Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - dovolenka v chorvátsku

od natusa » Sob Apr 21, 2012 10:13 pm

rastik píše:Pre mna je najkrajšie v Chorvatsku na Makarskej. Super ubytko, super plaž a aj ihriska a kolotoče pre deti. Boli sme tam 3 krat po sebe a aj tento rok tam planujeme ist.



a prosim ako je to na makarskej s jezkami a aka je plaz ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od vlasticka185 » Štv Jún 07, 2012 8:07 am

no baby,ja Vam to poviem takto,kazda dovolenka je o tom,ako si ju sami spravime,samozrejme zavazi aj vyber,a mali by sme sa riadit podla toho,co sa nam paci,ved ked mame radi klud a ticho,tak si nebudem vyberat hlucnu a zivu dovolenku v centre,ale sa sustredim na tichu,odlahleksiu lokalitu,....ja som bola v Rabaci na Istrii,vo Vodiciach,potom v Orebici ,a na vylete na Korcule,vsade sa mi moc pacilo,kedze Chorvatsko je krasna krajina a kazda lokalita,miesto ma svoje osobite caro,myslim si,ze jedine co Vam moze dovolenku pokazit je pocasie a choroba,vsetko ostatne sa da ovplyvnit a teda inak vynahradit,...

Syn bol, teraz na tyzden v Sturove na plaveckom a nevedel to tam vynachvalit,aj neter bola s priatelom na dovolenke vlani a aj tento rok sa chystaju,moc sa im to tam pacilo a spravili si vyletik aj do Madarska,takysto aj tam je velmi dobre kupalisko,ale je tam bazilika, mozete si zaplatit plavbu lodov po Dunaji,.... predsa je to lacnejsia forma dovolenky ako more,ale tiez si ju tam viete dobre uzit... aj ked som uz davno nebola na tomto kupalisku,snad sa nam podari aspon na 1 den odskocit,nemame to daleko,ale toho casu nejako mame malicko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sandras » Pia Jún 08, 2012 6:34 pm

kedže zatvorili aquapark v Ostrihome, tento rok to bude v Šturove asi plnšie ... ja idem o 2 týždne od nedele do utorka na 3 dni do Šturova

a v lete asi Chorvatsko ... aj ked, vobec netuším termín ani miesto, pojdeme asi na blind
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Uto Jún 12, 2012 12:25 am

vlasticka185 píše:no baby,ja Vam to poviem takto,kazda dovolenka je o tom,ako si ju sami spravime,samozrejme zavazi aj vyber,a mali by sme sa riadit podla toho,co sa nam paci,ved ked mame radi klud a ticho,tak si nebudem vyberat hlucnu a zivu dovolenku v centre,ale sa sustredim na tichu,odlahleksiu lokalitu,....ja som bola v Rabaci na Istrii,vo Vodiciach,potom v Orebici ,a na vylete na Korcule,vsade sa mi moc pacilo,kedze Chorvatsko je krasna krajina a kazda lokalita,miesto ma svoje osobite caro,myslim si,ze jedine co Vam moze dovolenku pokazit je pocasie a choroba,vsetko ostatne sa da ovplyvnit a teda inak vynahradit,...

Syn bol, teraz na tyzden v Sturove na plaveckom a nevedel to tam vynachvalit,aj neter bola s priatelom na dovolenke vlani a aj tento rok sa chystaju,moc sa im to tam pacilo a spravili si vyletik aj do Madarska,takysto aj tam je velmi dobre kupalisko,ale je tam bazilika, mozete si zaplatit plavbu lodov po Dunaji,.... predsa je to lacnejsia forma dovolenky ako more,ale tiez si ju tam viete dobre uzit... aj ked som uz davno nebola na tomto kupalisku,snad sa nam podari aspon na 1 den odskocit,nemame to daleko,ale toho casu nejako mame malicko



my sme zo sturova kazdy rok tiez nadseny ...dokonca mame tento rok zadara vylet do tropikaria v madarsku :P a hlavne pre kazdeho nieco ..pubertacky na penovej party kazdy vecer ina disca a my s tatinom a drobcom ziva hudbicka starsich rokov alebo ludovecky proste cely den spolu pri vode a vecer tak aby sa nik nenudil :DD
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Jún 12, 2012 12:29 am

sandras a uz ste boli na blint ?a co vyde vofca do chorvacka ??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Sob Jún 23, 2012 5:08 pm

natusa píše:sandras a uz ste boli na blint ?a co vyde vofca do chorvacka ??

boli sme munulý rok ... týžden v hoteli sme si chceli ešte predlžiť, tak sme sadli do auta a šli do Vodíc, tam sme do polhodiny mali apt., síce väčší a tým padom aj o 10€ drahší, ako by sme potrebovali, ale začalo pršať a manželovi sa už nechcelo pobehovať v daždi

tento rok to vyzerá tiež len na apartmán, deckam sa to páčilo viac ako hotel, hlavne mali viac miesta a stravu od maminy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Ned Jún 24, 2012 11:58 am

sandras píše:
natusa píše:sandras a uz ste boli na blint ?a co vyde vofca do chorvacka ??

boli sme munulý rok ... týžden v hoteli sme si chceli ešte predlžiť, tak sme sadli do auta a šli do Vodíc, tam sme do polhodiny mali apt., síce väčší a tým padom aj o 10€ drahší, ako by sme potrebovali, ale začalo pršať a manželovi sa už nechcelo pobehovať v daždi

tento rok to vyzerá tiež len na apartmán, deckam sa to páčilo viac ako hotel, hlavne mali viac miesta a stravu od maminy :wink:



no ked na dovolenku,tak iba bez povinnosti a prace,iba oddychovat :D
ja kupujem dovcu viacmenej v predstihu ako first alebo na poslednu chvilu last minute,na blint sme nikdy neboli,kedze tam je to skor o ubytovani na private a taku formu velm nemam rada,boli sme raz a nepacilo sami,ze majitelka nam zakazym chodila kontrolovat izbu,...
tento rok ideme do Umagu,bude to nasa rva dovca vo stvorici,kede Samkov zdravotny stav nam nedovoloval vycestovat mimo slovenska no a lietadlom nemoze letiet,cize my asi budeme na vecne casy iba na slovenskom mori dovolenkovat,ale estesme rozmyslali nad balatonom v madarsku,velmi to tam tiez chvalia :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sandras » Sob Júl 07, 2012 7:42 am

tak nakoniec som našla cez Globtour LM do hotela Alba v Sv. Filip i Jakov, rodinná izba :-) Finančne to vychádza asi ako apartmán s varením, tekže nie je o čom rozmýšlať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Uto Júl 10, 2012 9:04 am

sandras píše:tak nakoniec som našla cez Globtour LM do hotela Alba v Sv. Filip i Jakov, rodinná izba :-) Finančne to vychádza asi ako apartmán s varením, tekže nie je o čom rozmýšlať.


tiez ideme cez globtour do umagu vlastnou dopravou,tato cestovka ma celkom fajn ceny a nezavadza,popis zodpoveda skutocnosti,teraz ideme 3x cez tuto cestovku .
moc sa tesime,kedze to bude nasa prva spolocna dovolenka vo stvorici pri mori :lol: ,a preco sme neboli 5 rokov pri mori?starsi syn chodil s babkou ale mladsiemu lekari neodporucali koli zdrav, stavu cestovat mimo uzemie SK
na buduci rok rozmyslame nad Balatonom,pocula som iba chvaly
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od rastik » Uto Aug 14, 2012 9:08 pm

Tak my sme zase v chorvatsku na Makarskej. Pocasie super, deti su happy, nic viac mi k perfektnej dovolenke netreba. More teplucke, plaz je tu kamienkova. Detom vobec nevadi. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Aug 08, 2007 12:00 am

Re: dovolenka v chorvátsku

od bestshop » Sob Aug 16, 2014 11:42 am

Vela ludi na Chorvatsko nadava. Ze sa tam neoplati chodit, vraj draho je tam, pocasie tiez o nicom. Jedine ist autom, a tam priamo si najst ubytko. Urcitie nie tak, ze planujem dovolenku.
:?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 11:59 pm

Re: dovolenka v chorvátsku

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 9:32 am

Chorvátsko je fajn,ked ideš pekne v aute a máš čas a nájdeš si ubytko aké Ti najviac vyhovuje za čo najmenej peňazí :lol: Vtedy ma to ohromne baví a samozrejme musí byť pekné počasie :P Bolo by inak fajn,keby bolo super horúco a krásne hned niekde na začiatku krajiny a nemuseli sme sa trepať smerom na juh :D Tam ale býva troška škaredšie počasie,ale toto leto to asi bolo jedno,lebo pekne snád nebolo skoro nikde..teda asi v Afrike :lol: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: dovolenka v chorvátsku

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 11:26 am

My sme sa tiež "chystali" no akosi nám to nevyšlo :lol: a tak nevadí.
Ale tiež počúvam od známych, že sklamanie velké. Tak ja neviem :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: dovolenka v chorvátsku

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 1:51 pm

Tak toto leto je komplet jedno veľké sklamanie :( :( :( A to som sa bála,kde sa budeme kúpať,ked nám v Trenčíne zbúrali plaváreň..no otázka skôr znie:KEDY sa budeme kúpať???? :shock: Boli sne 2x v Piešťanoch na Eve,1x vo Vincovom lese a 1x padol ešte na začiatku návrh,že ideme na Zelenú vodu :lol: :lol: :lol: :lol: Pane bože,čo sa s tým jazerom stalo,katastrofa :( :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: dovolenka v chorvátsku

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 2:44 pm

Janka81 píše:Tak toto leto je komplet jedno veľké sklamanie :( :( :( A to som sa bála,kde sa budeme kúpať,ked nám v Trenčíne zbúrali plaváreň..no otázka skôr znie:KEDY sa budeme kúpať???? :shock: Boli sne 2x v Piešťanoch na Eve,1x vo Vincovom lese a 1x padol ešte na začiatku návrh,že ideme na Zelenú vodu :lol: :lol: :lol: :lol: Pane bože,čo sa s tým jazerom stalo,katastrofa :( :shock:



Boli ste na zelenej? a skafander ste si asi nezobrali čooo? :lol: Ako teraz nedávno bol článok v nejakych novinach, a to sa tomu všetci smiali. Vraj rekreačne stredisko, karavany zo zahraničia ... akože nechali to pekne "zapadnuť prachom" ale vraj do 2rokov tam maju byť 2 hotely nové a už par rokov slubovany Aquapark.
No uvidíme. Inak všetci chodia do Strání, do Brodu, do Uherského hradišťa. Ale je to trochu odveci, že kupalisko zrušili, zelenu vody v podstate taktiež a ludia musia chodiť kade tade. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť