Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - ...čo hovorite-na vysledky volieb"2010?"....

od Janka81 » Štv Jún 17, 2010 4:10 pm

tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Štv Jún 17, 2010 5:38 pm

Janka81 píše:tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:


Janulienka jasné že sme si všimli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najmň ak sa do toho pustí naša strana SMS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Štv Jún 17, 2010 5:49 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:


Janulienka jasné že sme si všimli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najmň ak sa do toho pustí naša strana SMS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



hahaha,celkom sa to ujalo :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Štv Jún 17, 2010 5:51 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:


Janulienka jasné že sme si všimli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najmň ak sa do toho pustí naša strana SMS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



hahaha,celkom sa to ujalo :lol: :lol: :lol:


Jasné len by sme mali založiť tému s názvom našej stránky a tam písať naše návrhy postrehy a rozhodovať kto bude v SMS a kto nie. :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Štv Jún 17, 2010 6:27 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:


Janulienka jasné že sme si všimli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najmň ak sa do toho pustí naša strana SMS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



hahaha,celkom sa to ujalo :lol: :lol: :lol:


Jasné len by sme mali založiť tému s názvom našej stránky a tam písať naše návrhy postrehy a rozhodovať kto bude v SMS a kto nie. :idea:


Tak to nechám na Denisku,tú to ako prvú napadlo :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Štv Jún 17, 2010 9:32 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:tak ja popri BB žiadny alkohol fakt nepotrebujem..hahaha

ale ked bude strana,budeme aj piť..minimálne ked to bude tá moja SMS--nech ked už to pripomína SNS:-)))

Inak všimli ste si,ako sa dajú voľby poňať s humorom??? :wink: :wink: :wink:


Janulienka jasné že sme si všimli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najmň ak sa do toho pustí naša strana SMS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



hahaha,celkom sa to ujalo :lol: :lol: :lol:


Jasné len by sme mali založiť tému s názvom našej stránky a tam písať naše návrhy postrehy a rozhodovať kto bude v SMS a kto nie. :idea:


Tak to nechám na Denisku,tú to ako prvú napadlo :lol: :lol: :lol:




:D :D :D kočky,ja som teraz taka vyštavena-že ani nevidim na klavesnicu....sadila som nove kvety,travu atd.do toho kosila,vdaka b...-kosačkou a ešte prala,vešala,skladala,varila a neviem čo ešte.. :lol: :lol: :lol: som k.o.. :) aj som si myslela na vas,že čo nove navrhnete do tej"našej strany" :wink: :wink: :wink: napadov by bolo---ale zase,aby nas tu niekto neschladil-že kočeny",ale už to prehanate-s tou fantaziou :oops:.....(inač,kedy sa stretneme na "kave"?janka je tot na skok a janka81 :?: :wink:
Naposledy upravil nelly123 dňa Štv Jún 17, 2010 9:41 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Štv Jún 17, 2010 9:37 pm

hahaha.."kočeny" tuším aj ty frčíš na Paneláku :wink: :wink: :wink: a nech si hovoria,čo chcú..my pôjdeme "na Tankoch" do volieb budúcich s lopatami od Lidky a čiapkami od Janulky:-)))a Slota nám bude ulievať...hahaha
Naposledy upravil Janka81 dňa Štv Jún 17, 2010 9:56 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Štv Jún 17, 2010 9:43 pm

No tak pridam sa kratko dievcata ako ja som verejne poviem volila SMER suhlasim s Jankou o Radicovej mam na nu ten isty nazor a keby sa to dalo, ked ju vidim v telke tak hodim po nej prvy najvacsi kamen po ruke aby som ju naveky odstranila. Vrcholne ju neznasam s tym jej umelym usmevkom dolezita je ako ................... ja ju nemozem ani vystat a toho maleho cigana Dzurindu 1000 nasob, dufam ze sa tam neudrzia dlho. No a k SDKU ked sme uz pri nich a su taky uuuuuuuuuuuuuuuzasny tak ako viete o tom ze chcu skratit materske prispevky len na rok ???????????? Tak maminky drzim vam palce pri tejto krave Radicovej zoberie vam aj posrate plienky po babetku len aby USETRILA. fuj. BIJU SA TAM O KRESLA AKO MALE DETI !!!!!! FUJ !!!!!!! kEBY NEBOLO PROTIZAKONE ZABITIE UTRATIM JU AKO PSA.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od nelly123 » Štv Jún 17, 2010 9:44 pm

Janka81 píše:hahaha.."kočeny" tučíš aj ty frčíš na Paneláku :wink: :wink: :wink: a nech si hovoria,čo chcú..my pôjdeme "na Tankoch" do volieb budúcich s lopatami od Lidky a čiapkami od Janulky:-)))a Slota nám bude ulievať...hahaha


:wink:-tak to beriem na 100%... :) :) :) ....a veru u nas"jedeme na panelaku.....,ti hovorim jani-čierne barety,miesto samopalov-lopaty 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Štv Jún 17, 2010 9:57 pm

nelly123 píše:
Janka81 píše:hahaha.."kočeny" tučíš aj ty frčíš na Paneláku :wink: :wink: :wink: a nech si hovoria,čo chcú..my pôjdeme "na Tankoch" do volieb budúcich s lopatami od Lidky a čiapkami od Janulky:-)))a Slota nám bude ulievať...hahaha


:wink:-tak to beriem na 100%... :) :) :) ....a veru u nas"jedeme na panelaku.....,ti hovorim jani-čierne barety,miesto samopalov-lopaty 8)


dobre "kočeny" robíme odboj :wink: :wink: :wink: hahaha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť