Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - poradte sportak

od martinka74 » Štv Jan 07, 2010 2:43 pm

alex píše:Ja som mala tiež 7 kočíkov :wink: ale väčšinou som striedala iba golfky... šporťák som mala quinny speedi a ten by som si kúpila opäť. Bol zo všetkých naj, malý sa mi v ňom vyspal keď mal už cez 3r. a keby som ho nepredala, tak by sa zrejme vozil doteraz :lol:


Aj kamoska ho mala,ale mal oproti GT3 jednu chybicku,nedal sa sklopit chrbat uplne na lezanie,teda aspon jej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Štv Jan 07, 2010 2:51 pm

martinka74 píše:
alex píše:Ja som mala tiež 7 kočíkov :wink: ale väčšinou som striedala iba golfky... šporťák som mala quinny speedi a ten by som si kúpila opäť. Bol zo všetkých naj, malý sa mi v ňom vyspal keď mal už cez 3r. a keby som ho nepredala, tak by sa zrejme vozil doteraz :lol:


Aj kamoska ho mala,ale mal oproti GT3 jednu chybicku,nedal sa sklopit chrbat uplne na lezanie,teda aspon jej.


Ano je to pravda, chrbátik sa nedá dať úplne na ležmo, ale "nám" to nevadilo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Uto Jan 12, 2010 8:29 am

razaby píše:Ahoj "dajanal" tá DAKOTA má prehadzovaciu rukoväť a ZOPA tuším nemá :( .....
Prešla som toľko kočíkov, že môj spánok bude "kočíkový" a mám z nich riadny chaos...ale pokročila som k zn. ZOPA FUSION..tak uvidím aké negatíva vyňuchám...
"Ljublju"..ja mám strach že sa mi budú tie naukovačky sfukovať a že dakde pichnem a tak...ako na bicykli za mlada...nemám s nimi skúsenosť :D
pa pa všetkým kočíkovým......



chipolino dakota urcite nie je pre vecsie dieta!boli sme ju pozriet aj v obchode no ma dost tenku konstkukciu ked som to videla uz som sa na nosnost ani nepytala ,mi sme nakoniec kupili chipolino futura je to jeden uzasny kocik po kazdej stranke lenze mi sme ho kupovali ked mal maly rok uz vtedy bol dost velke babo teraz ma 20mesiacou a je mu super a bude az dokonca .ĺen je drakxi a uznam ze do dvojrocneho dietatky by som uz asi do takehoto kocika neinvestovala.
mali sme aj zopa fusion,vystriedali sme naozaj doct kocikov kym sme prisli na ten co nam vyhovuje:)ten kocik bol super dost priestranny pevna konstrukcia a vytepleny no ja som si nemohla zvyknut teda aspom ked bol mas drobcek maly ze nema na striske okienko velmi mi chybalo nemala som ziadny kontakt s dietatkom a tak sme vecsinou chodili zo stiahnutou strieskou lenze to zas nabolo moc fajn ked fukalo alebo svietilo slnko tak sme ho posunuli dalej:)no myslim ze pra vecsie dietatko by bol fajn lebo to uz komunikuje cize by okienko ani tak nechybalo a je cenovo dost dostupny
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od janka97 » Uto Jan 12, 2010 9:26 pm

Ahoj ja mám dve deti a dva kočíky. Golfáč mám meggi, ten sa strašne páči mamine keď ide na prechádzku, ale mne sa nepáči ako si písala, keď prší, alebo telefonujem ťažko sa tlačí. Malý mal necelé tri roky, keď sa nám narodilo druhé bábo a vtedy sme si kúpili kočík neonato sport trip, je to trojkojkolka ale vpredu má dvojité koliečka, kupovali sme trojkombináciu, takže cena bola dosť vysoká. Ale kočík, presne všetko čo chceš má, dlhé ležanie, malý bude mať 5 rokov, ale keď sa blázni a sadne si tam je v pohode samozrejme, že nohy už trčia, ale keď mal 3-4 roky v pohode tam ležala nánožník ho super zakryl aj na dľžku a aj keď tam mal deku, čo bolo nemožné pri kočíku meggy. Absolútne nemám poňatia koľko stojí teraz ale viem že sa dá kúpiť len športová časť. V rodine máme dve 2-ročné deti a keď sme aj minule boli na prechádzke a jedna už nnevládali obne sme ich narvali za sebou do kočíka a sedeli a sedeli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Lenkah » Štv Feb 18, 2010 1:42 pm

tak ja mám tento športový kočík http://www.babetkovo.sk/components/com_ ... .301_l.jpg Zopa fusion a som s ním veľmi spokojná. Dá sa dať úplne do ľahu, čo je super, ak ti bábo ešte spáva v kočíku, je ľahučký, má aj zateplený nánožník. Cenovo si myslím, že prijateľný. Mala som ho aj pri dcérke, len v inej farbe a vtedy to bola značka Free line Explorer, a zasa som sa k nemu vrátila, je to úplne to isté. Je vhodný pre deti do troch až štyroch rokov, ale kto by toľko vozil :o) Ja osobne ho odporúčam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od Nelinka15 » Str Mar 10, 2010 8:08 pm

super diskusia aj ja hladam pre drobca kočiar a mam teraz dilemu medzi zopa fusion a babydesign sprint su to podobne no neviem ktory z tych dvoch ma niekto skusenosti s tim sprint?na zopa fusion som tu nasla len kladne ohlasy tak neviem teraz :-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:16 pm

od Lenkah » Štv Mar 11, 2010 10:29 am

Babydesign sprint má moja kamoška, tiež je fakt podobný ako Zopa fusion, je to v podstate to isté.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od mirkine » Štv Mar 11, 2010 2:52 pm

Nelinka15 píše:super diskusia aj ja hladam pre drobca kočiar a mam teraz dilemu medzi zopa fusion a babydesign sprint su to podobne no neviem ktory z tych dvoch ma niekto skusenosti s tim sprint?na zopa fusion som tu nasla len kladne ohlasy tak neviem teraz :-(


Ja mám tiež ten babydesign sprint je pekny a priestranny,ja som s nim doteraz spokojna,mám aj quinny zapp ale ten skor na rychlu prepravu...v tomto babydesign sprint sa v pohode vyspí http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=646125 celkova ležiaca plocha je 83cm čo si myslím slušné http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=673930 na tejto bol ešte malý,to sme ho priviezli z obchodu :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od Nelinka15 » Štv Mar 11, 2010 3:33 pm

taaak dakujem no tak aj som chcela tento len som nevedela ci je dobry ale vidim ze je priestrany a velky super dakujem velmi pekne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:16 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť