Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - Spolahlive,doveryhodne a perfektne maminky nakupujuce.

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 4:57 pm

no to som bola aj ja ivka prekvapena :? a tiez neviem preco asi pre tie nicky no nedalo sa to riesit aj inak :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od inguli » Str Jún 23, 2010 8:11 pm

kriskovalud píše:no to som bola aj ja ivka prekvapena :? a tiez neviem preco asi pre tie nicky no nedalo sa to riesit aj inak :?: :?:


ked sa odhalila tarzy tak ja som tu tiez nebola tak niesom az tak doma v tom blbosti pisat nechcem...tyy co tam pisali vtedy urcite vedia...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 8:46 pm

kriskovalud píše:Ja nikomu nazor neberiem ja som s nou mala len dobre skusenosti a komunikovala so mnou velmi pekne to boli moje zakaznicky a maminky od ktorych som ja nakupovala a bola som s nimi spokojna


a co tak pridat sem tvojich kupujucich alebo predavajucich mozno ani mne sa nebudu pacit tvoji aj ked ja som zatial nemala s nikym zlu skusenost doposial

MirkaD :D wewerka2008 :D katarka25 :D ja1818 :D jvalachova :D ivetka1980 :D hollevi :D

to su dalsie s ktorymi som mala obchodik chovali sa slusne,a ja som bola s nimi velmi spokojna aj s vecickami niektore boli predavajuce ine kupujuce


ved ok,len si nemyslim,ze ten kto ma viac ako 1 nick,sa da povazovat za doveryhodneho :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 8:47 pm

kriskovalud píše:Ja nikomu nazor neberiem ja som s nou mala len dobre skusenosti a komunikovala so mnou velmi pekne to boli moje zakaznicky a maminky od ktorych som ja nakupovala a bola som s nimi spokojna


a co tak pridat sem tvojich kupujucich alebo predavajucich mozno ani mne sa nebudu pacit tvoji aj ked ja som zatial nemala s nikym zlu skusenost doposial

MirkaD :D wewerka2008 :D katarka25 :D ja1818 :D jvalachova :D ivetka1980 :D hollevi :D

to su dalsie s ktorymi som mala obchodik chovali sa slusne,a ja som bola s nimi velmi spokojna aj s vecickami niektore boli predavajuce ine kupujuce


vid ref.tam mam spolahlive :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lidka06 » Str Jún 23, 2010 8:48 pm

sisu22 píše:
kriskovalud píše:Ja nikomu nazor neberiem ja som s nou mala len dobre skusenosti a komunikovala so mnou velmi pekne to boli moje zakaznicky a maminky od ktorych som ja nakupovala a bola som s nimi spokojna


a co tak pridat sem tvojich kupujucich alebo predavajucich mozno ani mne sa nebudu pacit tvoji aj ked ja som zatial nemala s nikym zlu skusenost doposial

MirkaD :D wewerka2008 :D katarka25 :D ja1818 :D jvalachova :D ivetka1980 :D hollevi :D

to su dalsie s ktorymi som mala obchodik chovali sa slusne,a ja som bola s nimi velmi spokojna aj s vecickami niektore boli predavajuce ine kupujuce


ved ok,len si nemyslim,ze ten kto ma viac ako 1 nick,sa da povazovat za doveryhodneho :wink:


Hm sisu tiez si myslim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

Re: Spolahlive,doveryhodne a perfektne maminky nakupujuce.

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 8:49 pm

inguli píše:
sisu22 píše:
kriskovalud píše:Mile maminky pridajte sem svoje nakupujuce maminky alebo nemaminky s ktorymi ste boli spokojne a obchodik vas potesil,aby sme vedeli ze nas je tu este vzdy viac tych poctivych a spolahlivych predavajucich a kupujucich ako tych zlych a nepoctivych klamarok.

Marllik-super obchodik :D
Beatka 1971-super obchodik :D
Vierkaaa-super obchodik :D
Pojezdalova-dobierka super :D
Vedejova-vzdy uzasny obchodik :D
Makica-super obchodik :D
Baronka666-super obchodik :D
nelka09-super obchodik :D
Ivinka99-super kamoska a super obchodik :D
Horalkaaq-super obchodik :D
Ruza59-super obchodik :D
Alboss-superny obchodik :D
Tarzycia-super obchodik :D
Ketken-super obchodiky :D
Renika-super obchodik :D
Vivien166-super kamoska super obchodiky :D
Sonapet-super obchodik :D
janulka123-super obchodik :D

Dakujem vsetkym u ktorych som nakupila a tiez vsetkym ktory u mna nakupili a boli spokojny :D :D :D
Ste skvele babenky!!!


skoda,ze nazory sa rozchadzaju :roll: tak napr Tarzycia-podla mna az taka poctiva neni,ked ma viac,resp.minimalne 2 nicky :idea: a konverzacia na diskusii z jej strany bola tiez na plac!Takze co sa jej tyka rozhodne nesuhlasim :idea:



to ano siska ale zas tu ide o obchody ako predavala a kupovala a v tom neoklamala nikoho poslala co bolo zaplatene a zaplatila co si chcela kupit..
ale inak ozaj divna osoba to bola oghalila tu klamarky a pritom bola jedna z nich co sa tyka nickov :roll:


ingu v pohode,netvrdim,ze co sa tyka obchodovania je zla,to nie,ale na zaciatku temy je pisane doveryhodna-a to podla mna neni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 8:51 pm

kriskovalud píše:no to som bola aj ja ivka prekvapena :? a tiez neviem preco asi pre tie nicky no nedalo sa to riesit aj inak :?: :?:


moja takto ti poviem,to ze niekto ma viac nickom ako 1 svedci o niecom.Neverim jej ani nos medzi ocami,a kde je napisane,ze na inom nick neokradla,alebo nieco?Netvrdim,ze to urobila :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:12 pm

Ja by som ju už ani dalej nerozoberala,ja sama som bola šoknutá a fakt je to lepšie nechať "pochované" ,lebo to bude zas téma nekonečná na zamknutie :roll: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:13 pm

inguli píše:
kriskovalud píše:no to som bola aj ja ivka prekvapena :? a tiez neviem preco asi pre tie nicky no nedalo sa to riesit aj inak :?: :?:


ked sa odhalila tarzy tak ja som tu tiez nebola tak niesom az tak doma v tom blbosti pisat nechcem...tyy co tam pisali vtedy urcite vedia...


myslela som,že si tam bola :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:17 pm

no to doveyhodnadna som myslela ohladom obchodu na com sme sa dohodli to aj tak bolo dodrzala svoje slovo,ja totiz nespoznam charakter cloveka cez net ked ho dokanca ani nevidim a mozem si urobit usudok len od jej komunikacie so mnou pri obchode a tam na mna posobila doveryhodne a komunikovala so mnou vzdy pekne. :)
A ze mala viac nikov to som nevedela ale pametam ze stale sa navazala do tych co to mali a snorila a vysetrovala.....no tak asi v jej pripade to bolo zlodej krici chytte zlodeja ... :cry: neberte to doslovne len ma to porekadlo teraz napadlo,nevravim ze okradala to neviem,tak ako to sisu napisala a ani ma to nezaujima,ako pisem mne osobne nikdy neublizila a ze sa vyfarbila no ..... :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vedejova » Str Jún 23, 2010 9:18 pm

Ozaj prečo je tada tá téma zamknutá? :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:20 pm

Janka len mi povedz ci sa priznala sama????

to myslis ozaj s tym vysla len tak akoby nic alebo ju niekto nasiel??


A mas pravdu je to tema o inom ja len okrajovo lebo nedokazem si to vysvetlit :?: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:26 pm

nepriznala..ona len stále zatlkala,raz sa volala Anka,potom zase Alena a tvrdila ,že Anka je je suseda atd atd..aj mne súkromne veľa krát písala a nechala ma v tom,že je Anka a bola Alena :roll: :roll: :twisted: :cry: Normálne ako rozdvojená osobnosť :cry: :cry: :roll: a téma sa zamkla,lebo to už bolo trapné a točilo sa to stále okolo toho istého..ale ja som bola asi najviac prekvapená a vytočená zároven..myslela som,že je v poho..smola :cry:

a k nickom sa nechcela priznať a vytvárala daľšie a daľšie,len aby bola v diskusii....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 9:29 pm

Janka81 píše:nepriznala..ona len stále zatlkala,raz sa volala Anka,potom zase Alena a tvrdila ,že Anka je je suseda atd atd..aj mne súkromne veľa krát písala a nechala ma v tom,že je Anka a bola Alena :roll: :roll: :twisted: :cry: Normálne ako rozdvojená osobnosť :cry: :cry: :roll: a téma sa zamkla,lebo to už bolo trapné a točilo sa to stále okolo toho istého..ale ja som bola asi najviac prekvapená a vytočená zároven..myslela som,že je v poho..smola :cry:

a k nickom sa nechcela priznať a vytvárala daľšie a daľšie,len aby bola v diskusii....


a ty si jej trumpetka tiez verila Janka,vsak?no este ze ma tu mate,inak neviem neviem :oops: :lol:

ja mam oblubenu simonko04 x krat som u nej kupovala,vzdy som max.spokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:32 pm

no janka naliala som si nato cisteho vina som aj ja v soku viem ze bola Anna to ked mi dosiel balik si pametam Anna Sabolova jej primeni bylo ....idem makat a cmurkat vsetko spi mam klud manzel je u suseda na pivku a ja zase strazim deti este ze mam troska vinka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť