Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - dovolenka v chorvátsku

od martinka74 » Sob Júl 02, 2011 12:58 pm

Ja mam presne tento isty nazor.,Raz som bola v Chorvatsku,tiez pri Zadare a nikdy viac.Hrôza.Hrôza.Proste všetko.To uz radsej dovolenka na Slovensku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Júl 02, 2011 3:11 pm

sandras píše:šťastnú cestu a užite si to ... my ideme až po polke júla do Zadaru, hotel Donat

zatial mam za sebou tento rok 3 dni v kúpeloch Lúčky a teraz som prišla zo Štúrova

no super sandras jaaj mohli sme si dat stretko :wink: :(
na Vadaši ste boli?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Ned Júl 03, 2011 10:01 am

inguli píše:
sandras píše:šťastnú cestu a užite si to ... my ideme až po polke júla do Zadaru, hotel Donat

zatial mam za sebou tento rok 3 dni v kúpeloch Lúčky a teraz som prišla zo Štúrova

no super sandras jaaj mohli sme si dat stretko :wink: :(
na Vadaši ste boli?


jj, na Vadaši, byvali sme v chate Lenka (taka zelená nad jazerom)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Ned Júl 03, 2011 10:05 am

Jamirka píše:No ako tak čítam samé chvály na Chorvátsko. Ja som bola raz a zvažujem či ísť zase... Totálne sklamanie, boli sme pri Zadare... Vadilo mi neustále cvrlikanie cykád, či čo je to tam za háveď, a betónové pláže s nedostatkom spŕch, a zadok otlačený od šutrov... a voda pomerne špinavá... Mali sme problém prejsť k pláži s kočíkom, chodili sme cez plážový market, lebo sme si museli platiť nehorázne vstupné na pláž... Večer nebolo kde ísť do mesta. Zadar ako vymretý, ledva sme našli jednu zmrzlinu na jedny potraviny...

...
Ale môžete mi dať tipy na pieskové pláže v Chorvátsku, ale nie ďaleko, len sever - Istria. Ďakujem.


jamirka, na istrii pieskové pláže su len v Meduline, ja som tam nebola, takže presne neviem
no a ešte na severe je ostrov Rab, tam su tiež pieskové pláže, ale voda je taká plytká, že si nazaplávaš
no a pekná pláž ej ak v Baške na Krku, tam je síce na pláži štrk, ale v mori piesok, tam sme chodili do mora naboso
a čo sa týka pláži, je pravda, že su "šutrové", ale na to sa treba vyzbrojiť karimatkou, nafukovačkou, prípadne nejaké lehátko ... mne zasa vadí piesok :lol: Ked sme boli v Grecku, mala som ho aj v ... :roll: :lol: :lol: :lol:
My ideme na hotelovú pláž, takže žiadne vstupné nehrozí ... navyše hotely mavaju plaže upravené, čistia ich, verejne mestské pláže, kam chodia apartmánoví turisti, su vždy horšie.

Inak, čo sa týka hávede, ono je asi všade niečo ... v Chorvátsku su cikády hlavne ak bývate niekde pri lesíku. Ale viac ako cikády mi minulý rok vadili v hoteli neprisposobiví a neskutočne hluční talianski turisti :evil: V Grecku sme mali holuby (strašne vela) a komáre, v Egypte nás skoro ráno vždy zobudili vyvreskovaním z mešity a teraz v Štúrove kvákali žaby :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Jamirka » Ned Júl 17, 2011 11:01 pm

Čau Sandri.
Vďaka za rady, kde sú v Chorvátsku pieskové pláže. Možno tam zavítame..., ale práve sme sa zase vrátili z Italy a sme nadmieru spokojní. Hlavne naše deti, stavali sme hrady, kopali a proste sme sa všetci zase vyhrali, proste my zase milujeme pieskové pláže, hlavne deti, mne osobne vyhovujú španielske pláže s hrubším pieskom. Ale tam je autom ďaleko. Nám vyhovuje apartmánové ubytko, hotely neobľubujeme... Tak krásnu dovolenku, nech si užiješ s rodinou aspoň toľko zábavy ako ja :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od natusa » Str Júl 20, 2011 10:48 pm

sandras píše:
inguli píše:
sandras píše:šťastnú cestu a užite si to ... my ideme až po polke júla do Zadaru, hotel Donat

zatial mam za sebou tento rok 3 dni v kúpeloch Lúčky a teraz som prišla zo Štúrova

no super sandras jaaj mohli sme si dat stretko :wink: :(
na Vadaši ste boli?


jj, na Vadaši, byvali sme v chate Lenka (taka zelená nad jazerom)



baby ja mam taky pocit ze si dame vo vadasi radne:DDD je to moja srdcovka a aj ked sme boli v taliansku co bolo uuuzasne ak sa bude dat aspom jeden vikendik v sturove by som si dala ovedat :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Str Júl 20, 2011 10:52 pm

inac ono sto ludi sto chuti .boli sme v taliansku a nadhera teplunnke cistunke more nadherna plaz zo svetkym konfordom a mesto bibione plne zivota nevedeli sme kde skor vecer vyrazit ale boli sme aj v chorvacku v Tučepi vedla makarskej a tie sa dalo no mne viac vyhovoval iesok a moj muz povedal ze jemu viacej kamienky v chorvacku ako vravim sto ludi sto chudi ale asi sa hlavne treba pytat pri zajednavani dovolenky ci je tam zivo lebo myslim ze nik s nam sa na dovolenke nechce nudit a vsetci hladame nove dobrodruzstva a zazitky aj o tom je dovolenka nielen o kupani v mori :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Ned Júl 31, 2011 11:06 am

tak sme doma ... boli sme v tom Zadare, hotel Donat teda nič-moc... hlavne v pomere cena-služby dosť slabé :roll: Jedla bolo dostatok, ale dookola to isté a nie bohvieako chutné,pozitívum snád len celodenný prístup k nápojom a vela zeleniny(šalatovy bar aj varená) aj ovocia (vždy boli banány, broskyne, slivky, pomaranče, jablká, melony). Hotelové zabavné programy nula bodov (ani pre deti nič!!!), pláž vcelku pekná, vybavená, drobné kamienky, pozvolný vstup do mora.
Písali nejaký animačný program, ale potom sa nikde nič nekonalo :roll: ... takisto mala byť pre deti zmrzlina, ale ani raz sme nevideli nejakú podávať ...

Potom sme šli do Vodíc, časť Blata do apartmánu a tam bolo super. Apartmán sme síce na blind zohnali pre nás velký(bol pre 6 osôb) a tým pádom aj drahší (80€ /den). Ale mal vybornú polohu, hned v 1. rade od mora, na pláž kusoček cestičkou dolu a hned pod apt. bola aj pekáreň a obchodík.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od ivustek » Ned Júl 31, 2011 2:30 pm

sandras píše:tak sme doma ... boli sme v tom Zadare, hotel Donat teda nič-moc... hlavne v pomere cena-služby dosť slabé :roll: Jedla bolo dostatok, ale dookola to isté a nie bohvieako chutné,pozitívum snád len celodenný prístup k nápojom a vela zeleniny(šalatovy bar aj varená) aj ovocia (vždy boli banány, broskyne, slivky, pomaranče, jablká, melony). Hotelové zabavné programy nula bodov (ani pre deti nič!!!), pláž vcelku pekná, vybavená, drobné kamienky, pozvolný vstup do mora.
Písali nejaký animačný program, ale potom sa nikde nič nekonalo :roll: ... takisto mala byť pre deti zmrzlina, ale ani raz sme nevideli nejakú podávať ...

Potom sme šli do Vodíc, časť Blata do apartmánu a tam bolo super. Apartmán sme síce na blind zohnali pre nás velký(bol pre 6 osôb) a tým pádom aj drahší (80€ /den). Ale mal vybornú polohu, hned v 1. rade od mora, na pláž kusoček cestičkou dolu a hned pod apt. bola aj pekáreň a obchodík.


Chcem sa spýtať Sandra,či sú Vodice nejaké extra preplnené, plánujeme tam ísť o dva týždne. Ako vyzerá pláž - úzka a dlhá, či široká.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od sandras » Ned Júl 31, 2011 10:00 pm

my sme boli na pláži Plava plaža, ta je v časti pri hoteli Punta a pláž je dlhá celkovo 4km, až do Tribunj, ale po asi 1km je prerušená takými skalami. Ona je miestami širšia, miestami užšia, posobí dosť plno, ale miesto sa dalo nájsť vždy, ked nie hned pod apartmánom, tak kúsok dalej. Ešte su plaže vo Vodice - Srima, ale tam sme neboli. teda boli, ale vtedy pršalo, takže bolo uplne prázdno.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Pon Aug 01, 2011 12:44 pm

sandri a co odporucas s chorvacka najviac? aku oblast mesto ?nieco kde je zivo :D inac ten zadar som citala ze to je o nicom celkovo :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Uto Aug 02, 2011 12:55 pm

mne sa páčil Zadar ako mesto, staré centrum je pekné, upravené, historické, dosť živé ... Morsky organ je príma zážitok, vedla toho je taká svetelná plocha "pozdrav slnku", to sa deckám tiež páčilo, že po tom mohli behať. Lenže na to treba od hotela sadnúť do auta (alebo zaplatiť MHD či turistický vláčik) a ísť 5km ... takže to už nie je také, že hocikedy vybehneš a si v centre.
No ale pri hoteli Donat, ako som písala, dosť nuda ... vedla je ešte jeden hotel, vola sa Club Funimaton, tam boli aj nejaké atrakcie, ale je cely oplotený, všetci maju take náramky, že su odtial ... a tak sme tam ani nešli, nech zbytočne nenavnadíme deti a potom by nas odtial vyhodili.

Mne sa teraz zapáčili tie Vodice ... byvali sme v kludnej apartmanovej štvrti, decka nerušil pri spaní žiaden velký hluk (aj ked bolo čosi počuť z barov na pláži, ale žiadne vyvreskovanie rovno pod oknami) a do centra 5 min. bežnej chôdze a tam veru živo je ... na vkus mojho manžela až moc :lol: :lol: :lol: Na moj vkus tak akurát.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od audiova » Uto Jan 17, 2012 2:24 pm

čaute kočeny.no minulí rok ten sv.Filip a Jakov vôbec nebola taká hrôza.nám sa tam celkom páčilo.bolo to síce trošku tichšie miesto,ale nám to vôbec nevadilo.jaden deň sme mali trošku zamračené,tak sme si požičali bycikle a išli sme do Biogradu.kludne po ceste,lebo nebola velmi frekventovaná,takže kludne mohli ísť aj deti samé na bicykli.len tý ježkovia,tých tam bolo dosť,ale mali sme topánky do vody tak sa dalo.mali sme superný výlet na Kornaty.takže spokojnosť. :D tento rok sme si vybrali Umag,apartmány Sol Polynesia.ideme prvý krát s autom ,tak do dúfam zvládneme.bol tam niekto? v Globturáckom katalógu to vyzerá ako celkom fajn miesto.ahojte a píšte .leto tu bude raz dva(aj keď to dnes vôbec tak nevyzerá)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Jan 20, 2012 7:25 pm

nie, nebola som ... ale aj na Istrii su ježkovia, takže tým botám do vody sa asi nevyhnete

my tento rok zatial nič neplánujeme, pribudol nam do rodinky malý psík, takže ešte zbvažujeme, či by sme (ak vôbec pôjdeme) isšli aj s ním, alebo ho necháme u starkích a pojdeme sami

ak by sme išli, tak asi smer Vodice
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od rastik » Štv Apr 19, 2012 8:41 pm

Pre mna je najkrajšie v Chorvatsku na Makarskej. Super ubytko, super plaž a aj ihriska a kolotoče pre deti. Boli sme tam 3 krat po sebe a aj tento rok tam planujeme ist.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Aug 08, 2007 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť