Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - Spolahlive,doveryhodne a perfektne maminky nakupujuce.

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:34 pm

sisu22 píše:
Janka81 píše:nepriznala..ona len stále zatlkala,raz sa volala Anka,potom zase Alena a tvrdila ,že Anka je je suseda atd atd..aj mne súkromne veľa krát písala a nechala ma v tom,že je Anka a bola Alena :roll: :roll: :twisted: :cry: Normálne ako rozdvojená osobnosť :cry: :cry: :roll: a téma sa zamkla,lebo to už bolo trapné a točilo sa to stále okolo toho istého..ale ja som bola asi najviac prekvapená a vytočená zároven..myslela som,že je v poho..smola :cry:

a k nickom sa nechcela priznať a vytvárala daľšie a daľšie,len aby bola v diskusii....


a ty si jej trumpetka tiez verila Janka,vsak?no este ze ma tu mate,inak neviem neviem :oops: :lol:

ja mam oblubenu simonko04 x krat som u nej kupovala,vzdy som max.spokojna


tak veru som trumpeta,lebo ja som si ju ešte zastávala a fakt som si ju ako človeka oblúbila :roll: to ako keby Ty si mi súkromne ako kamoška vypisovala a klamala i v tom,ako sa voláš--to načo také kamarátstvo :idea: :roll: :cry: ani na ten bazár nechodím,kašlem na to...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:34 pm

sisu22 píše:
Janka81 píše:nepriznala..ona len stále zatlkala,raz sa volala Anka,potom zase Alena a tvrdila ,že Anka je je suseda atd atd..aj mne súkromne veľa krát písala a nechala ma v tom,že je Anka a bola Alena :roll: :roll: :twisted: :cry: Normálne ako rozdvojená osobnosť :cry: :cry: :roll: a téma sa zamkla,lebo to už bolo trapné a točilo sa to stále okolo toho istého..ale ja som bola asi najviac prekvapená a vytočená zároven..myslela som,že je v poho..smola :cry:

a k nickom sa nechcela priznať a vytvárala daľšie a daľšie,len aby bola v diskusii....


a ty si jej trumpetka tiez verila Janka,vsak?no este ze ma tu mate,inak neviem neviem :oops: :lol:

ja mam oblubenu simonko04 x krat som u nej kupovala,vzdy som max.spokojna




diky za tip nakuknem nieco zhanam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od lidka06 » Str Jún 23, 2010 9:36 pm

Aj ja nakuknem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:37 pm

lidka06 píše:Aj ja nakuknem :)


čau kukučka :wink: :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:38 pm

inak babenky bol uz niekto skusit zumbu prave nieco zhanam ze co to je chystam sa inak chodim pravidelne na aerobik ale s jednou pani som mala obchodik a vravela ze je to super....cvici tu niekto :D :D a trapi svoje telo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:39 pm

kriskovalud píše:inak babenky bol uz niekto skusit zumbu prave nieco zhanam ze co to je chystam sa inak chodim pravidelne na aerobik ale s jednou pani som mala obchodik a vravela ze je to super....cvici tu niekto :D :D a trapi svoje telo :D


tak to som Ludka ani nepočula :roll: :wink: :wink: :wink: to je čo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:42 pm

je to nieco ako aerobik ale asi to nieje o krokoch ale o tom ako sa kto odviaze hladam nejake video o tom

ale tancuje sa tam a vraj to zerie tuky :D :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:46 pm

no vyzera to zaujimavo inak u nas sa to cvici v maxe kazdy pondelok a je to zadara ale treba prist aj hodku pre cvicenim inak je tam masaker a vela bab odchadza lebo sa uz nevojde do saly :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od lidka06 » Str Jún 23, 2010 9:46 pm

Janka81 píše:
lidka06 píše:Aj ja nakuknem :)


čau kukučka :wink: :wink: :lol:


cauuuuuuuuuuuuuu Janulka som sa zdrzala bola som kuk :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od lidka06 » Str Jún 23, 2010 9:47 pm

Sak baaaaaaaaaaaaaabulky daaajte sem este niekoho spolahliveho :). Kuknem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:49 pm

no ja to teda niekde pozriem na Torrentoch :wink: a budem doma žrať tuky" :lol: :lol: :lol:

Liduš a čo si našla??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 9:51 pm

Janka81 píše:no ja to teda niekde pozriem na Torrentoch :wink: a budem doma žrať tuky" :lol: :lol: :lol:

Liduš a čo si našla??



janka ak chces nakukni aj chlap tam je to koukam

http://www.youtube.com/watch?v=RlRPHHKJ ... re=related
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od lidka06 » Str Jún 23, 2010 9:52 pm

Janka81 píše:no ja to teda niekde pozriem na Torrentoch :wink: a budem doma žrať tuky" :lol: :lol: :lol:

Liduš a čo si našla??


Bola som kuk to "simonko04" ale ma tam pekne veci mnoooooooo aj topanky by som si vybrala ale to sa bojim ja mam totiz siroku nohu a to neni iste vies fu tak topanky najlepsie rovno v obchode a skusat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 9:53 pm

lidka06 píše:
Janka81 píše:no ja to teda niekde pozriem na Torrentoch :wink: a budem doma žrať tuky" :lol: :lol: :lol:

Liduš a čo si našla??


Bola som kuk to "simonko04" ale ma tam pekne veci mnoooooooo aj topanky by som si vybrala ale to sa bojim ja mam totiz siroku nohu a to neni iste vies fu tak topanky najlepsie rovno v obchode a skusat


tak to neriskuj moja..a to vieš,my potrebujeme na slepačiu farmu riadne boty :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jún 23, 2010 9:55 pm

Janka81 píše:
lidka06 píše:
Janka81 píše:no ja to teda niekde pozriem na Torrentoch :wink: a budem doma žrať tuky" :lol: :lol: :lol:

Liduš a čo si našla??


Bola som kuk to "simonko04" ale ma tam pekne veci mnoooooooo aj topanky by som si vybrala ale to sa bojim ja mam totiz siroku nohu a to neni iste vies fu tak topanky najlepsie rovno v obchode a skusat


tak to neriskuj moja..a to vieš,my potrebujeme na slepačiu farmu riadne boty :wink: :wink: :wink:


ona je troska chudsia odomna,takze viem ze mi vsetko od nej bude sediet.To treba najst taku:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť