulka0011 10.08.2008 - 21:52
dobry vecer satocky maju taketo rozmery. dlzka celkova od pazuchy po spodok 89cm sirka cez prsia 41cm, natiahne sa na 44cm s tym nariasenim na prsiach Daju sa aj poslat nazad ak nebudu sediet, len tam treba nechat visacky.

--------------------------------------------------------------------------------
pasavec 11.08.2008 - 10:35
poprosim vas teda o zaslanie siat na adresu:.ak treba najprv zaplatit,poslite mi c.uctu.dakujem velmi pekne a prajem pekny den

--------------------------------------------------------------------------------
danulka0011 11.08.2008 - 10:39
dobry den, posielam vam teda cislo uctu a sumu suma je 1290 + 44sk postovne cislo uctu je 22 00 39 25 54/0200 prosim poslite mi vasu adresu, ked bude uhrada na ucte, posleme vam balicek, dakujem. Da sa platit aj dobierkou, tam je postovne 62sk, takze ak chcete radsej dobierkou, napiste mi , poslem vam aj dobierku... neni problem.

--------------------------------------------------------------------------------
pasavec 11.08.2008 - 18:06
prosim vas teda o zaslanie na dobierku,nakolko mam v inej banke c.uctu a trvalo by to dlhsie.Adresa: .dakujem velmi pekne.ak by mi teda nahodou neboli ok, mozem vam ich potom poslat spat tiez formou dobierky?V tom pripade zaplatim postovne ja.

--------------------------------------------------------------------------------
danulka0011 11.08.2008 - 18:15
ok samozrejme jasne, ak by neboli dobre, mozete mi ich potom zaslat nazad.

--------------------------------------------------------------------------------
pasavec 19.08.2008 - 21:41
pekny vecer,mrzi ma to,ale musim vam tie saty vratit.Mam ich na prsiach velmi siroke a tak zajtra ich odoslem tak ako sme sa dohodli-na dobierku.este raz velmi pekne dakujem.

--------------------------------------------------------------------------------
danulka0011 19.08.2008 - 22:03
dobry vecer, dodavatel mi zakazal vracat peniaze, mozem len vymienat a poskytnut mensie cisla. Mali sme par takych "skvelych " zakaznicok, ktorym sme vydali peniaze, a dosiel taky tovar...... potom sme my skodovy na satockach. mozem len vymienat kus za kus, alebo z ainy tovar A satocky sa daju uz aj osobne skusat v Ziline ak by bol zaujem.

Atd., takze mile mamicky co si o tom myslite este raz? Mam narok na vratenie penazi? Ma pani Danka pravo sa spravat tak ako sa sprava?Co mi poradite, ako mam dalej postupovat,kedze nechce dodrzat dane slovo.Dakujem - (adresu som vymazala)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 12:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 3:59 pm

Lenka veselo si prepierajte spinave pradlo.. ja som dala navrh, nechcete ten navrh prijat tak prajem pekny den vsetkym a majte ma radi.. Uz mam tejto debaty pokrk.. kazda minca ma dve strany...
To si treba uvedomit... a nie hadzat hned po niekom kamene...
O tom vasom jednani by sa dalo polemizovat,,nikoho by som si nedovolila urazit tym ze budem vytahovat rodinnych prislusnikov a vydieracky ktore predvadzate... a podobne....
Ja som vas neurazala bohuzial, veci som vam vysvetlila tak ako su,, bohuzial je to tak ako som napisala, uz v prispevku hore, nemenovane damy sa postarali o to ze saty sa vymienaju len sposobom vyssie uvedenym . je toho tu uz 6 stran, nemam naladu sa staaaale dokola opakovat..nikam to nevedie...... ..... pekny den...............
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od alex » Uto Sep 16, 2008 4:03 pm

Danulka0011 vy ste nedodržala slovo!!! sama ste dala návrh že zoberiete šaty späť!!! takže podľa mňa ste vy nespolahlivá predávajúca!! :!: pravda je na strane pasavca, či chcete alebo nie :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 4:12 pm

Precitajte si to co som pisala na zaciatku,, ja nebudem porusovat to co som dostala nariadenim, bohuzial,, ale ked mi niekto povie ze to tak nemam robit, nebudem to robit,, pretoze je to asi normalne.. chcem vidiet vas damy ktore si v robote robite co chcete,,, jasneee to by sa sefovi urcite pacilo..
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Tymto som skoncila, navrh na riesenie som poskytla, nechce o tom ani pocut,, mne je jedno ako ma nazvete, ci som spolahliva alebo nie som spolahliva..ak sa spolahlivost prejavuje tym ze ma tu bude dotycna vydierat,, ze mi posle balik a ked jej neposlem peniaze tak.......... a podobne vyhrazky a reci typu ze moji rodinny prislusnici musia mat so mnou tazky zivot... no prepacte,ale toto uz zachadza moc daleko.
slusne som jej napisala o co islo.. ak som nedodrzala ja slovo, mam na to dovody ktore ma dalej nepustia !!!!!!!! A kedze chcem pracovat aj dalej, tak nejake pravidla musim aj ja samozrejme dodrziavat... alebo asi rozpravam z cesty.. sak draha Alex???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od ivetka1980 » Uto Sep 16, 2008 4:25 pm

PASAVEC,ale preco ste nesuhlasila z navrhom ze obe si saty vylozite do svojho albumu,na predaj???A ked niektora preda,mate peniaze naspat...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť