Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - No hrozné...zažili ste niekto kto má synčeka???

od renuskacool » Sob Feb 07, 2009 9:36 pm

jenna7082 píše:jasne ze som to ja renča, ja som vsade tak jak ty 8)
znúraš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od jenna7082 » Sob Feb 07, 2009 9:52 pm

heeeej...a si myslim, dievcence, kebych este mala niekedy - cisto teoreticky - chlapca, dam mu spravit obriezku na osmy den ako to robia zidia a je, myslim si, proste klud
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od renuskacool » Sob Feb 07, 2009 10:08 pm

jenna7082 píše:heeeej...a si myslim, dievcence, kebych este mala niekedy - cisto teoreticky - chlapca, dam mu spravit obriezku na osmy den ako to robia zidia a je, myslim si, proste klud
sa ti to hovorí teraz ked má už malý po tom........A to v narkoze mu robili?Ako dlho sa zotavoval?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od jenna7082 » Sob Feb 07, 2009 10:21 pm

vravim preto, ze na ten osmy den (ked ma mini chlapček 8 dni) je to najlepsie, cosi vraj maju ti chlapci v krvi, ze sa im to super hned zahoji. ano, robili mu to v narkoze, adamko bol statocny, velmi. ale to su moje deti, holt :mrgreen: potom zopar dni chodil obkrocmo a aj curanie bolo narocne, ale ako vravim, drzal sa hrdinsky. trojrocne chlapatko, kde su tie casy....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

Re: neboj to prejde.

od sunava » Sob Feb 07, 2009 11:11 pm

pmzuzana píše:ahoj,pred nedávnom bol primár detsk.fakultnej nemocnice v Dámskom magazíne a rozprával o tom.Ja spm s ním zhodou okolností pár rokov pracovala.Ten maz ktorý sa tam nahromadí musí jednoducho preč,inak to tam robí šarapatu.Podla neho netreba chlapcom do 2 rokov nič robit s pipíkom.Ale tým ktorým sme uvolnovali ten maz,mali vačšinou takéto problémy s cikaním.tam sa to trošku natrhne,ich to štípe a preto plačú.treba vela pit,aby vela cikali a tým sa to miesto preplachuje a lieči samo.pomožu aj sedacie kúpele v kamilkách ,može sa tam aj vycikat ked tam bude dlhšie,tam ho to nebude boliet potom natriet mastou Framykoin.ked to bude zahojené treba ho naučiř ,aby si to pretiahol sám a ošpliechal vodičkou.to by mu mohol zábavnou formou ukázat tatino,deti radi napodobnujú dospelých.viem že maminy to bolí viac a le treba vydržat.vela trpezlivosti.pekný večer.
moj syn má 8 rokov a nedá sa mu stiahnut po celom obvode,iba na malom kúsku. Pri každom kupeli to skúšame ale nechce povolit. Pri cikani nemá problém,na nič sa nestažuje, ani nevidím žeby tam bol nejaký hnis, lekárka povedala,že to je o.k. - že pri prvej sex.skúsenosti to povolí samé. neviem čo mám robit, mám to tak nechat ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Dec 11, 2008 10:37 am

od jenna7082 » Ned Feb 08, 2009 10:18 am

niekde som citala, ze sa to uvolnuje samé do 15 roku veku....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od sandras » Ned Feb 08, 2009 10:24 am

jenna, aj ja som čítala, ale som rada, že sme to malemu povoli po 1. narodeninách a nemusíme do 15 sa traumatizovať, či povolí alebo nepovolí ... neviem si potom oredstaviť s pubertiakom behať po urologii ... to by sa mi asi pekne podakoval, že sme mu to zanedbali :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od jenna7082 » Ned Feb 08, 2009 10:33 am

ako ste mu to povolili sandra? to akoze to neslo a ste to pretiahli nasilu? lebo dievcence tu pisu, ze ked to aj spravili u doktora, ze to zasa zrastlo...ja som si potom citala nejaké forum, ked uz maly mal po obriezke a pisali tam rodicia chlapcov ale aj muzi, ktori si dali spravit obriezku (niektori aj cisto z hygienickych a inych dovodov, nez zdravotnych) a nazory boli rozne. niektori si pochvalovali, ze sa im zlepsila citlivost (vzhladom na sexualny zivot) , iní zas, ze uplne stratili citlivost :roll: tak neviem....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od sandras » Ned Feb 08, 2009 10:39 am

nie nasilu, písala som to na 1. strane
do roka sme s tým nerobili nič
a po roku nas Dr. chcela poslať na urologiu, aj sme už boli objednaní, ale objednali nas až asi o 3 mesiace
tak som si povedala, že to skusime doma
robil mu to manžel, každy den sme to po kupaní a rano skusili trošku potiahnuť
najskor z pipika stale vychadzal ten biely maz, tak sme to každy den trošku čistili, kolko išlo, nie nasilu
a asi do mesiaca to povolilo čiastočne a do 2 mesiacov uplne
nemal žiadnu ranku, ani nikdy neplakal pri cikaní, teda sme mu neubližili :D

ak je predkožka zužena, pravdepodobne to doma nepretiahnete, ale ak je len prilepena, da sa to "rozvičiť"
naš to mal take, že sa mu dokonca okolo pol roka robil balonik pri cikaní, takže som si myslela, že na tej urologii skončíme, ale našťastie sme to takto vyriešili doma.
Teraz ho to už vobec nebolí sa sam si pýta po kupaní "pipi kuk" :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od jenna7082 » Ned Feb 08, 2009 10:49 am

joooj tak prepac, ja som si celu diskusiu necitala, ale tak to je potom super. sa priznam, ze mojemu to neslo a nasilu som nechcela, tak som to tiez neriesila, az sa mu potom spravilo hento, ze mu to teda zahnisalo, doktor z urologie hned z fleku nas poslal na obriezku....do dnes rozmyslam, ci sa to tiez nedalo, tak ako ty pises, ale co uz...ja som sa to proste bala mu robit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od sandras » Ned Feb 08, 2009 12:14 pm

no našmu to robil hlavne ocko :wink:
teda ja som to tiež akosi nevedela, a jemu to šlo lepšie
maly sa zozačiatku branil, ale naša Dr. povedala, že asi ma len strach, ani mne sa nezdalo, že by plakal od bolesti, skor len si to nechcel dať a plakal, ked sme ho držali.
No a teraz už sa ani nebráni, ani nebolí

ked je zapal, to fakt treba riešiť ... ale rovno obriezkou? :? No neviem, nam by to na urologii asi iba tiže stiahli, lenže naraz a to by bolo isto belestivejšie ako takto 2 mesiace pomaly postupne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od jenna7082 » Ned Feb 08, 2009 12:27 pm

ona tá obriezka nie je podla mna zla vec, pokial sa dobre urobi. chlapec si uz na to ani nespomina, vtedy mal tri roky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 4:30 pm

od veronci89 » Sob Feb 14, 2009 11:37 pm

sandras píše:Domi a preťahovali ste mu to predtým?
My sme začali preťahovať v roku, na odporučanie lekárky - inak , ak to nejde, posiela každeho chlapčeka do 2 rokov k urologovi
mynžel mu to behom týždnma pomaly "rozcvičil" a asi od 1 rok a 2 mes. sa u to da stiahnuť uplne dolu - teda k urologovi sme nakoniec nemuseli.

Su sice nazory, že sa to sťahovať nemá ... lenže ja som si prečítala historky o tom, ako to 8-10-ročným chlapcom nešlo a behali po doktoroch! No a to už je potom horšie, nielen bolesť, ale aj psychologicke hladisko :? :? :? A naša Dr. to len tak nenecháva, do roka ano, to neodporučala nič s tým robiť, ale potom to treba postupne uvolnovať - samozrejme nie nasilu.

Ked už sa to stalo, skus ho nechať cikať vo vode, a oplachuj mu to repíkom alebo kamilkami, tak do týždna by malo byť po probleme



Nám doktorka pri prvej návsteve po prepustený z nemocnice hned povedala nech pri kupaní sa mu trocha s pipíkom pohráme.

takze mi to robíme uz od jeho 1 týždna života.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Feb 15, 2009 12:22 am

veronci89 píše:
sandras píše:Domi a preťahovali ste mu to predtým?
My sme začali preťahovať v roku, na odporučanie lekárky - inak , ak to nejde, posiela každeho chlapčeka do 2 rokov k urologovi
mynžel mu to behom týždnma pomaly "rozcvičil" a asi od 1 rok a 2 mes. sa u to da stiahnuť uplne dolu - teda k urologovi sme nakoniec nemuseli.

Su sice nazory, že sa to sťahovať nemá ... lenže ja som si prečítala historky o tom, ako to 8-10-ročným chlapcom nešlo a behali po doktoroch! No a to už je potom horšie, nielen bolesť, ale aj psychologicke hladisko :? :? :? A naša Dr. to len tak nenecháva, do roka ano, to neodporučala nič s tým robiť, ale potom to treba postupne uvolnovať - samozrejme nie nasilu.

Ked už sa to stalo, skus ho nechať cikať vo vode, a oplachuj mu to repíkom alebo kamilkami, tak do týždna by malo byť po probleme



Nám doktorka pri prvej návsteve po prepustený z nemocnice hned povedala nech pri kupaní sa mu trocha s pipíkom pohráme.

takze mi to robíme uz od jeho 1 týždna života.


My sme tiez zacali v podstate od narodenia.Veeelmi pomalicky kazdy den pri kupkani.Prvy krat sa podarila stiahnut ked mal cca 8 mesiacov.Teraz ma syncek 1,5 roka a krasne sa mu da stiahnut.Myslim si ze treba zacat hned a robit to stale pri kazdom kupani aby sa kozicka natahovala tak ako rastie pipik :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Feb 15, 2009 12:25 am

Manzel mi vravel ze mal traumu z toho ked hromadne zo zakladnej skoly isli k lekarke a ta im rad radom stahovala predkozky.Hovoril ze mu to neslo a bola to hrozna bolest. :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť