Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - poradte sportak

moje odporúčanie

od boubelka » Štv Apr 16, 2009 11:38 pm

zdravím

aj nás trápila otázka aký šporťák, keďže je to kočík na dlhšiu dobu a človek sa s ním nabehá a naťahá, tak by to malo byť niečo poriadne. Po dlhom surfovaní a čítaní všetkých možných fór a testov (hlavne nemeckých) a sledovaní cien "jazdeniek" (dať 9-10 tis. za kočík sa mi zdá trochu úlet - radšej dám polovicu za overenú kvalitu ako za novú čínu alebo poľsko) voľba padla jednoznačne na Peg-Pérego Centro Completo.

Už ho máme doma a môžem potvrdiť, že sa jedná o "mercedes" medzi klasickými športovými kočíkmi. Moje postrehy: veľa priestoru pre dieťa, výborná váha (pri nosení cíti človek každý kilogram), skvelý poťah ktorý vydrží a vyzerá aj po dlhšej dobe ako nový, striešku je možné preklopiť do veľkého uhla a tým slúži ako slnečná clona, pršiplášť zakryje úplne celý kočík, nánožník je fakt zateplený, výborný veľký košík ktorý je možné vyklopiť hore a tým pádom nezavadzia.

http://www.amazon.com/Peg-Perego-Centro ... B000KWNQ5O
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

Re: moje odporúčanie

od Ljublju » Pia Apr 17, 2009 12:12 am

boubelka píše:zdravím

aj nás trápila otázka aký šporťák, keďže je to kočík na dlhšiu dobu a človek sa s ním nabehá a naťahá, tak by to malo byť niečo poriadne. Po dlhom surfovaní a čítaní všetkých možných fór a testov (hlavne nemeckých) a sledovaní cien "jazdeniek" (dať 9-10 tis. za kočík sa mi zdá trochu úlet - radšej dám polovicu za overenú kvalitu ako za novú čínu alebo poľsko) voľba padla jednoznačne na Peg-Pérego Centro Completo.

Už ho máme doma a môžem potvrdiť, že sa jedná o "mercedes" medzi klasickými športovými kočíkmi. Moje postrehy: veľa priestoru pre dieťa, výborná váha (pri nosení cíti človek každý kilogram), skvelý poťah ktorý vydrží a vyzerá aj po dlhšej dobe ako nový, striešku je možné preklopiť do veľkého uhla a tým slúži ako slnečná clona, pršiplášť zakryje úplne celý kočík, nánožník je fakt zateplený, výborný veľký košík ktorý je možné vyklopiť hore a tým pádom nezavadzia.

http://www.amazon.com/Peg-Perego-Centro ... B000KWNQ5O



otazka.ako dlha je plocha na lezanie?,da sa polohovat cast pod nohami?a da sa potah dat uplne dole?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Ljublju » Pia Apr 17, 2009 12:20 am

inak b ma este zaujimalo,ake velke surozdiely medzi A3 a Atlantico
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od martinka74 » Pia Apr 17, 2009 9:08 am

Ahoj,ja na Peg Perego nedam tiez dopustit.Mam sice trojkolku GT3 s vanickou som ju pouzivala od narodenia,ale od 5-tich mesiacov som pouzivala sportak a ten je naozaj fantasticky,velky,priestranny,preklapacia strieska ked svieti alebo fuka,super nanoznik.Kocik je super vyplostrovany takze je v zime teplucky,kvalitny material,farba nezosedne.Kupila sok este jeden kocik,akoze na nakupy-Gesslein Swift-tiez pekny dizajn ale vobec sa neosvedcil,mal velmi kratky sed a maly sa stale suchal dole.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Re: moje odporúčanie

od alex » Pia Apr 17, 2009 10:21 am

boubelka píše:zdravím

aj nás trápila otázka aký šporťák, keďže je to kočík na dlhšiu dobu a človek sa s ním nabehá a naťahá, tak by to malo byť niečo poriadne. Po dlhom surfovaní a čítaní všetkých možných fór a testov (hlavne nemeckých) a sledovaní cien "jazdeniek" (dať 9-10 tis. za kočík sa mi zdá trochu úlet - radšej dám polovicu za overenú kvalitu ako za novú čínu alebo poľsko) voľba padla jednoznačne na Peg-Pérego Centro Completo.

Už ho máme doma a môžem potvrdiť, že sa jedná o "mercedes" medzi klasickými športovými kočíkmi. Moje postrehy: veľa priestoru pre dieťa, výborná váha (pri nosení cíti človek každý kilogram), skvelý poťah ktorý vydrží a vyzerá aj po dlhšej dobe ako nový, striešku je možné preklopiť do veľkého uhla a tým slúži ako slnečná clona, pršiplášť zakryje úplne celý kočík, nánožník je fakt zateplený, výborný veľký košík ktorý je možné vyklopiť hore a tým pádom nezavadzia.

http://www.amazon.com/Peg-Perego-Centro ... B000KWNQ5O


Tak ja musím oponovať :? tento kočík som mala "tú česť" viesť a nechcela by som ho ani zadarmo :roll: kamoška ho mala a veru nebola spokojná. Predavačka v obchode jej ho vychválila a nakoniec naň nadávala :? Podľa mňa je dosť úzky, keď je tam ťažšie dieťa zle sa ovláda.
Ale každý má iný názor, ja značku PP vôbec nemusím, mala som možnosť kočíkovať 3 rôzne druhy tejto značky a veru nadšená som nebola. Jediné PP by som brala trojkolku GT3 ako písala matrinka74 :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

PP Centro

od boubelka » Pia Apr 17, 2009 11:01 am

pre Ljublju:

poťah sa dá dať úlne dole, pod nohami sa da polohovať, dĺžka na ležanie je 95 cm.

pre Alex:

každý má svoj názor a skúsenosti...aký kočík uprednostňujete vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

Re: PP Centro

od alex » Pia Apr 17, 2009 11:22 am

boubelka píše:pre Ljublju:

poťah sa dá dať úlne dole, pod nohami sa da polohovať, dĺžka na ležanie je 95 cm.

pre Alex:

každý má svoj názor a skúsenosti...aký kočík uprednostňujete vy?


ja upredostňujem trojkolky a nafukovacie kolesá :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od boubelka » Pia Apr 17, 2009 11:53 am

ja zase nafukovacie vobec nemusim...radsej bezudrzbove...po terene ani po snehu s kocikom nechodim :lol:

trojkolky su podla mna fajn na inline - do mesta sa mi zdaju vhodnejsie stvorkolky (zase je to len o zvyku) ale konstrukcne maju trojkolky menej miesta a vyssiu vahu (cca. + 5kg)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

od dandinda » Ned Apr 19, 2009 9:52 pm

Ja som po dlhom vahani kupila Demu Lothus, bala som sa, počula som, že Dema je veľmi kazova, no musim povedať, že tento model je z mojho pohladu veľmi vydareny. Je super priestranny, ľahky, veľmi skladny, fakt som max. spokojna :wink:,nedam naň dopustiť :lol: a ked sme blokli kolesa, tak sme v pohode zvladali aj sneh
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 1:00 am

od sandras » Ned Apr 19, 2009 10:01 pm

boubelka píše:
trojkolky su podla mna fajn na inline ...

za kočíkom je vyslovene zakázané jazdiť na korčuliach, take upozornenie by sa malo lepiť na všetky trojkolky, hovorili nam to v predajni s kočíkmi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Ned Apr 19, 2009 10:13 pm

sandras píše:
boubelka píše:
trojkolky su podla mna fajn na inline ...

za kočíkom je vyslovene zakázané jazdiť na korčuliach, take upozornenie by sa malo lepiť na všetky trojkolky, hovorili nam to v predajni s kočíkmi


Normálneho človeka by to podľa mňa ani nenapadlo.Je to nebezpečné. Takto ohroziť dieťa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Ned Apr 19, 2009 10:20 pm

nanaaa píše:
sandras píše:
boubelka píše:
trojkolky su podla mna fajn na inline ...

za kočíkom je vyslovene zakázané jazdiť na korčuliach, take upozornenie by sa malo lepiť na všetky trojkolky, hovorili nam to v predajni s kočíkmi


Normálneho človeka by to podľa mňa ani nenapadlo.Je to nebezpečné. Takto ohroziť dieťa.


no by si sa čudovala, jeden čas to bol hit...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od boubelka » Ned Apr 19, 2009 10:43 pm

to sandras:

mozes mi prosim ta napisat v akej vyhlaske je to napisane? chcem si ju precitat

to nanaaa:

ked ides s dietatom v aute = ohrozujes ho, ked prechadzas s kocikom cez prechod = ohrozujes ho, ked vezies dieta na bicykli = ohrozujes ho, ked ides s dietatom po schodoch = ohrozujes ho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

od boubelka » Ned Apr 19, 2009 10:45 pm

zda sa mi ze tato diskusia zacina odchylovat od povodneho zameru...preto prosim piste k "veci". dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

pre razaby

od rikisz » Uto Máj 05, 2009 8:26 pm

dlho som tu nebola iste už kočík máš, ale syn sa mi vozíkal skoro do 2,5 rokov a je vysoký 104cm a má okolo 20kg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť