Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - JOJ alebo MARKÍZA

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Pon Feb 09, 2015 8:41 am

Seriál medzi nami som sanepozerala. Ja najradšej pozerám tie slovenské filmy, a televízne hry. Ktorý je Vám obľúbený herec? Ja mám rada tie slovenské herci:Jozef Vajda, Alexander Bárta, Nela Pocisková
Hlasovali ste v Ankete OTO?
Včera ste pozerali Rodinné prípady na Markíze? Keď manželov otec prišiel domov z Ameriky. Videla si tento časť?

Aj Burlivé víno zvykneš pozerať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Pon Feb 09, 2015 10:04 am

melindi píše:Seriál medzi nami som sanepozerala. Ja najradšej pozerám tie slovenské filmy, a televízne hry. Ktorý je Vám obľúbený herec?

asi nemam oblubeneho herca.

melindi píše:Keď manželov otec prišiel domov z Ameriky. Videla si tento časť?

ano videla. ale minuly rok, ked boli tieto pribehy tak mi prisli lepsie, take realnejsie ako teraz.vzdy sa vsetko skonci stastne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Štv Feb 19, 2015 5:25 pm

Včera ste si pozreli Rodinné prípady/Matkin milenec/?
Správanie Barborinej mamy Anny sa v poslednej dobe veľmi zmenilo. Vždy to bola zodpovedná žena a matka, no teraz akoby o životy svojich dcér nejavila záujem. Martina s Barborou sa obávajú, že pred nimi mama tají nejakú vážnu chorobu. V Anninom byte sa objaví mladý muž, o ktorom Anna odmietne hovoriť. Dcéry dospejú k záveru, že ich matka má milenca. No tajomný mladý muž z Anninho bytu má s Annou celkom iné zámery.
Prepáč bolo to časť Zaslepená. Muž chcel ukradnuť jednu ženu, ktorá žila s dcérkou. Sľubil jej svadbu. Potom chcel ich poslať do Londýna. On chcel ostať doma, predať ich byt.

Včera bola Svokra. Videla si?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Pia Feb 20, 2015 9:21 pm

melindi píše: Včera bola Svokra. Videla si?


nie, nedivala som sa...ja sa na televizor pozeram minimalne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Sob Feb 21, 2015 9:26 am

U nás ide od rána do večera ide televízor. Nevidela som sa. Ale bolo zaujímavé. Možno v archíve to pozerám. Manželia prišli o prácu a potom aj o vlastné deti!Tie si toto trápenie zaslúžia najmenej...
Najprv prišli o prácu a potom aj o deti! Malé ratolesti žijú momentálne v krízovom centre a so svojimi vlastnými rodičmi sa stretávajú zriedkavo. Rodičov trápi ešte aj zlá finančná situácia. Táto rodina je zo silami v koncoch a pomoc televíznej Svokry im padne ako soľ.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Sob Feb 21, 2015 1:31 pm

melindi píše:U nás ide od rána do večera ide televízor. Nevidela som sa. Ale bolo zaujímavé. Možno v archíve to pozerám. Manželia prišli o prácu a potom aj o vlastné deti!Tie si toto trápenie zaslúžia najmenej...
Najprv prišli o prácu a potom aj o deti! Malé ratolesti žijú momentálne v krízovom centre a so svojimi vlastnými rodičmi sa stretávajú zriedkavo. Rodičov trápi ešte aj zlá finančná situácia. Táto rodina je zo silami v koncoch a pomoc televíznej Svokry im padne ako soľ.



ja si myslim, ze ked clovek nema dostatok financii tak je trochu nezodpovedne, ked si spravi vela deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Sob Feb 21, 2015 3:23 pm

Vtedy aj jedna dieťa je veľa. Ale pozrí cigánov, nemajú peniaze ale každý má minimálne 5.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Sob Feb 21, 2015 5:15 pm

melindi píše:Vtedy aj jedna dieťa je veľa. Ale pozrí cigánov, nemajú peniaze ale každý má minimálne 5.



oni to robia vsetko kvoli davka. oni sa ani nesnazia zit lepsi zivot. su zvyknuty na chudobu.
ale nechapem na co si niekto spravi styri deti, ked ich nema z coho zivit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Ned Feb 22, 2015 3:16 pm

Ja bojím rodiť druhú.
Dnes bude dobrý film na Jojke- Slečna nebezpečná.
Keď to s mužom nejde podobrotky...
Akčná kriminálna komédia nakrútená podľa bestselleru One for the Money (Za všechny prachy) spisovateľky Janet Evanovichovej.
Mladá a trochu bláznivá Stefanie Plumová (KATHERINE HEIGLOVÁ) je na tom dosť biedne. Nemá prácu, nemá peniaze, nemá manžela a navyše, práve prišla aj o auto, ktoré jej zabavili. Od svojho bratranca však dostane zaujímajú pracovnú ponuku. Ak sa zamestná v jeho firme, bude chytať ľudí, ktorí sa po predvolaní nedostavili na súd. Za dolapenie jedného takého výtržníka môže zhrabnúť trebárs aj desaťtisíc dolárov. Stefanie to považuje za skvelú zárobkovú príležitosť a rozhodne sa ju využiť. Jej prvým prípadom je Joe Morelli (JASON O´MARA), bývalý policajt obvinený z vraždy. Má to však jeden háčik - šarmantný Morelli je jej kamarát z detstva, a možno aj niečo viac než len kamarát...

Dneska zase rodinné prípady.Maternica na leasing
http://www.tv-archiv.sk/rodinne-pripady ... tv-markiza
Bude to zaujímavý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Uto Feb 24, 2015 9:48 am

melindi píše:Dneska zase rodinné prípady.Maternica na leasing
http://www.tv-archiv.sk/rodinne-pripady ... tv-markiza
Bude to zaujímavý.

tie rodinne pripady uz stracaju svoju zaujimavost. ondelho sa nebude dat na nic pozerat v telke.

50 dotienov sivej si videla?
50-odtienov-sivej-50-shades-of-grey-t6235.html bezi to v kinach, ale da sa to stiahnut aj z internetu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Uto Feb 24, 2015 5:42 pm

Veľmi rada by som to pozrela. Teraz začala Hotel Eden na maďarskej kanáli. Začali sme sa to pozrieť.Na ktorom stránke je ten film na internete? Chcem ti stiahnuť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Str Feb 25, 2015 10:12 am

melindi píše:Na ktorom stránke je ten film na internete? Chcem ti stiahnuť.

najdes to na tychto linkoch...ale je to kamerovane z kina z platna cize kvalita nie je vysoka.

http://www.stiahnito.sk/trilogie-padesa ... 1088?_ds=6

http://uloz.to/xAjN7Ghn/50-odtienov-siv ... m-xvid-avi knihy si citala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Str Feb 25, 2015 10:52 am

Nie, ešte nie. Teraz som počula prvý krát o tejto filme.
Počula si, že teraz sa dá vyhrať 70 000 eur na Jojke v hre Štartovací balíček?

POSLEDNÝ HERNÝ CYKLUS TRVÁ OD 22.2.2015 DO 08.03.2015. VÝHERCU 70 000 EUR ŽREBUJEME UŽ V PONDELOK 09.03.2015 po 20 tej na JOJke!

Ten sms je dosť drahý. 2 euro.
V nedeľu si videla na Doma Noc oscarov?
Tu je o tom moja nová téma:
oscar-2015-t6236.html
Keď áno, môžeme tam písať o oscarovej party.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od terez254 » Str Feb 25, 2015 12:51 pm

melindi píše:Nie, ešte nie. Teraz som počula prvý krát o tejto filme.
Počula si, že teraz sa dá vyhrať 70 000 eur na Jojke v hre Štartovací balíček?

POSLEDNÝ HERNÝ CYKLUS TRVÁ OD 22.2.2015 DO 08.03.2015. VÝHERCU 70 000 EUR ŽREBUJEME UŽ V PONDELOK 09.03.2015 po 20 tej na JOJke!



ja som par sms.iek este davnejsie poslala,ale nic som nevyhrala :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: JOJ alebo MARKÍZA

od melindi » Str Feb 25, 2015 4:55 pm

Dneska budú zase rodinné prípady:
Za zavretými dverami
Nina a Kamila sú najlepšie kamarátky už od strednej školy. Kamila sa po vysokej vydala za úspešného manažéra Filipa a momentálne je na materskej dovolenke. Nina je stále slobodná. Idylické vzťahy naruší, keď Nina uvidí Filipa s atraktívnou ženou. Kamila jej však neverí a dokonca si myslí, že Nina chce jej manžela pre seba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť