Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NasPatko mate skusenosť?

Re: Hruza

od dadahanakova » Pia Nov 13, 2009 10:05 am

moncura1 píše:Ozaj hruza co sa tu uz deje.To aby sme si pre istotu kazdeho predavajuceho najprv preklepli na diskusii,skor nez nieco objedname.No aj ked mi bolo pri mojom probleme napisane,ze si to mame najprv riesit sukromne az potom na diskusii.Zial ale to je uz neskoro ked nam pride poskodeny tovar alebo prideme o peniaze.To uz nenariesime asi nic.Jedine co ma mrzi je,ze vela skvelych mamiciek,by tu bola dotknutich,ked sa na ne budeme vopred informovat. :? :? :? :?


Tak,tak moncura1.....treba dávať veľkýýýýýýýýýý POZOR.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 2:26 pm

NasPatko

od cziriova » Pia Nov 13, 2009 9:02 pm

Ahojte,čítala som vašu diskusiu.Mne sa táto pani ozvala v pondelok,chcela na 100perc.kúpiť adidas súpravu,nech jej ju rezervujem a od vtedy nič,tak som ju dnes chvalabohu predala.Ešteže sa nič nestalo.Ak sa môžem opýtať,čo je s ňou nové?Boli ste podať to oznámenie?Držím palce,nech sa peniažky všetkým vrátia a pevné nervy. :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Okt 18, 2008 10:21 pm

Re: NasPatko

od anngels » Sob Nov 14, 2009 2:54 pm

cziriova píše:Ahojte,čítala som vašu diskusiu.Mne sa táto pani ozvala v pondelok,chcela na 100perc.kúpiť adidas súpravu,nech jej ju rezervujem a od vtedy nič,tak som ju dnes chvalabohu predala.Ešteže sa nič nestalo.Ak sa môžem opýtať,čo je s ňou nové?Boli ste podať to oznámenie?Držím palce,nech sa peniažky všetkým vrátia a pevné nervy. :shock:





za 21 eur jej nič nespravia ak podáte hromadne tresné oznámenie že vas je viac tak sa stím da že to presiahne 200 euro to je tresný čin tak za to može sediet aj od 3 do 7 rokov myslím si že vám račej povracia peniaze lebo je zlodejka a ak ma malé dieta tak si rozmysli či bude sediet alebo vráti čo má tak o jednej viem čo už podala na nu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Štv Jan 08, 2009 8:48 pm

NasPtako

od Denisa22 » Ned Nov 15, 2009 11:28 pm

No k tejto diskusii sa musim pripojit, nastastie som o nic neprisla, ci o peniazky alebo tovar,ale ide o velmi nefer jednanie, tato pani si myslim, ze klame, zavádza, má zle myslienky, myslim si že špekuluje, zdlhavo a nepriamo odpisuje. Aj ked som nebola oklamana ako tak,ale napisem moj pribeh,preco si to myslim. S touto pani som mala vymenit tovar za tovar, netlacila som,len som sa pýtala, tazko odpovedala. Prvýkrat písala,ze musi ist ULOZIT MALEHO LEBO NEVIE SAM ZASPAT,MUSI PRI NOM BYT. Potom neodpisovala , 3krat som jej pisala, co dalej.No nic. PO pár dnoch reagovala na moj dalsi inzerat ci nevymenim,pisala som ze uz ma oslovila,ale nereagovala (asi som ju zaskočila) -odpisala, ze nedosla sprava,ze nic nemala. Keby jedna ,ale poslala som 3. No napriek tomu som odpisala, že mam nadalej záujem o výmenu o ktorej som pisala, napisala ze suhlasi. Asi 5krat som jej pisala, po rozhodnuti, co chce vymenit,nech napise svoju adresu..napisala mi, ze musi ULOZIT MALU!!.. pýtala som sa jej kolko ma deticky,cakala som ze napise dve. Kedze minule chcela ulozit MALEHO a teraz MALU. Odpisala mi , ze ma jedno-dceru a dalsie caka. Písala, o mužovi a pritom adresu mi udala nie ako jej meno,ale mužske a to ROMAN GEŽO,LUčna 1011/4 BYTCA,ale nesedelo meno s jej meilovou adresou co je GAŠPROVA LUBICA @azet.sk.. Táto pani sa mi mala ozvat, neozvala sa mi uz po druhýkrat, ani po mojej sprave,nereaguje.Tiez pisala, ci nemam detske veci, ze by kupila. Boli sme dohodnute , ze posleme balicek v jeden den,no nastastie som neposlala,lebo som necitila nic dobre. MYSLIM SI, ZE TREBA DAVAT NA TUTO PANI POZOR.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Jún 22, 2009 9:24 pm

od sisu22 » Ned Nov 15, 2009 11:33 pm

tak asi zenska s meno Olga neni, a vsetky tieto podvody urobila LUBICA. Ak to tak je,pekne nam svoj ksicht na fotke ukazala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: zlodejna

od Denisa22 » Ned Nov 15, 2009 11:33 pm

hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



nepoznas nahodou jej adresu hm?a peniaze ktore ssme zaplatili sa nam vratia spät hm?


Na strane 11 som sa pridala k diskusii (denisa22),tam som nieco napisala:-) tak mrkni
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Jún 22, 2009 9:24 pm

od sisu22 » Ned Nov 15, 2009 11:34 pm

Ak niekto mate adresu,ktoru vam ta "hviezda" poskytla,pod meno Olga Gaspercova-poslite mi ju sukromne a pozreme sa kto byva tam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od vanda26 » Pon Nov 16, 2009 4:37 pm

Dnes mi pisala NasPatko,ze mame vsetky napisat cislo uctu a sumu co nas obrala o peniaze ja som napisala ale zatial nic.Tu je jej e-meil,ajkas1307@azet.sk,tak jej napiste
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Okt 08, 2008 6:30 pm

od vanana » Pon Nov 16, 2009 10:42 pm

....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:22 pm

od Denisa22 » Uto Nov 17, 2009 1:38 am

vanana píše:....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!


ahojky Vanana :-) noo mna to celkom zaujmalo tiez tak som sa na ten pokec mrkla...Tato pani sa vola LUBICA GAŠPROVA ako som uviedla vyssie..je zo Žilinského kraja a ta adresa vyssie, na ktorej sa mala odohrat vymena, moze byt niekto známi. Ta adresa je Roman gežo,Lúčna 1011/4, Bytča 014 01. Tato pani nema manzela ,ako mi tvrdila, udava , ze je slobodna a inde , ze jej vztah nefunguje. Takze predpokladam, ze ma nemanželske dieta a ta adresa je jej dietata otca... aaaa este som sa nieco dozvedalaaa,co vás mozno bude zaujmat a nech to aj číta pre mna za mna.. tato pani ma nick na azete ako:


ajkas1307@azet.sk
lagunka222@azet.sk
LubicaG11@azet.sk
gasprovalubica@azet.sk


atial 4 vytvorene nicky na pokeci.Posledny udava CZ,ale nech Vás to neodradi, pracovala v CZ,tak preto tak udava, aj že ma 1 dieta a vola sa Patko.

Tato slečna teda pani ma len 23 rokov,ako udava.Je nezamestnana, vyucena ako cukrarka... a ved precitajte si.. ako ona s nami, my s nou :-)

aaaa este nieco,nie v zlom,ale nemyslite si , ze vám peniazky da,ak je nezamestnana.. je to moj nazor,nenechajte sa osalit!!!!! :wink:
Naposledy upravil Denisa22 dňa Uto Nov 17, 2009 2:04 am, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Jún 22, 2009 9:24 pm

od Denisa22 » Uto Nov 17, 2009 1:47 am

sisu22 píše:Ak niekto mate adresu,ktoru vam ta "hviezda" poskytla,pod meno Olga Gaspercova-poslite mi ju sukromne a pozreme sa kto byva tam.


Sisu, nie je ziadna Olga Gaspercova, o skok vyssie si precitaj moju spravu :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Jún 22, 2009 9:24 pm

od lindda » Uto Nov 17, 2009 10:55 am

Denisa22 píše:
vanana píše:....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!


ahojky Vanana :-) noo mna to celkom zaujmalo tiez tak som sa na ten pokec mrkla...Tato pani sa vola LUBICA GAŠPROVA ako som uviedla vyssie..je zo Žilinského kraja a ta adresa vyssie, na ktorej sa mala odohrat vymena, moze byt niekto známi. Ta adresa je Roman gežo,Lúčna 1011/4, Bytča 014 01. Tato pani nema manzela ,ako mi tvrdila, udava , ze je slobodna a inde , ze jej vztah nefunguje. Takze predpokladam, ze ma nemanželske dieta a ta adresa je jej dietata otca... aaaa este som sa nieco dozvedalaaa,co vás mozno bude zaujmat a nech to aj číta pre mna za mna.. tato pani ma nick na azete ako:


ajkas1307@azet.sk
lagunka222@azet.sk
LubicaG11@azet.sk
gasprovalubica@azet.sk


atial 4 vytvorene nicky na pokeci.Posledny udava CZ,ale nech Vás to neodradi, pracovala v CZ,tak preto tak udava, aj že ma 1 dieta a vola sa Patko.

Tato slečna teda pani ma len 23 rokov,ako udava.Je nezamestnana, vyucena ako cukrarka... a ved precitajte si.. ako ona s nami, my s nou :-)

aaaa este nieco,nie v zlom,ale nemyslite si , ze vám peniazky da,ak je nezamestnana.. je to moj nazor,nenechajte sa osalit!!!!! :wink:


AKA SIKOVNA CUKRARKA :wink: Nech vam ta tie peniaze aspom kolace napecie na vianoce koza jedna :!: To bol len troska na odlahcenie zart je to sila aky su ludia vynaliezavy :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od vanana » Uto Nov 17, 2009 1:40 pm

lindda píše:
Denisa22 píše:
vanana píše:....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!


ahojky Vanana :-) noo mna to celkom zaujmalo tiez tak som sa na ten pokec mrkla...Tato pani sa vola LUBICA GAŠPROVA ako som uviedla vyssie..je zo Žilinského kraja a ta adresa vyssie, na ktorej sa mala odohrat vymena, moze byt niekto známi. Ta adresa je Roman gežo,Lúčna 1011/4, Bytča 014 01. Tato pani nema manzela ,ako mi tvrdila, udava , ze je slobodna a inde , ze jej vztah nefunguje. Takze predpokladam, ze ma nemanželske dieta a ta adresa je jej dietata otca... aaaa este som sa nieco dozvedalaaa,co vás mozno bude zaujmat a nech to aj číta pre mna za mna.. tato pani ma nick na azete ako:


ajkas1307@azet.sk
lagunka222@azet.sk
LubicaG11@azet.sk
gasprovalubica@azet.sk


atial 4 vytvorene nicky na pokeci.Posledny udava CZ,ale nech Vás to neodradi, pracovala v CZ,tak preto tak udava, aj že ma 1 dieta a vola sa Patko.

Tato slečna teda pani ma len 23 rokov,ako udava.Je nezamestnana, vyucena ako cukrarka... a ved precitajte si.. ako ona s nami, my s nou :-)

aaaa este nieco,nie v zlom,ale nemyslite si , ze vám peniazky da,ak je nezamestnana.. je to moj nazor,nenechajte sa osalit!!!!! :wink:


AKA SIKOVNA CUKRARKA :wink: Nech vam ta tie peniaze aspom kolace napecie na vianoce koza jedna :!: To bol len troska na odlahcenie zart je to sila aky su ludia vynaliezavy :evil:
No veru jej ja napisem na azet ze nech mi aspon tie cukrovinky pre deti napecie! Nech si to odrobi - tie nervy co mi narobila :D A to ze peniaze za dobierku neuvidim tak s tym ratam. Pochybujem o jej zdravom rozume - to ju nenapadlo ked davala meilovu adresu, ze si niekto urcite pozrie jej nick na azete?? hmm asi nie :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:22 pm

od hanah25 » Uto Nov 17, 2009 2:35 pm

vanana píše:
lindda píše:
Denisa22 píše:
vanana píše:....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!


ahojky Vanana :-) noo mna to celkom zaujmalo tiez tak som sa na ten pokec mrkla...Tato pani sa vola LUBICA GAŠPROVA ako som uviedla vyssie..je zo Žilinského kraja a ta adresa vyssie, na ktorej sa mala odohrat vymena, moze byt niekto známi. Ta adresa je Roman gežo,Lúčna 1011/4, Bytča 014 01. Tato pani nema manzela ,ako mi tvrdila, udava , ze je slobodna a inde , ze jej vztah nefunguje. Takze predpokladam, ze ma nemanželske dieta a ta adresa je jej dietata otca... aaaa este som sa nieco dozvedalaaa,co vás mozno bude zaujmat a nech to aj číta pre mna za mna.. tato pani ma nick na azete ako:


ajkas1307@azet.sk
lagunka222@azet.sk
LubicaG11@azet.sk
gasprovalubica@azet.sk


atial 4 vytvorene nicky na pokeci.Posledny udava CZ,ale nech Vás to neodradi, pracovala v CZ,tak preto tak udava, aj že ma 1 dieta a vola sa Patko.

Tato slečna teda pani ma len 23 rokov,ako udava.Je nezamestnana, vyucena ako cukrarka... a ved precitajte si.. ako ona s nami, my s nou :-)

aaaa este nieco,nie v zlom,ale nemyslite si , ze vám peniazky da,ak je nezamestnana.. je to moj nazor,nenechajte sa osalit!!!!! :wink:


AKA SIKOVNA CUKRARKA :wink: Nech vam ta tie peniaze aspom kolace napecie na vianoce koza jedna :!: To bol len troska na odlahcenie zart je to sila aky su ludia vynaliezavy :evil:
No veru jej ja napisem na azet ze nech mi aspon tie cukrovinky pre deti napecie! Nech si to odrobi - tie nervy co mi narobila :D A to ze peniaze za dobierku neuvidim tak s tym ratam. Pochybujem o jej zdravom rozume - to ju nenapadlo ked davala meilovu adresu, ze si niekto urcite pozrie jej nick na azete?? hmm asi nie :lol:


ja som jej dala ultimatum(ak do isteho casu neposle peniaze tak ju udam) a peniaze mi nabehli. ucet je na lubicu gaspercovu a peniaze som jej vkladala do tatrabanky aona mi ich poslala z vub.ale poslala tak sa jej ozvyte. a bolo to 21 eur cize si myslim ze peniaze ma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od kriskovalud » Pia Nov 20, 2009 4:25 pm

inak dievcata ten citat na pokeci nema chybu ako nas miluje tak ze vsetkych okrada to je cinik egoista a toto ako vychova slusne poctive a pre spolocnost potrebne dieta ...... no ja to neviem posudit ale vzhladom na jej charakter som uplne zdesena




ja aj tak uz nakupujem len u overenych mamiciek a pri kazdej novej nakupujuce sa trasiem aby ma neobtiahla o tovar alebo o peniaze a myslim si ze sa da dohodnut vseliako a nie len okradat je to ubohe.


a ze ma ten charakter este to skusat dalej no to sa nenarodilo s chrbtovou kostou a svedomie to tiaz nema...... urcite sa spojte a podho na nu a udat ju nech sa tu da kludne obchodovat.
Ja len stale nechapem preco to robia dookola aj ked su blokovane neverim zeby si to nepozichrovali na BB aby sa im to nestavalo,je to pre mna nepochopitelne ... ved odtial utekaju super maminky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť