Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - komu gezova vratila peniaze

od kriskovalud » Štv Okt 20, 2011 8:00 pm

takze mile mamicky nepiste tu o kolko vas okradla ale sup-sup na policiu
lebo ona pokial nedostane poriadne po prstoch neprestane ..... a myslim ze neprestane az pokial nebude sediet za mrezami
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od 17zuzka6 » Štv Okt 20, 2011 8:31 pm

Ja Vam vsetkym len drzim palce-a ziadne zlutovanie nad tou bestiou :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

od zuzikba » Štv Okt 20, 2011 9:02 pm

kocky je tu neskutocne veeeeeela diskusii s roznymi nazvami, ktore v konecnom dosledku koncia vzdy len jednym menom Gaspercova
dajte sa fakt dokopy a zavrite tu osobu a do konca zivota jej zakazte si sadnut k pocitacu a za internet - zacinam si mysliet, ze by ju mali co najskor zavriet k blaznom na psychiatriu, lebo normalny clovek toto nedokaze.... diskusie od 2009 roku a stale dokola ta ista pesnicka, fakt neskutocne

drzim vam palce, nech ju dostanete za mreze a hlavne dufam, ze sa dostanete k svojim peniazkom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 27, 2011 11:20 am

od lilka4811 » Ned Okt 30, 2011 11:24 pm

vy si myslite ze ked niekto pojde na policiu ze sa to vyriesi maximalne dostane blokovu pokutu a nam sa aj tak nic nevrati a pojde to do statu nie sme v americkych filmoch....to by musela dlzit inu sumu aby sa stym zapodievali a ona vie co robi.... som zvedava ci by vas to tiez tak otravovalo keby vam dlzila 100 eur----ci by ste neboli rozculena a nevytvorila 10 tem....
je to moj nazor[/quote]
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Nov 21, 2010 10:43 pm

od kalypso » Uto Nov 01, 2011 7:32 pm

No ja si myslím,že Gašpercová už dávno presiahla sumu a niekoľko násobne takže sa s ňou určite budú zapodievať a pri takom prístupe,že aj tak sa nič nebude diať to bude len pokračovať. Je to už úplne trápne,že admin musí už po x-krát nabádať okradnuté mamičky,aby išli na políciu a poškodené nejdú a nejdú a len sa sťažujú.Nenachádzam slová, ja na adminovom mieste všetky tieto diskusie zruším pokiaľ sa okradnuté nespamatajú a začnu už konečne niečo aj robiť nielen o tom písať.Samozrejme česť výnimkám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 3:54 pm

od zuzikba » Uto Nov 01, 2011 11:15 pm

lilka4811 píše:vy si myslite ze ked niekto pojde na policiu ze sa to vyriesi maximalne dostane blokovu pokutu a nam sa aj tak nic nevrati a pojde to do statu nie sme v americkych filmoch....to by musela dlzit inu sumu aby sa stym zapodievali a ona vie co robi.... som zvedava ci by vas to tiez tak otravovalo keby vam dlzila 100 eur----ci by ste neboli rozculena a nevytvorila 10 tem....
je to moj nazor
[/quote]


ak bola tato odpoved smerovana na mna, tak nemyslela som mojim vyjadrenim, ze by ma to otravovalo, len som chcela povedat, aby ste sa spojili a riesili tento problem, lebo len vypisovat zial nikomu nepomoze, treba to riesit, pokial chcete peniazky spat a mat pozitivny pristup, lebo v tomto pripade len to pomoze, ked budete skepticke, nic tym nevyriesite

mna tiez obtiahla o peniaze pani tomkova, ale nedala som sa a ani dalsie mamicky, tiez som zalozila diskusiu, a postupne peniaze povracala, neviem ci uz vsetkym, lebo nie vsetky mamicky napisu, ale vracia ... preto len do toho, ved to okrada vase deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 27, 2011 11:20 am

od Koramana » Str Nov 16, 2011 8:28 pm

Pridám sa rovnako k žalobe len potrebujem info kam treba zavolať a pridať sa!!! Neviem to tu nájsť ak máte niekto v tom prehlad tak mi dajte vedieť prosiiiiiim nechcem to tiež tak nechať. Neviem ako teraz ale dakedy ked boli SKK tak nad 5tis bol trestný čin čiže čiste teoreticky by sa tým niekto zaoberať mohol!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 25, 2010 1:01 pm

od zuzikba » Pon Nov 21, 2011 11:53 am

Koramana píše:Pridám sa rovnako k žalobe len potrebujem info kam treba zavolať a pridať sa!!! Neviem to tu nájsť ak máte niekto v tom prehlad tak mi dajte vedieť prosiiiiiim nechcem to tiež tak nechať. Neviem ako teraz ale dakedy ked boli SKK tak nad 5tis bol trestný čin čiže čiste teoreticky by sa tým niekto zaoberať mohol!!!!


ja si myslim, ze za tie roky co tu okrada mamicky, to je uz na niekolko 1000 trestnych cinov, a nie len jeden, uz by bolo treba ju zavriet do basy na dozivotie a zatrhnut jej pristup k pocitacu.

skuste si vytvorit len jednu temu a to s nazvom udaje pre trestne oznamenie gaspercova/gezova a dajte - ten kto uz ma kontakt s nejakym konkretnym vysetrovatelom - sem presne udaje kde, na koho, pripadne kam sa da obratit, pripadne mail, komu maju mamicky pisat, kto to cele zozbiera a zastrasi, jedna nikdy nic proti tejto potovore nezmozete, zial.

inak sa bohuzial nikam nepohnete :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 27, 2011 11:20 am

od anickat » Pon Nov 21, 2011 1:01 pm

Fakt je nás veľa. Ale nie každý chodí sem na diskusie. Ja som už niektoré mamičky kontaktovala a mám ďalších okolo 35 kontaktov. Napíšem každému jednému zvlášť a poprosím o spoluprácu. Mňa to tak hnevá, že tá potvora stále okráda. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Nov 22, 2010 11:59 am

od kriskovalud » Pon Nov 21, 2011 5:08 pm

ja uz len okrajovo na tuto pani myslim ze som citala v inej diskusii ze mamicky cakaju na peniazky ci vrati 15-teho,12-teho, 22-heho no ja na vasom mieste necakam ani den a myslim ze tie sumy na ktore cakate niesu zanedbatelne ved len ked ich poratate v diskusiach co tam napisu mamicky aspon mne to vyslo okolo 300e a ti ich bolo par

rada necakajte na navrat penazi ihned ju nahlaste a nekaslite sa s nou lebo ona nikdy neprestane s vyhovorkami a za dalsie vie ze ked napise ze vam to napr. posle 15.12 a ona to nezasle vy budete urgo vat a to su opet dalsie dni a cakat a dalej jej pisat takze ona to ma vsetko premyslene a vy opet stratite dalsie dni za ktore by ste ju uz boli nahlasili a tak to ide dookola a myslim ze jej ani netreba pisat ze idem podat tresne oznamko lebo ta potom nachytro okrada aby vam vratila..... nie rovno s nou na policiu bez vyzvy bez apelu ved spravy od vas ma aj starsieho data ako ste ju urgovali vy o vratenie ....
zbytocne tahanice o cas ...netreba jej uz dat ziaden
drzim prsty a tesim sa ze mozno bude aj v telke zlodejka jedna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od JaninkaBalazova » Štv Nov 24, 2011 8:43 pm

Tak som v klube...! Okradla aj mna,40eur na kočík pre moju malú.Práve to všetko riešim,ale asi nedoriešim,prosím o pomoc som úplny nováčik.
Podal už niekto tresné oznámenie? poprosím o kontakt.
Je veľká škoda že zriadovateľ babybazáru to nemá zariadené tak, že by sa nedokázala zaregistrovať s TÝM ISTÝM ČISLOM ÚČTU takáto heyna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Nov 24, 2011 5:23 pm

od kriskovalud » Pia Nov 25, 2011 10:12 am

Janka postuduj diskusie je tam mamicka ktore napisala svoj meil ohladne tresneho oznamka tak sa s nou skontaktuj
a myslim ze pisat jej aby vratila peniaze nema zmysel treba ist rovno na policiu ved ona sa z vas smeje a robi si srandu pokial jej vy sami nedate riadnu po papuly ak mam byt hnusna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od alex » Pia Nov 25, 2011 10:53 am

JaninkaBalazova píše:Je veľká škoda že zriadovateľ babybazáru to nemá zariadené tak, že by sa nedokázala zaregistrovať s TÝM ISTÝM ČISLOM ÚČTU takáto heyna.


ale veď pri registrácii neuvádzate číslo účtu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od JaninkaBalazova » Pia Nov 25, 2011 5:12 pm

Poskytne mi niekto kontakt na kočku čo podala tresné oznámenie? Pripojím sa. DíK
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Nov 24, 2011 5:23 pm

od lenea18 » Pon Nov 28, 2011 1:03 pm

bacha na neregistrovanu uzivatelku petra V (petra2505@azet.sk)!!!!
:roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť