Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - komu gezova vratila peniaze

Re: Gežova -vraciam peniaze

od mvalkova1974 » Str Aug 29, 2012 11:21 pm

admin píše:
vrateniepenazi1 píše: chcem sa vsetkym ospravedlnit a povedat vam ze do pondelka vratim vsetkym mamickam ktore som okradla, mamicky si uz spisujem a chcem vsetko napravit ,timto rozhodnutym som sa posledny krat prihlasila len koli tomu aby som vas kontaktovala taktiez budem kontaktovat aj .... prosim ak by ma chcela niektora mamicka upozornit na nu aby som nezabudla na niekoho napiste mi prosim na ... ....dakujem a vsetkeho lutujem nakolko sa mi stalo to iste ako som spravila ja vam :( :( velmi sa hambim za toto vsetko a napravim to peniasky som si uz zohnala len este preposlat .pripadne ak by sa nasla nejaka mamicka ktorej by som mohla postat celu dlznu sumu a ona by ju pripadne poslala dalej bola by som rada ak nie teda poposielam ja ,este raz sa ospravedflnujem :(


Dufam, ze tomuto uz nikto neveri - niekolko krat ste to tu uz pisali a v rovnakom case ste pisali cez dalsi nick ze mate presne ten tovar ktory dotycna potrebuje, aby Vam poslala peniaze... :) cize zase podvod. Preto je zbytocne pisat. Podvedeni uzivatelia - jedine riesenie je podat TO na policii. Ked sa nezmenila za 2 roky uz sa nezmeni. Su na to zariadenia kde dokazu ludi prevychovat ako neporusovat zakony SR.

jkadankova - dakujeme za spolupracu - dnes sme posielali vyjadrenie na OOPZ Presov Juh k Vasej veci.

Dalsi podvedeni pridajte sa a podajte TO a napiste nam to cez kontaktny formular vpravo hore.

Chceme pre Vas bezpecny BabyBazar.sk - bez Vas poskodenych to ale nejde. Podvodnici musia byt potrestani - nie im byt prepacene, to im nezabrani v trestnej cinnosti pokracovat!!!!

je to neskutočná žena okráda stále...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Okt 05, 2010 8:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť