Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - babybazar verzus internetove obchody..

od alex » Uto Sep 16, 2008 4:36 pm

danulka v prvom rade by ste mali dodržiavať to, na čom sa dohodnete s kupujúcou :!: Vám by sa to istotne tiež nepáčilo keď by ste sa na niečom dohodla (vy ako kupujúca) a potom by to predávajúca odmietla. A keď by ste toto nenavrhla, možno by si pásavec velice rozmyslela či si tie šaty kúpi alebo nie.
A keď už Vám to nariadil šéf, tak ste sa s ním mali dohodnúť, že už ste to slúbila a mali ste to začať praktikovať od ďalšieho obchodu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od pindo19 » Uto Sep 16, 2008 4:42 pm

Co keby si to pasavec skusil vykonzultovat priamo s Vasim nadriadenym? Ste ochotna jej poskytnut cislo alebo nazov firmy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 4:21 pm

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 4:55 pm

Prosim pekne vsetkych o to aby sa do toho prestali vrtat,
ak sa bude chciet Lenka dohodnut, nejako sa dohodneme. Ja som zatial este nikoho hentam neposlala ked prisiel s nejakym navrhom...
Ja nemam chut sediet cely den na nete a odpisovat tu ked mam iny program. Lenku neignorujem , ona sama vie ze jej pisem na kazdu spravu .., ked bude chciet ozve sa aj sama a navrhne riesenie ktore bude vyhovovat obom, ked jej moje riesenie predat saty spolocne nevyhovuje.
Ja tymto koncim. Prajem vsetkym pekny den ALEX, IVETKE, MARTINKE, PINDOVI a vsetkym ktory sem napisali.... Polemizujte, ohovarajte, rieste problemy , kamenujte koho chcete... bezomna.. Pa pa . :arrow:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od pindo19 » Uto Sep 16, 2008 4:59 pm

Danulka0011, preco nechcete pristupit na navrh o dohode medzi pasavcom a Vasim nadriadenym?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 4:21 pm

od alex » Uto Sep 16, 2008 5:03 pm

Danulka už ste tu raz písala , že ste sa s pasovcom dohodla, žiaľ ako sme zistili, nebola to pravda :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 5:19 pm

Pindo19 zase si domyslate,, a uz mi s tym pekne idete na nervy... Pretoze ja som NEPOVEDALA ze nechcem pristupit.
Ja som povedala, A POSLEDNY KRAT TO SEM PISEM, PRESTANTE SA DO TOHO STARAT, JE TO VEC MEDZI NAMI DVOMA, DAVAJTE SI NAVRHY SAMI MEDZI SEBOU A MNE UZ KONECNE DAJTE POKOJ A AJ KUPUJUCEJ.
JEDNA SA O OBCHOD KTORY PREBEHOL MEDZI NAMI, NIE MEDZI MNOU A NOU + PINDOM + ALEX A OSTATNYMI ... TAKZE OPAKUJEM.. PRESTANTE VRTAT, A DAJTE NAM SVATY POKOJ..
NEMAM NALADU SA VAM TU SPOVEDAT.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od gonica » Uto Sep 16, 2008 5:20 pm

danulka :idea: :idea: :idea: :idea: , zadala si temu do diskusie :?: :?: :?:
tak reakciám musíš aj čeliť. Ved nakoniec ty si bolá tá prvá, ktorá túto tému začala. Ked ti nepadá cukor na hlavu tak to sa ti už nepáči :?:

A čo sa týka vydierania si smiešna. Ved tam žiadne vydieranie nieje.

ivetka1980-nebud až tolko na strane danulky. ved keby si bola na mieste pásavca tak by si jednala tak isto a určite by si ich chcela vrátit. Ved každá si tu privyrábame na vecičkách po svojich detoch, abi sme im zato pokupili nové veci. 1200,- sk je dost. A nie čakat a držat ich vo svojom albume.
Je to smiešne.

Ale na niečo su tie diskusie dobré, už dopredu nám dajú o predávajucich vela vediet .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od gonica » Uto Sep 16, 2008 5:27 pm

danulka0011



Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 130


PríspevokZaslal: 22 august 2008 19:11 Predmet: Odpovedať s citátom
Damy vy sa uz spametajte,, vy ste pochopili o com je internetovy predaj??
Opakujem to este raz, zakaznik ma pravona to aby vam tovar vratil ked sa mu nepaci.. sak je to normalne ze ked vidi niekto fotku, tak vybera podla fotky, nemusi mu to sadnut..
Mne to baby robia bezne ked nieco nesadne tak zoberem nazad a vymenim alebo peniaze vratim..., a to ich tu mam vsetky do radu zverejnovat/?

Danulka toto som skopírovala z diskusie UPOZORNENIE NA PANI SYLVIU LAZOVKSU / klubcaj/ Je to tvoj príspevok pamataš sa :?: :?: :?: Potom to ako teraz konáš ako vysvetlíš. :idea: :idea: :idea: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Uto Sep 16, 2008 5:27 pm

GONICA,tebe staci jeden nespokojny kupujuci,aby si si vytvorila nazor na predavajuceho???????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 5:28 pm

OPAKUJEM TO ESTE RAZ, KONAM TAK AKO SOM DOSTALA NARIADENE. TO CO SI MYSLIM JA, JE VEDLAJSIE.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 5:30 pm

PRIPAD SYLVIE,, BOL TOTALNE O NIECOM INOM. AK STE SI TO NEVSIMLA.
TAM ISLO O TO ZE SYLVIU ALENKA VEDOME OKLAMALA. ONA VEDELA CO JEJ POSIELA. JA SOM ZIADNY SPINAVY, FLAKATY A ZAPRATY TOVAR NEPOSLALA. V MOJOM PRIPADE TO BOLI KRASNE CISTE SATY AJ S VISACKOU !!!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od pindo19 » Uto Sep 16, 2008 5:33 pm

OPAKUJEM, PASAVEC NEKUPOVAL SATY OD VASEHO NADRIADENEHO, ALE OD VAS DANULKA 0011! UMOZNITE MU KONTAKTOVAT SA S VASIM NADRIADENYM, RESP.DODAVATELOM TOVARU,KED SA STALE NA NEHO ODVOOLAVATE.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 4:21 pm

od gonica » Uto Sep 16, 2008 5:34 pm

ivetka 1980 ja si nevytváram názor podla nespokojného nakupujuceho, ale podla vyjadrení, ktoré tu sú. Lebo sa pozerám aj trochu naspat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od danulka0011 » Uto Sep 16, 2008 5:35 pm

Tu su ludia ktory hladaju senzacie,, vytahuju spinave pradlo a vytahuju veci ktore s tymto pripadom ani nesuvisia..

Uzatvaram to uz 50 ty krat,, je to vec medzi kupujucou a predavajucou, je to na dohode kupujucej a predavajucej , pre nechapave to napisem znova.... je to vec medzi predavajucou a kupujucou.... takze poprosim vsetkych aby si svoje ctene rady nechali pre seba, ,,, pretoze tuto vec nevyriesi ani ALex,ani pindo,ani ivetka,ani gonica,, ani nikto okrem kupujucej a predavajucej...

A pokial ide niekomu o senzacie,, rano vychadza dalsie cislo Noveho casu, skuste sa zacitat tam alebo si pozret schodzu Narodnej rady...
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Júl 06, 2007 12:00 am

od gonica » Uto Sep 16, 2008 5:37 pm

danulka, sama ste povedali .....bazar je bazar....., treba rátat so všetkým. Len ako čítam stejto diskusie , vedome ste oklamali asi aj vy. Alebo ten príkaz Vám dal šef až po zaslaní tejto objednávky? Ak ano, tak sa musíte riadit takýmito príkazmi až po pásavcovi, lebo ste príkaz dosltali až potom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť