Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - dovolenka v chorvátsku

dovolenka v chorvátsku

od audiova » Štv Jan 20, 2011 11:55 am

ahojte maminy.tento rok sme si predplatili dovolenku v chorvátsku-sv.Filip a Jakov-apartmány Croatiamá už niekto z vás skúsenosti s touto destináciou? :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od lubiva » Štv Jan 20, 2011 12:22 pm

No, ja som tam bola v r. 2008, ale povedala som, nikdy viac. Ubytovanie bolo super, nazov toho penzionu si uz nepamätam, aj strava bola dobra, mali sme polpenziu. :lol:
Ale co sa tyka plaze, velmi som bola sklamana. Do mora sa skakalo z murika, a kde sa dalo ist priamo do vody, zasa tam boli velke sutre.
Ked sme si skoro rano dali na plaz deku, tak sme sa k nej dostali az vecer, lebo tam bolo tolko naroda. Hned pri plazi boli 2 velke kempy.
No plaz, ak sa to da tak nazvat, lebo ja som bola zvyknuta na pieskovu alebo s jemnym strkom, ale to co bolo tu, to neviem ani pomenovat - bola to tvrda zem. :cry:
Vecer, ked sme sa chceli ist prejst, tak sme sa museli predierat pomedzi zastupy ludi. :roll:
Nechcem Vas s mojimi poznatkami znechutit, ved ja som tam bola pred 3 rokmi a za tu dobu sa mohlo vselico zmenit. :D
Ale Vam prajem prijemnu dovolenku a hlavne dobre pocasie. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Feb 21, 2010 6:15 pm

od audiova » Štv Jan 20, 2011 1:08 pm

no to ste ma veľmi nepotešili.v kútiku srdca budem dúfať,že sa tam niečo zmenilo :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Jan 20, 2011 3:50 pm

my chodím do Chorvátska každy rok, je to naša srdcovka a ja zasa neznášam pieskove pláže a ked ma človek piesok až neviem-kde :lol:

Takže Chorv. mame vcelku pobehané, neboli sme zatial dolu na Makarskej, ale inak som boli 2x na Istrii, 1x na Krku v Baške, 1 popoludnie na Rabe (tam je piesková pláž), v Crikevnici, 2x v Trogire, 1x Vodice, min. rok komplex Solaris pri Šibeniku a tento rok sme si vybrali hotel Donat pri Zadare.
V sv. Filip a Jakove sme boli len kuknúť ... podla mna je tam palž na tuto oblasť typicky chorvátska - teda kamienková, určite treba dobre lehatko (mäkšie, nafukovačku) a obuv do vody .... ale zasa nie je to nejaký horor. Okrem toho, da sa prejsť ku kempu, alebo do vedlajšej dedinky Turanj, či 4km vzdialeného Biogradu.
Vraj je to tam dosť tiché, malo vybavené miesto (čo sa týka večernej zábavy)... my sme to tiež zvažovali,a le toto nas odradilo. No mohlo sa to aj zmeniť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od audiova » Štv Jan 20, 2011 5:50 pm

ďakujem za info.to že je kamienková pláž,to nám nevadí,lebo sme zvyknutý na topánky do vody.potrebovali sme ich aj ne Rabaci aj v Poreči.a to že je to trochu tichšie miesto ,tiež nevadí,lebo keď sme boli v Poreči tam hrala hudba až do rána a to tiež nie je bohvie čo.ale ste ma potešili,lebo som už čítala že vraj je tam špinavé more. :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Jan 21, 2011 5:17 pm

myslím, že tie recenzie netreba brať smrtelne vážne ... každy sme iný a berieme veci inak, každemu sa páči a vadí niečo iné

ja som napríklad čítala velké chvály na Solaris pri Šibeniku, každy rok je to v CK vypredané, tak sme to chcei skúsiť a nas to napríklad velmi nenadchlo. Navyše sme vychytili turnus drzých a hlučných Talianov a to nam dosť vadilo. Za to však ani hotel, ani CK nemože ... len sme proste mali také "šťastie".
Tak isto z "Rajskej pláži" v Lopare na Rabe som bola riadne sklamaná, keby som tam mala byť týžden, asi ma porazí. A niekto si to zasa pochvaluje.

Zatial som v Chorvátsku bola najviac spokojná v Baške na Krku, hotel Corinthia, aj pláže su tam krásne ... len tiež ej to o tom, že nam sa mohlo páčiť a niekomu inému nemusí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od audiova » Sob Jan 22, 2011 9:48 am

ja tomu tiež veľmi neverím.ale keď to tak čítam vždy to vo mne nechá pochybnosti.asi s tým musím prestať.my sme boli minulý rok na poreči,tiež ho chválii ale nás tiež nenadchlo.more bolo plné rias,ako by som sa kúpala u nás v rybníku.nám sa najviac páčilo na rabaci.tam bolo fakt super.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Jan 22, 2011 1:47 pm

aj my sme tento rok zvažovali Rabac ... v ktorom hoteli ste boli? Nam ponukali Narcis-Hedera-Mimosa ... v ostatných nemali rodinnú izbu pre štyroch
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od audiova » Sob Jan 22, 2011 2:02 pm

my sme boli od tohto hotela kúsok.promenádou sme sa k nemu dostali.my sme boli v apartmánoch,lebo pani u ktorej sme si dovolenku objednávali,nám povedala že pre 4-och,je vhodnejší apartmán,lebo vraj chorváti majú veľmi malé izby,a boli by sme tam veľmi natlačený.a mala aj pravdu.my sme boli v apartmáne Lanterna.mali sme zvlášť izbu .deti boli v druhej izbe netlačili sme sa tam.bolo tam super.určite sa vám tam bude páčiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Jan 22, 2011 2:19 pm

no, tento rok už dovolenku máme zajednanú cez satur, hotel Donat pri zadare, rodinná izba tam pozostáva 2 miestností, kedže su prerobené z povodného apart-hotelu, strava All inclusive ... a rozmýšlami si potom ešte doplatiť priamo na mieste na pár dní nejaký apt. v ninskej zátoke (Nin, Privlaka,Sabunike) ... tam sú pieskové pláže ... ale to už podla okolností.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od audiova » Sob Jan 22, 2011 2:53 pm

to je dobre že máte 2 miestnosti,aspoň dudete mať viac miesta.nám to stakto s tými 2 izbami veľmi vyhovovalo.aj mi ideme cez satur.toto miesto je tiež blízko zadaru.ideme prvý júlový týždeň.na tento termín ideme už 3 krát a vždy sme mali super počasie.dúfam že ani teraz nás nesklame.naši chodia len na tento termín,a ešte ich nesklamalo.boli takto už asi 9 krát.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od prazienkova » Sob Feb 05, 2011 12:23 am

Dievčence, nemáte niektorá skúsenosti s dovolenkou na ostrove Pag? Konkrétne oblasť Mandre? Ktoré pláže sú vhodné pre malé deti? Ideme autom, tak nie je problém dochádzať. Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

chorvátsko

od audiova » Uto Jún 28, 2011 11:26 am

no čo ešte nikto nedovolenkuje.mi ideme v piatok a už sa neviem dočkať.v práci som ako na zotrvačník :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Júl 01, 2011 10:23 pm

šťastnú cestu a užite si to ... my ideme až po polke júla do Zadaru, hotel Donat

zatial mam za sebou tento rok 3 dni v kúpeloch Lúčky a teraz som prišla zo Štúrova
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Jamirka » Sob Júl 02, 2011 10:55 am

No ako tak čítam samé chvály na Chorvátsko. Ja som bola raz a zvažujem či ísť zase... Totálne sklamanie, boli sme pri Zadare... Vadilo mi neustále cvrlikanie cykád, či čo je to tam za háveď, a betónové pláže s nedostatkom spŕch, a zadok otlačený od šutrov... a voda pomerne špinavá... Mali sme problém prejsť k pláži s kočíkom, chodili sme cez plážový market, lebo sme si museli platiť nehorázne vstupné na pláž... Večer nebolo kde ísť do mesta. Zadar ako vymretý, ledva sme našli jednu zmrzlinu na jedny potraviny...
Ja preferujem zase Taliansko, chodíme tam už 10 rokov a vždy sme boli spokojní. O týždeň vyrážame.
Ale môžete mi dať tipy na pieskové pláže v Chorvátsku, ale nie ďaleko, len sever - Istria. Ďakujem.
Všetkým peknú dovolenku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť