Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - No hrozné...zažili ste niekto kto má synčeka???

od linduska1974 » Uto Jan 20, 2009 12:00 am

Chcela by som sa zapojit do diskusie.Ked sa mi maly kupal a bol dlhsie vo vani vtedy sa mu dala stiahnut predkozka.Vzdy ju treba nechat vymocit vo vode a potom ide lahsie stiahnut.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:41 pm

od renuskacool » Štv Jan 22, 2009 9:28 pm

sunava píše:
beki1805 píše:AHOJTE BABY mam taky pocit ze aj my budeme musiet s tym pipikom daco robit,este ako 10 mesacnemu to slo v pohode,ale cim bol starsi nechcel aby som mu to stahovala a teraz sa mi to uz neda vobec.ma sice len 15mesiacov,ale neviem co bude.chcela by som sa opytat ci ste niekto skusali tu mast co tu odporucaju na zaciatku temy??myslim ze dermovate sa vola??dakujem za radu... :) :)

ahoj,mám 2 synov, 9 a 8 rokov, starší to má v poriadku, ale mladší mal s tým vždy problémy, a doteraz sa mu nedá stiahnut po celom obvode, lekárka hovorila len aby sme to skúšali stahovat vo vani ale nešlo to. Pred mesiacom mi povedala že ak chcem ona to spraví - len tak na such rukou , ked stál v ordinácii. S tým sme ale nesúhlasili, ved aka by to bola bolest. Synovi známeho to prerezali,ale že chúda chlapec mal potom bolesti, a strach aj pri cikaní. Lekárka nám ale povedala že to nie je nič hrozné,že v puberte sa mu to pri stoporení upraví samé. Tak teda neviem čo mám robit.
Mne to iste povedala doktorka...že sa mu to pri prvej sexualnej reakcii samo napravi-syn ma 9 rokov.Neviem ale neverím tomu!Ved sexualna reakcia je že sa mu zdvihne pipík ak to dobre chapem-že reakcia.....Ked bol malinky mu to tiež 2 krát stahovali,ale vždy sa mu to zlepilo.Joj neviem čomu mám verit... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sunava » Štv Jan 22, 2009 10:09 pm

pre renuska - no neviem,nám to lekárka hovorila doslova - že v puberte - pri onanovaní, sex.skusenosti. Tiež neviem čo s tým, či ho to nebude boliet ,alebo to dat urobit chirurgicky teraz.Skúša to stále pri kúpani, no nič. Mama hovorila že im to lekári nikdy nehovorili, že to chlapcom treba stahovat,ani to nikdy môjmu bratovi nerobila ,a už je dospelý - a pokial viem normálne fuguje :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Dec 11, 2008 10:37 am

od renuskacool » Štv Jan 22, 2009 10:55 pm

sunava píše:pre renuska - no neviem,nám to lekárka hovorila doslova - že v puberte - pri onanovaní, sex.skusenosti. Tiež neviem čo s tým, či ho to nebude boliet ,alebo to dat urobit chirurgicky teraz.Skúša to stále pri kúpani, no nič. Mama hovorila že im to lekári nikdy nehovorili, že to chlapcom treba stahovat,ani to nikdy môjmu bratovi nerobila ,a už je dospelý - a pokial viem normálne fuguje :lol: :lol: :lol:
Mne povedala pri prvej reakcii.Neviem,mast mu podla mna nepomôže...Skúsim sa poinformovat,mam znameho nefrologa...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sunava » Štv Jan 22, 2009 11:16 pm

renuskacool píše:
sunava píše:pre renuska - no neviem,nám to lekárka hovorila doslova - že v puberte - pri onanovaní, sex.skusenosti. Tiež neviem čo s tým, či ho to nebude boliet ,alebo to dat urobit chirurgicky teraz.Skúša to stále pri kúpani, no nič. Mama hovorila že im to lekári nikdy nehovorili, že to chlapcom treba stahovat,ani to nikdy môjmu bratovi nerobila ,a už je dospelý - a pokial viem normálne fuguje :lol: :lol: :lol:
Mne povedala pri prvej reakcii.Neviem,mast mu podla mna nepomôže...Skúsim sa poinformovat,mam znameho nefrologa...

Daj prosím potom vediet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Dec 11, 2008 10:37 am

od renuskacool » Pia Jan 23, 2009 12:57 am

sunava píše:
renuskacool píše:
sunava píše:pre renuska - no neviem,nám to lekárka hovorila doslova - že v puberte - pri onanovaní, sex.skusenosti. Tiež neviem čo s tým, či ho to nebude boliet ,alebo to dat urobit chirurgicky teraz.Skúša to stále pri kúpani, no nič. Mama hovorila že im to lekári nikdy nehovorili, že to chlapcom treba stahovat,ani to nikdy môjmu bratovi nerobila ,a už je dospelý - a pokial viem normálne fuguje :lol: :lol: :lol:
Mne povedala pri prvej reakcii.Neviem,mast mu podla mna nepomôže...Skúsim sa poinformovat,mam znameho nefrologa...

Daj prosím potom vediet.
Jasné,dám.Ale až neako v marci s ním budem-to idem s malou na kontrolu... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od hencurka » Ned Feb 01, 2009 10:35 pm

Pekny vecer,rada by som Vam napisala nasu skusenost.Nasa dets.doktorka nam tvrdila,ze predkozku netreba pretahovat do 3 rokov dietata. Malemu sa tiez nedala vôbec pretiahnut(ani kusok stiahnut) Manzel sa vsak zatal a a od nasej dr.vypytal papier na urologiu.(mal s tym sam skusenost z detstva,takze vedel o com to je) Aj sme sa kvôly tomu posekali ja som tvrdila,ze to nieje potrebne,vsak snad doktorka vie co sa ma a kedy....Ako dobre,ze sme isli.Bolo nam povedane,ze sme prisli akurat. (syn mal 27 mesiacov) Predtym ako sme tam isli nam odporucili,aby sme si zohnali masticku Emla,ktorou mu pred zakrokom potreli pindosa. Predkozku mu nestahovali,len mu po obvode pindosa prebehli s takou gulickou a tak mu vlastne odlepili tu predkozku.Drzali sme ho traja a ten plac... Po zakroku sme isli hned domov. Doma som mu to mala stahovat pri kupeli a davat sedacie zabali z harmanceka. To sa malemu velmi pacilo,lebo som mu napustila lavor do toho harmancek a on si v tom lebedil. Bohuzial sa mi to samej nedarilo stahovat,kedze syn sa branil a nevedela som ho sama udrzat a este mu to aj vycistit. (manzel bol v tom case na sluzobke) Takze po tyzdni sa mu to znovu prilepilo a my sme to museli nanovo podstupit este raz :cry: Ale to uz bol tatinko doma :D a malemu to cistil on a islo m to lepsie ako mne. Synovi sa to pekne zahojilo a dnes si to uz ani nepamäta. (ma 8rokov) Teraz mame 11 mesacneho a asi od 7 mesiacov mu to stahujem a cistim. Aj sestra vahala ci ma ist so synom na urologiu,nakoniec isla,a malemu to uz budu robit chirurgicky (3 roky) Takze moja skusenost je taka,ze sa netreba nechat odradit detskym dr. (...to ma este cas....). a pre istotu ist radsej k odbornemu doktorovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 22, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pon Feb 02, 2009 12:06 pm

No ved toho sa bojím,že mu budú musiet robit obriezku....Malý bude mat 9 rokov a nejde mu to úplne pretiahnut...A neviem čo myslela doktorka pod tým pojmom prvá sexualna reakcia-asi nebudem čakat a navštívim urologa..... :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od hencurka » Pon Feb 02, 2009 12:24 pm

ahoj,nemyslele nieco take,ze si pomôze maly sam :D ved vies chlapci si to tam radi chytkaju :D Ja by som isla ku neurologovi okamzite. Jedna kamaratka to synovi nepodchytila vcas a mava s tym teraz problemy. (zapaluje samu to,boli ho to) Aj sestru som s jej malym, hned nahnala ku doktorovi,ked som videla ake to ma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 22, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pon Feb 02, 2009 2:00 pm

Netuším ako to lekárka myslele,ale že netreba s tým nič robit že to sa mu pri prvej sexualnej reakcii napraví samo....Neviem ako to myslela....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sonka776 » Pon Feb 02, 2009 2:08 pm

Naša lekárka to malému pretiahla už keď mal 1 a pol roka pri bežnej prehliadke :wink: a prikázala mi to sťahovať aspoň raz pri každom kúpaní a oplachovať iba čistou vodou :!: žiadne mydlo. Tak sme to aj dodržiavali a nikdy neboli žiadné problémy :lol: :lol: :lol: Ľutujem toho malého teraz ho to musí veľmi bolieť :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od jenna7082 » Sob Feb 07, 2009 4:36 pm

moj chlapec ma uz 9 rokov, tiez sa mu to, co zakladatelka témy pise, stalo, okolo tretieho roku veku, boli sme na urologii, tam mu to akosi prepichol či čo, vytiekol z toho hnis a potom ho to uz nebolelo. urolog nas vsak hned aj poslal na obriezku. do dnes neviem, ci som urobila dobre alebo nie, to sa asi ukaze az v dospelosti, ci sa mi syn podakuje abo nie...kazdopadne mne su obrezani pipici sympatickejsi, ĺahsie sa udrzuje hygiena atd ... syn sa uz nikdy na nic nestazoval, okrem toho, ze to tam mal citlivejsie a musela som ho casto napominat, aby si pipika, aj na verejnosti nezmolil :) vzdy mi povedal , ze ho to stekli...teraz uz si zvykol a dufam ze to bude ok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od renuskacool » Sob Feb 07, 2009 5:16 pm

jenna7082 píše:moj chlapec ma uz 9 rokov, tiez sa mu to, co zakladatelka témy pise, stalo, okolo tretieho roku veku, boli sme na urologii, tam mu to akosi prepichol či čo, vytiekol z toho hnis a potom ho to uz nebolelo. urolog nas vsak hned aj poslal na obriezku. do dnes neviem, ci som urobila dobre alebo nie, to sa asi ukaze az v dospelosti, ci sa mi syn podakuje abo nie...kazdopadne mne su obrezani pipici sympatickejsi, ĺahsie sa udrzuje hygiena atd ... syn sa uz nikdy na nic nestazoval, okrem toho, ze to tam mal citlivejsie a musela som ho casto napominat, aby si pipika, aj na verejnosti nezmolil :) vzdy mi povedal , ze ho to stekli...teraz uz si zvykol a dufam ze to bude ok.
jen to si ty? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

neboj to prejde.

od pmzuzana » Sob Feb 07, 2009 6:49 pm

ahoj,pred nedávnom bol primár detsk.fakultnej nemocnice v Dámskom magazíne a rozprával o tom.Ja spm s ním zhodou okolností pár rokov pracovala.Ten maz ktorý sa tam nahromadí musí jednoducho preč,inak to tam robí šarapatu.Podla neho netreba chlapcom do 2 rokov nič robit s pipíkom.Ale tým ktorým sme uvolnovali ten maz,mali vačšinou takéto problémy s cikaním.tam sa to trošku natrhne,ich to štípe a preto plačú.treba vela pit,aby vela cikali a tým sa to miesto preplachuje a lieči samo.pomožu aj sedacie kúpele v kamilkách ,može sa tam aj vycikat ked tam bude dlhšie,tam ho to nebude boliet potom natriet mastou Framykoin.ked to bude zahojené treba ho naučiř ,aby si to pretiahol sám a ošpliechal vodičkou.to by mu mohol zábavnou formou ukázat tatino,deti radi napodobnujú dospelých.viem že maminy to bolí viac a le treba vydržat.vela trpezlivosti.pekný večer.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od jenna7082 » Sob Feb 07, 2009 9:30 pm

jasne ze som to ja renča, ja som vsade tak jak ty 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť