Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - komu gezova vratila peniaze

Oznámenie na: Viera33, Gašpercová, Gerzova,...

od jkadankova » Štv Feb 02, 2012 3:53 pm

Ahojte, tak ja som dnes podala oznámenie na túto osobu. Každý, kto má problém, choďte čo najskôr na políciu. Tým, že sme z rôznych miest, nedá sa ísť za rovnakým vyšetrovateľom. Oni na polícii majú register. Mne ukradla 63€. Keď sa suma spolu v oznámeniach vyšplhá cez 299€, budú to riešiť ako trestný čin. Moje samotné oznámenie je len ako priestupok. S tým sa musí niečo urobiť, je to strašná špina, táto ženská (alebo chlap)!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 05, 2009 6:31 pm

od anickat » Štv Feb 02, 2012 4:23 pm

Znova tá krava. nedá pokoja. Ja sa ale čudujem, že tejto osobe je stále umožnené sa zaregistrovať. Mohol by aj admin podniknúť nejakú aktivitu voči tejto osobe. Buď už nedovoliť sa registrovať alebo nahlásiť ju tiež na polícii, že opakovane okráda mamičky. Neviem aká je možnosť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Nov 22, 2010 11:59 am

Gezova,Gaspercova

od Mahatta » Štv Feb 02, 2012 4:51 pm

Ja sa chystam podat TO zajtra, alebo v pondelok. Mna nastastie okradla len o 23 eur. Podla toho co som tu citala, suma o ktoru pripravila mamicky, uz musi byt vyssia ako 299 eur. To na nu skoro nikto nepodava trestne oznamenia?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm

od alex » Pia Feb 03, 2012 11:28 am

anickat píše:Znova tá krava. nedá pokoja. Ja sa ale čudujem, že tejto osobe je stále umožnené sa zaregistrovať. Mohol by aj admin podniknúť nejakú aktivitu voči tejto osobe. Buď už nedovoliť sa registrovať alebo nahlásiť ju tiež na polícii, že opakovane okráda mamičky. Neviem aká je možnosť.


Každá podvedená resp. okradnutá musí ísť sama za seba podať trestné oznámenie.
Keby tak urobila každá, dávno by to bol už trestný čin, nakoľko je suma určite veľmi vysoká ako píše Mahatta. Žiaľ málo-kto ide na políciu podať TO. Väčšinou to skončí tak, že mávnu rukov a nechajú to tak, a na takýto prístup sa dotyčná spolieha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od jkadankova » Sob Feb 04, 2012 10:34 pm

Viete niekto, ako sa ta zenska v skutocnosti vola a odkial je? Ved ked na nu uz boli podane TO, tak niekomu by malo dojst aj vyrozumenie z policie, nie? Ved policia musi vediet o koho ide, ked ju uz vypocuvali. Mozno by nebolo od veci zverejnit jej identitu, snad by s tym prestala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 05, 2009 6:31 pm

od kriskovalud » Ned Feb 05, 2012 12:58 am

ahojte babenky a co tak media ak ma niekto znameho moze to skusit niekde v joj alebo markize alebo len napiste tip a oni vysturaju aj mrtveho

no v prvom rade urcite by mala kazda okradnuta zajst na policiu a podat oznamenie ...necakat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

trestne oznamenie

od Mahatta » Uto Feb 07, 2012 9:59 pm

Dnes som podala na Gezovu-Gaspercovu trestne oznamenie. Mamicky, ktore ste este TO nepodali, tak ho podajte. Ak chcete kontakt na vysetrovatela, tak sa mi ozvite na e-mail mataj@post.sk. kontakt som poslala aj Adminovi. TO mozte podat aj pisomne a nemusi byt v mieste Vasho trvaleho pobytu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm

od kalypso » Ned Feb 12, 2012 1:50 am

Tipy pre tím Novín TV JOJ nájdu správneho adresáta na:

E-mail: noviny@joj.sk, alebo na telefónnom čísle +421 2 59888444.

Skúste ich niekto kontaktovať


Ak máte pre nás tip alebo námet na reportáž:

0915 100 100

somreporter@markiza.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 3:54 pm

Gežova -vraciam peniaze

od vrateniepenazi1 » Pon Feb 13, 2012 8:36 pm

chcem sa vsetkym ospravedlnit a povedat vam ze do pondelka vratim vsetkym mamickam ktore som okradla, mamicky si uz spisujem a chcem vsetko napravit ,timto rozhodnutym som sa posledny krat prihlasila len koli tomu aby som vas kontaktovala taktiez budem kontaktovat aj ... prosim ak by ma chcela niektora mamicka upozornit na nu aby som nezabudla na niekoho napiste mi prosim na ..... ....dakujem a vsetkeho lutujem nakolko sa mi stalo to iste ako som spravila ja vam :( :( velmi sa hambim za toto vsetko a napravim to peniasky som si uz zohnala len este preposlat .pripadne ak by sa nasla nejaka mamicka ktorej by som mohla postat celu dlznu sumu a ona by ju pripadne poslala dalej bola by som rada ak nie teda poposielam ja ,este raz sa ospravedflnujem :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Feb 13, 2012 8:30 pm

od kriskovalud » Pon Feb 13, 2012 10:00 pm

to to je uz chore vy ste chora
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Gežova -vraciam peniaze

od admin » Štv Feb 16, 2012 3:42 pm

vrateniepenazi1 píše: chcem sa vsetkym ospravedlnit a povedat vam ze do pondelka vratim vsetkym mamickam ktore som okradla, mamicky si uz spisujem a chcem vsetko napravit ,timto rozhodnutym som sa posledny krat prihlasila len koli tomu aby som vas kontaktovala taktiez budem kontaktovat aj .... prosim ak by ma chcela niektora mamicka upozornit na nu aby som nezabudla na niekoho napiste mi prosim na ... ....dakujem a vsetkeho lutujem nakolko sa mi stalo to iste ako som spravila ja vam :( :( velmi sa hambim za toto vsetko a napravim to peniasky som si uz zohnala len este preposlat .pripadne ak by sa nasla nejaka mamicka ktorej by som mohla postat celu dlznu sumu a ona by ju pripadne poslala dalej bola by som rada ak nie teda poposielam ja ,este raz sa ospravedflnujem :(


Dufam, ze tomuto uz nikto neveri - niekolko krat ste to tu uz pisali a v rovnakom case ste pisali cez dalsi nick ze mate presne ten tovar ktory dotycna potrebuje, aby Vam poslala peniaze... :) cize zase podvod. Preto je zbytocne pisat. Podvedeni uzivatelia - jedine riesenie je podat TO na policii. Ked sa nezmenila za 2 roky uz sa nezmeni. Su na to zariadenia kde dokazu ludi prevychovat ako neporusovat zakony SR.

jkadankova - dakujeme za spolupracu - dnes sme posielali vyjadrenie na OOPZ Presov Juh k Vasej veci.

Dalsi podvedeni pridajte sa a podajte TO a napiste nam to cez kontaktny formular vpravo hore.

Chceme pre Vas bezpecny BabyBazar.sk - bez Vas poskodenych to ale nejde. Podvodnici musia byt potrestani - nie im byt prepacene, to im nezabrani v trestnej cinnosti pokracovat!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od ivustek » Štv Feb 16, 2012 9:18 pm

Dúfam, že sa to teraz dotiahne do úspešného konca.
A naozaj by som si veľmi rada pozrela aj príspevok v TV.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od jkadankova » Štv Feb 16, 2012 10:05 pm

admin - dakujem za info
TV - no bolo by fajn, ak by si na to niekto našiel čas a energiu. Ja som tesne pred pôrodom, tak sa do toho neidem púšťať :( alebo :) ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 05, 2009 6:31 pm

od ivustek » Štv Feb 16, 2012 10:59 pm

jkadankova píše:admin - dakujem za info
TV - no bolo by fajn, ak by si na to niekto našiel čas a energiu. Ja som tesne pred pôrodom, tak sa do toho neidem púšťať :( alebo :) ?


Hodinku by ste si hádam našli :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od jkadankova » Pia Feb 17, 2012 2:07 pm

ivustek píše:
jkadankova píše:admin - dakujem za info
TV - no bolo by fajn, ak by si na to niekto našiel čas a energiu. Ja som tesne pred pôrodom, tak sa do toho neidem púšťať :( alebo :) ?


Hodinku by ste si hádam našli :P


No hodinku ako hodinku :) Raz som niečo riešila už cez TV a to nie je len o napísaní mailu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 05, 2009 6:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť