Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NasPatko mate skusenosť?

Re: zlodejna

od hanah25 » Štv Nov 12, 2009 10:43 pm

anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



nepoznas nahodou jej adresu hm?a peniaze ktore ssme zaplatili sa nam vratia spät hm?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

Re: zlodejna

od anette23 » Štv Nov 12, 2009 10:44 pm

hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



pokial to presahuje 6000sk tak ano inak snou nebudu robit nič a musite man nejaký doklad že ste jej poslali peniaze
doklad o vlozeni peniazov na ucet mam.suma bola 21euro da sa s tym nieco urobit?


jasné,že hej,choď policatom nahlásiť resp: podať oznámenie,že ťa okradla o peniaze,bude to priestupok a dostane pokutu alebo nabehni osobne :wink: alebo súčasne podaš oznámenie budú ju pokutovať a môžeš si to vybaviť aj osobne :lol:




a ked budes tak mila posles mi jej adresu hm?bo ju hladam aby som to vybavil osobne.a peniaze ktore sme investovali sa nam vratia spät?


nuž ja jej adresu nemám ale určite ti ju mile rád poskytne pán admin treba ho kontaktovať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od dadahanakova » Štv Nov 12, 2009 10:44 pm

sisu22 píše:
anette23 píše:
dadahanakova píše:Takže fakt super portál,to je len otázka času kedy bude netovým nákupom a predajom koniec,ľudia sú svine pardón s veľkým S....dnes som požiadala admina o Odregistrovanie takže zbohom....hnus,tu je nakupovať,fúj zbytočná strata času,idem radšej na kávu... :lol:


súhlasím :wink:


tak tak. Dada rozhodli sme sa rovnako :wink: tiez konci,doriesim co treba a radsej nasetrim a kupim v obchode :idea:

sisu22 miláčik hlavu hore :wink: nie sme tak bohaté aby sme kupovali lacné veci :lol: nemá to tu význam no len im to nejak dlho trvá kým ma odregistrujú,nechápem :roll: :roll: :roll: ale kým sa dá tak si tu ešte stými nejakými známy mi pokecám ako napr.stebou. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 2:26 pm

Re: zlodejna

od hanah25 » Štv Nov 12, 2009 10:45 pm

anette23 píše:
hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



pokial to presahuje 6000sk tak ano inak snou nebudu robit nič a musite man nejaký doklad že ste jej poslali peniaze
doklad o vlozeni peniazov na ucet mam.suma bola 21euro da sa s tym nieco urobit?


jasné,že hej,choď policatom nahlásiť resp: podať oznámenie,že ťa okradla o peniaze,bude to priestupok a dostane pokutu alebo nabehni osobne :wink: alebo súčasne podaš oznámenie budú ju pokutovať a môžeš si to vybaviť aj osobne :lol:




a ked budes tak mila posles mi jej adresu hm?bo ju hladam aby som to vybavil osobne.a peniaze ktore sme investovali sa nam vratia spät?


a peniaze hm,?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

Re: zlodejna

od anette23 » Štv Nov 12, 2009 10:48 pm

hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



pokial to presahuje 6000sk tak ano inak snou nebudu robit nič a musite man nejaký doklad že ste jej poslali peniaze
doklad o vlozeni peniazov na ucet mam.suma bola 21euro da sa s tym nieco urobit?


jasné,že hej,choď policatom nahlásiť resp: podať oznámenie,že ťa okradla o peniaze,bude to priestupok a dostane pokutu alebo nabehni osobne :wink: alebo súčasne podaš oznámenie budú ju pokutovať a môžeš si to vybaviť aj osobne :lol:




a ked budes tak mila posles mi jej adresu hm?bo ju hladam aby som to vybavil osobne.a peniaze ktore sme investovali sa nam vratia spät?


a peniaze hm,?


tak nabehni osobne a budú aj peniaze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od sisu22 » Štv Nov 12, 2009 11:03 pm

anette23 píše:
sisu22 píše:
anette23 píše:
dadahanakova píše:Takže fakt super portál,to je len otázka času kedy bude netovým nákupom a predajom koniec,ľudia sú svine pardón s veľkým S....dnes som požiadala admina o Odregistrovanie takže zbohom....hnus,tu je nakupovať,fúj zbytočná strata času,idem radšej na kávu... :lol:


súhlasím :wink:


tak tak. Dada rozhodli sme sa rovnako :wink: tiez konci,doriesim co treba a radsej nasetrim a kupim v obchode :idea:


nemusíš, ani našetriť :wink:v obchode nakúpiš nové veci lacnejšie ako tu :wink: :wink:


aka parada :wink: bo nemam velky prehlad,od tej doby co mam drobca (2roky) som na poriadnych nakupoch nebola :cry: no je na case to zmenit :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Nov 12, 2009 11:05 pm

dadahanakova píše:
sisu22 píše:
anette23 píše:
dadahanakova píše:Takže fakt super portál,to je len otázka času kedy bude netovým nákupom a predajom koniec,ľudia sú svine pardón s veľkým S....dnes som požiadala admina o Odregistrovanie takže zbohom....hnus,tu je nakupovať,fúj zbytočná strata času,idem radšej na kávu... :lol:


súhlasím :wink:


tak tak. Dada rozhodli sme sa rovnako :wink: tiez konci,doriesim co treba a radsej nasetrim a kupim v obchode :idea:

sisu22 miláčik hlavu hore :wink: nie sme tak bohaté aby sme kupovali lacné veci :lol: nemá to tu význam no len im to nejak dlho trvá kým ma odregistrujú,nechápem :roll: :roll: :roll: ale kým sa dá tak si tu ešte stými nejakými známy mi pokecám ako napr.stebou. :P


dakujem :wink: trapi ma,ze s maminami co mam fakt super skusenosti,ze su mile,ochotne a tak,nebudem komunikovat,ale uz som sa tu najedovala dost.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od brita1 » Štv Nov 12, 2009 11:33 pm

Ja som dala inzerát, že kúpim dvd, hneď na druhý deň sa mi ozvala, ale našťastie som opatrnejšia po skúsenosti s liliputkou. :D

NasPatko 23.10.2009 - 15:24
Ahoj mame mas o ne zaujem este?

brita1 23.10.2009 - 15:56
Určite áno, ak sú v slovenčine a nie sú to kinoverzie, aká je cena? Silva

NasPatko 23.10.2009 - 15:58
Ahoj je to slovnsky jazyk a kolko ich chces?

brita1 23.10.2009 - 16:00
Len tieto štyri a ak máte aj dobu ľadovú 3, tak aj tú.Takže 5 ks.

NasPatko 23.10.2009 - 16:01
tak vas poprosim 10 eur a v tych 10 eurach je uz aj postovne ano?

brita1 23.10.2009 - 16:10
Akurát som pozerala váš profil a keďže ste zaregistorvaný len tri dni, tak to zoberiem len cez dobierku. Zaručujem serióznosť, rozdiel v cene pošty bude najviac 20 centov

NasPatko 23.10.2009 - 16:13
no kedtz ja teraz nmozem vypisovat nic na poste bo mam malho choreho tak vam to poslem obicajne a ked vam to pride tak mi poslete peniasky ano?

brita1 23.10.2009 - 16:20
Ako chcete, len mi pošlite číslo účtu a hneď keď prídu pošlem peniaze cez IB, ja som už opatrnejšia, raz som došla o peniaze a dva krát o tovar, za ten rok čo som tu. Moja adresa

NasPatko 23.10.2009 - 16:23
Silvinka ja poslem v ponelok tah vstredu by ste ich mali mat:o)

brita1 23.10.2009 - 16:23
Ďakujem, určite dám vedieť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 11, 2008 12:00 am

od brita1 » Štv Nov 12, 2009 11:35 pm

Ach zabudla som napísať, že samozrejme mi nič neprišlo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 11, 2008 12:00 am

od dadahanakova » Štv Nov 12, 2009 11:38 pm

sisu22 píše:
dadahanakova píše:
sisu22 píše:
anette23 píše:
dadahanakova píše:Takže fakt super portál,to je len otázka času kedy bude netovým nákupom a predajom koniec,ľudia sú svine pardón s veľkým S....dnes som požiadala admina o Odregistrovanie takže zbohom....hnus,tu je nakupovať,fúj zbytočná strata času,idem radšej na kávu... :lol:


súhlasím :wink:


tak tak. Dada rozhodli sme sa rovnako :wink: tiez konci,doriesim co treba a radsej nasetrim a kupim v obchode :idea:

sisu22 miláčik hlavu hore :wink: nie sme tak bohaté aby sme kupovali lacné veci :lol: nemá to tu význam no len im to nejak dlho trvá kým ma odregistrujú,nechápem :roll: :roll: :roll: ale kým sa dá tak si tu ešte stými nejakými známy mi pokecám ako napr.stebou. :P


dakujem :wink: trapi ma,ze s maminami co mam fakt super skusenosti,ze su mile,ochotne a tak,nebudem komunikovat,ale uz som sa tu najedovala dost.

tak tomu ver sisu22,že nakúpiš aj lacnejšie,ked si tu prirátaš poštovné tak sa mnohé veci ani neoplatia,takto keď vybehneš do ulíc hneď máš aj lepšiu náladu,si medzi ľudmi fyzicky,a možno ťa skolí aj pasačia :lol: :lol: chrípka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale nie!!!!robím si srndu,naozaj po tých mojich skúsenostiach :? nemám viac chuť tu nakupovať.napr.na MMB tam sa mi lepšie,lebo hodnotká sú tam už dávno a málo ľudí si tam dovolí klamať,ale aj tam skončím len tam mám predplatené členstvo,tak chvílu ešte pobudnem.....chcela som aj tu členstvo,no ale po tomto,nie :roll: radšj ma odregistrujte a budem mať pokoj.drž sa SISU22a nebuď smutná 100ľudí 11chutí,každý sme iný a pre každého slnko svieti ta ajojky a pekné Vianoce ja sa ti teším jak malé decko..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P DADA
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 2:26 pm

od sisu22 » Štv Nov 12, 2009 11:41 pm

na Vianoce aj ja,cely den budem papat sladkosti a pozerat s drobcom rozpravky :D jupi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dadahanakova » Štv Nov 12, 2009 11:44 pm

dadahanakova píše:tak tomu ver sisu22,že nakúpiš aj lacnejšie,ked si tu prirátaš poštovné tak sa mnohé veci ani neoplatia,takto keď vybehneš do ulíc hneď máš aj lepšiu náladu,si medzi ľudmi fyzicky,a možno ťa skolí aj pasačia :lol: :lol: chrípka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale nie!!!!robím si srndu,naozaj po tých mojich skúsenostiach :? nemám viac chuť tu nakupovať.napr.na MMB tam sa mi lepšie,lebo hodnotká sú tam už dávno a málo ľudí si tam dovolí klamať,ale aj tam skončím len tam mám predplatené členstvo,tak chvílu ešte pobudnem.....chcela som aj tu členstvo,no ale po tomto,nie :roll: radšj ma odregistrujte a budem mať pokoj.drž sa SISU22a nebuď smutná 100ľudí 11chutí,každý sme iný a pre každého slnko svieti ta ajojky a pekné Vianoce ja sa ti teším jak malé decko..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P DADA

chcela som napísať 100ľudí,100chutí,a sorry,že píšme v inej diskusii o inom....už idem preč.pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 2:26 pm

od anette23 » Štv Nov 12, 2009 11:44 pm

sisu22 píše:
anette23 píše:
sisu22 píše:
anette23 píše:
dadahanakova píše:Takže fakt super portál,to je len otázka času kedy bude netovým nákupom a predajom koniec,ľudia sú svine pardón s veľkým S....dnes som požiadala admina o Odregistrovanie takže zbohom....hnus,tu je nakupovať,fúj zbytočná strata času,idem radšej na kávu... :lol:


súhlasím :wink:


tak tak. Dada rozhodli sme sa rovnako :wink: tiez konci,doriesim co treba a radsej nasetrim a kupim v obchode :idea:


nemusíš, ani našetriť :wink:v obchode nakúpiš nové veci lacnejšie ako tu :wink: :wink:


aka parada :wink: bo nemam velky prehlad,od tej doby co mam drobca (2roky) som na poriadnych nakupoch nebola :cry: no je na case to zmenit :D


na zeber aj drobca a urob prieskum :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od dadahanakova » Štv Nov 12, 2009 11:48 pm

sisu22 píše:na Vianoce aj ja,cely den budem papat sladkosti a pozerat s drobcom rozpravky :D jupi :wink:


mnam,mnam,mnam :lol: :arrow: :arrow: už nech sú túúúúúúúúúúúú Vianoce,vianoce bla bla bla.........to je super atmoška.....výzdoba,papanica,klbáááásne,šniclé a tááááááááák no mnam....a deti natešnééééé. :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 2:26 pm

Hruza

od moncura1 » Pia Nov 13, 2009 12:26 am

Ozaj hruza co sa tu uz deje.To aby sme si pre istotu kazdeho predavajuceho najprv preklepli na diskusii,skor nez nieco objedname.No aj ked mi bolo pri mojom probleme napisane,ze si to mame najprv riesit sukromne az potom na diskusii.Zial ale to je uz neskoro ked nam pride poskodeny tovar alebo prideme o peniaze.To uz nenariesime asi nic.Jedine co ma mrzi je,ze vela skvelych mamiciek,by tu bola dotknutich,ked sa na ne budeme vopred informovat. :? :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Aug 18, 2009 9:06 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť