Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - prvý deň v škole

prvý deň v škole

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 12:56 pm

Môj malý dnes bol prvý deň v škole ako ostatné deti....škola sa mu začínala o 9:00 hod a o 10:00 hod už bol doma :lol: :lol: :lol: neviem načo ho bolo do školy :lol: :lol: ja si nepamätám, aby nás tak skoro pústili domov...učiteľky sa s nami zvítali...rozdali učebnice....porozprávali...vy máte aké skúsenosti???? :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 3:36 pm

Ja si veru nepamätám ako to bolo u nas, no môj bol tiež za hodinu doma. Veď im povedala všetko čo treba, čo maju doniesť, tak čo sa tam budu zdržiavať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 3:41 pm

Ja si pamätám, my sme prišli do školy bolo prvé privítanie v telocvični s prváčikmi, rozdelenie triedných učiteliek...toto trvalo cca 1 hod, potom sa išlo do tried....bolo uvítanie nového školského roka...dostali sme zošity, knihy...rozprávalo sa aké sme mali zážitky...a domov sme prichádzali okolo 12:00 hod, síce nás bolo niekedy v triede 35 žiakov a nie ako teraz 6 žiakov....koľko žiakov je u vás v triede? do akej triedy chodí tvoje dieťa? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 8:50 pm

Ja si myslim, že tie uvitania su zbytočne, chapem že je to akože pekne, ale väčšinou to deti nudi, hlavne keď všetci musia neviemkolko stať v jednej miestnosti :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:08 pm

no neviem načo si ty zvyknutá :lol: :lol: :lol: ale u nás na dedine to bolo vždy oficiálne...deti veľmi bavilo. keď robili program pre prváčikov...a vôbec to nebolo otravné....ale každý ma svoj názor....viem že teraz sú iné deti, ako sme boli my :D :D :D rýchlo domov, hodiť tašky a hurá na pc :oops: :oops: pamätám, že ja som čítala strašne veľa knižiek a nechcela som prestať dokedy som neprečítala celú knihu :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od keilayh » Str Sep 03, 2014 8:37 am

Jajus345 píše:no neviem načo si ty zvyknutá :lol: :lol: :lol: ale u nás na dedine to bolo vždy oficiálne...deti veľmi bavilo. keď robili program pre prváčikov...a vôbec to nebolo otravné....ale každý ma svoj názor....viem že teraz sú iné deti, ako sme boli my :D :D :D rýchlo domov, hodiť tašky a hurá na pc :oops: :oops: pamätám, že ja som čítala strašne veľa knižiek a nechcela som prestať dokedy som neprečítala celú knihu :D :D :D


Možno na dedine je to inak ako v meste, neviem. No čo si pamätám zo základky, sedeli sme v triede a počuvali cez rozhlas riaditelku a jej preslov, a potom ešte čo pustili z nejakej nahravky či čo to a ver, že to absolutne nikoho nezaujimalo.
Na stredej sme išli do jedálne a tam sme hodinu stáli celá škola, vzduch vydýchaný a taktiež všetci čakali kedy budu môcť vypadnuť.
Čiže ani tam ani tam sa žiadne programy pre nikoho nerobili. Bol to obyčajny a nudny uvod :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 9:14 am

tak asi bol niekedy rozdiel dedina a mesto... :lol: :lol: :lol: síce, keď som išla na strednú, najskôr sme mali privítanie von...ak bolo dobré počasie, ak pršalo...tak sme boli v telocvični :shock: :shock: ako vravíš nedalo sa dýchať...potom sme išli do triedy, predstavila sa nám triedna učiteľka.....potom sme sa mali predstaviť aj my a niečo v krátkosti o sebe povedať..... :o :o :o :o takže tiež nuda..na akú školu si chodila? :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:59 pm

No naši šiestaci trčali normálne 2 hodiny v škole :lol: :lol: aj som bola prekvapená,lebo som ho tiež čakala do hodinky doma :wink:
No a hned aj rozvrh dostali a na druhý deň pekne s taškou a učebnicami do školy :wink:

.. a hned to samozrejme začalo...18€ Angličtina..15€ Nemčina..10€ pracáky M,BIO,GEO..konec :roll: :roll: :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:07 pm

dnes je škola riadny luxus.... :oops: :oops: :oops: my sme dostali rozvrh hodín...ešte pred koncom prázdnin vo štvrtok a zároveň aj zoznam zošitov, aké budú potrebovať....zošity ma vyšli na 25 €....hneď druhý deň do školy som mu dávala 30 zošitov vydržia 3 mesiace....za angličtinu sme platili 15 €, triedny fond 3 €, obrusy na stoly 2 €, obedy 18 €....som zvedavá, koľko nás vyjde zrpš....už ma 4 jednotky...zarezávajú od prvého dňa...vy ste na tom ako, už sa učíte? :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 1:15 pm

Jajus345 píše:dnes je škola riadny luxus.... :oops: :oops: :oops: my sme dostali rozvrh hodín...ešte pred koncom prázdnin vo štvrtok a zároveň aj zoznam zošitov, aké budú potrebovať....zošity ma vyšli na 25 €....hneď druhý deň do školy som mu dávala 30 zošitov vydržia 3 mesiace....za angličtinu sme platili 15 €, triedny fond 3 €, obrusy na stoly 2 €, obedy 18 €....som zvedavá, koľko nás vyjde zrpš....už ma 4 jednotky...zarezávajú od prvého dňa...vy ste na tom ako, už sa učíte? :wink: :wink: :wink: :wink:


Hej,už sa trocha učia..no naštvali ma s rozvrhom,lebo im dali nultú hodinu kvôli etike!!! už im hrabe na tých školách,takto malé decká budú v zime po tme hnať do školy :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:21 pm

to nultá hodina sa v dnešnej dobe ešte používa??? to ešte funguje??? :shock: :shock: :shock: tak to sú riadny blázni....ako ďaleko máte do školy??? chodíte pešo, vodič malého alebo chodí sám???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 1:33 pm

baby a to platite nejako moc nie? my sme zošity zatiaľ vôbec nekupovali, všetko zabezpečuje škola a zatiaľ sme platili len 15€ na tieto pomôcky. Počítam samozrejme, že ešte sa platiť bude, ale určite nie vela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:47 pm

no to fakt toľko platíme...a to nie je ešte všetko :oops: :oops: :oops: žiaľ naša škola nezabezpečuje nič....to kde je taká škola? že zabezpečuje zošity??? :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 10:01 pm

keilayh píše:baby a to platite nejako moc nie? my sme zošity zatiaľ vôbec nekupovali, všetko zabezpečuje škola a zatiaľ sme platili len 15€ na tieto pomôcky. Počítam samozrejme, že ešte sa platiť bude, ale určite nie vela.



Jasne,že toľko platíme :evil: a to som len knihy a predtlačené pracovné zošity rátala...bežné zošity a perá atd tam nie sú zarátané,,šlak ma tráfa..a to ešte ZRPŠ bude aspon 15€..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 10:03 pm

Jajus345 píše:to nultá hodina sa v dnešnej dobe ešte používa??? to ešte funguje??? :shock: :shock: :shock: tak to sú riadny blázni....ako ďaleko máte do školy??? chodíte pešo, vodič malého alebo chodí sám???



Ja som mala nultú len na strednej niekedy v 90-tom..no ale vidíš,môj je 6-tak a nultá tiež..hrabe tomu školstvu nadobro!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť