Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - poradte sportak

od Ljublju » Ned Máj 17, 2009 10:26 pm

tak ja uz som zufala,az mi je do placu,na nete vyzeraju vsetky kociky super,ale ked vojdem do predajne-padne mi do oci kocik,ktory mi na prvy pohlad vyhovuje-siroky,dlhe lozko,velky kos a pozrem na cennik a ze 9000sk :( :twisted: .,este som obzerala chicco multiway,ale zase to madlo je take zvlastne a ta guma,na ktoru sa vykladaju nozicky urcite onedlho praskne.A nikto v predajni sa nicomu nerozumie.Aj by som sla do pouziteho,ale "bohuzial" uz jedno dieta mam odrastene,tak viem,ako sa v takom kociku chova,takze lepsie spravim,ked kupim novy.
Ako sa vam kocikuju tie golface jednou rukou,ked prsi???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od martinka74 » Pon Máj 18, 2009 9:05 am

Ljublju píše:tak ja uz som zufala,az mi je do placu,na nete vyzeraju vsetky kociky super,ale ked vojdem do predajne-padne mi do oci kocik,ktory mi na prvy pohlad vyhovuje-siroky,dlhe lozko,velky kos a pozrem na cennik a ze 9000sk :( :twisted: .,este som obzerala chicco multiway,ale zase to madlo je take zvlastne a ta guma,na ktoru sa vykladaju nozicky urcite onedlho praskne.A nikto v predajni sa nicomu nerozumie.Aj by som sla do pouziteho,ale "bohuzial" uz jedno dieta mam odrastene,tak viem,ako sa v takom kociku chova,takze lepsie spravim,ked kupim novy.
Ako sa vam kocikuju tie golface jednou rukou,ked prsi???


Ahoj,ja som mala povodne vyhliadnute golfky MacLaren,ale nakoniec som kupila v sobotu novinku od Peg Perega,Sí Sportivo.Kocik je super,lahucky vazi 6 Kg.Ma super kolieska,plne pogumovane,nie take uplne malicke ako ostatne golface.Je velmi priestranny,polohovatelny,da sa dat uplne na lezanie,ma preklapaciu striesku,proti slnku a vetru,velky nakupny kosik,vyzera skratka super,tak dufam,ze sa osvedci.Je k nemu aj nanoznik,ale ten som nekupovala,na zimu budem von pouzivat GT3 a moj maly uz davno chodi,takze kocik je pre pripad,ze by sa mu uz nechcelo.Cena bola 205 EUR.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Ljublju » Pon Máj 18, 2009 9:19 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Ljublju » Pon Máj 18, 2009 9:20 am

ale nema madlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od martinka74 » Pon Máj 18, 2009 9:44 am

Ano to je on,ale my mame cierny.Mali dva cierny a cerveny tie bolo trochu ine.A dva zeleny a oranzovy,mozno tie su trocha lacnejsie.Nie madlo nema,ale nam je madlo zbytocne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Máj 18, 2009 9:59 am

Ljublju píše:http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdetail/oc/483938.xhtml


toto je on?Tam je veru ina cena


Je to ten isty,len ja som ho nekupovala cez net,ale V BA v Auparku v klasickom obchode a tu je vsetko drahsie.Ale tam pisu,ze je bez plastenky a ja som mala v cene aj plastenku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Ljublju » Sob Máj 23, 2009 6:21 pm

a co vravite na cam portofino?
ja potrebujem hlavne aby mal kocik velky nakupny kos a co najdlhsiu lozkovu cast-cca 90cm a aj dost siroku :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Macka1007 » Sob Júl 04, 2009 12:14 am

ahoj,my ked sme vyberali kocik tak bolo pre mna podstatne aby bol co najvacsi-najdlhsi,velky nakupny kosik...tak som si nakoniec vybrala Delti Panda....a som snim nesmierne spokoja,mala bude za tyzden 2 roky a v pohode sa mi vnom vyspinka,byvame dost daleko od mesta takze nevyhnutny bol aj velky nakupny kosik,ma velke nafukovacie kolesa ktore sa nedaju porovnat s umelymi alebo tymi penovymi(moj osobny nazor,kedze mame take na karicke),prejdeme s nim po hoci akom terene,aj po snehu,z kocika je aj pekna karicka,ma nanoznik+tasku na prenos novorodenca,a ma aj madlo aj plastovy pultik,operadlo az do lahu 5bodove bezp.pasy,poloh. opierka noh,na strieske je okienko.da sa dzipsovat na 3 miestach,je tam sietka proti hmyzu.....vyskovo nastavitelna prehadzovacia rucka...No ja som snim velmi spokojna :lol: nam velmi vyhovuje :D inak je to polska vyroba,ale kupovany na Slovensku v Deme!!prajeme vela stastia pri hladani :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 10:42 pm

od jania21 » Pon Júl 27, 2009 10:28 am

ahoj.ja mam znacku jeep, je to trojkolka.pouzivali sme ju od 8 mesiacov.je priestranna a maly sa v nej vzdy skvele vyspal.akurat v predu sa koliecko neotaca ale to vobec nevadi.aspon nam to nevadilo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

od 1carrie1 » Štv Jan 07, 2010 12:29 am

razaby píše:Zdravím.
Opäť sa kontaktujeme. Mám ten istý problém. A už cca 2 týždne hľadám niečo schopné za rozumnú cenu. Zatiaľ som objavila BABY POINT TRAPER a chcem nájsť diskusiu, príp sa spýtať maminiek aké s ním majú skúsenosti.....osobne potrebujem niečo, čo by som využila aj do snehu a aby mi tam môj dvojročný syn i pospal. Ešte nie som rozhodnutá....
Ak by si náhodou našla nejaký iný šporťák, prosím, o info. rada kuknem.
zatiaľ pa
Petra
Ahoj moja kamaratka ma babypoint a je s nim nadmieru spokojna.Taky isty tu predava jedna pani na BB.Je lahunky a lahko sa sklada.Pripomina mi dazdnik :D Ja mam doma dve trojkombinacie a dve golfky.....menim kociky ako ponozky.Dve som uz ale predala teda su rezervovane,ostala golfka RIO a trojkolka mam ho u svokry ten je lahulinky potom ho predam za 30eur....inak uplne novy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm

od inguli » Štv Jan 07, 2010 10:41 am

neviem ci o tom kociku sa uz pisalo neprecitala som cele ale ja mam zopa viper tu kupeny a je super kop miesta /mala som baby point/ale uz len na vyletiky alebo obcas do mesta potrebujeme ten kocik a tento je super skladny s jednym stlacenim sa posklada a rozklada a za par sekunbd si odstranis aj kolieska ak treba /napr.v zlom pocasi ked su spinave,tak ich dam pred vlozenim do auta prec do sackov radsej/takze je super a urcite nas uz vydrzi do troch rokov.vazi 6 kil aj nieco je lahunky ,my mame cierny:)este asi tolko do toho kosika vzadu vela nenaklada clovek ale pri nakupe si tasky zavesim vzdy na rucky :wink:
http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-zop ... tegory=224
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Štv Jan 07, 2010 10:47 am

martinka74 píše:Ahoj,ja na Peg Perego nedam tiez dopustit.Mam sice trojkolku GT3 s vanickou som ju pouzivala od narodenia,ale od 5-tich mesiacov som pouzivala sportak a ten je naozaj fantasticky,velky,priestranny,preklapacia strieska ked svieti alebo fuka,super nanoznik.Kocik je super vyplostrovany takze je v zime teplucky,kvalitny material,farba nezosedne.Kupila sok este jeden kocik,akoze na nakupy-Gesslein Swift-tiez pekny dizajn ale vobec sa neosvedcil,mal velmi kratky sed a maly sa stale suchal dole.


ma kamaratka a je ozaj super tiez jednoznacne tak ako opisuje martinka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Štv Jan 07, 2010 12:27 pm

inguli píše:
martinka74 píše:Ahoj,ja na Peg Perego nedam tiez dopustit.Mam sice trojkolku GT3 s vanickou som ju pouzivala od narodenia,ale od 5-tich mesiacov som pouzivala sportak a ten je naozaj fantasticky,velky,priestranny,preklapacia strieska ked svieti alebo fuka,super nanoznik.Kocik je super vyplostrovany takze je v zime teplucky,kvalitny material,farba nezosedne.Kupila sok este jeden kocik,akoze na nakupy-Gesslein Swift-tiez pekny dizajn ale vobec sa neosvedcil,mal velmi kratky sed a maly sa stale suchal dole.


ma kamaratka a je ozaj super tiez jednoznacne tak ako opisuje martinka


Je super,ale my uz ho asi coskoro predame,lebo ho vobec nepouzivame,drobec odkedy chodi,a to uz je dlha doba o voziku nechce ani pocut.Mame aj golfky PP Sí a rozmyslam ci si mam nechat aspon tie,drobec bude mat teraz vo february 2 roky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od rikisz » Štv Jan 07, 2010 2:05 pm

baby mala som 7 kočíkov medzi nimi aj neonato piuma čo je cam portofino, ja malý nemá polohovateľné nožičky pre mini bábätká, ale veľký kôš ,ľahučký, potom aj abc design čo alex dala link, ten je nestabilný, maličký
nemusíš kupovať za 10000kočík aj ja mám jané slalom pro z druhej ruky stál 150 eur , ale neľutujem je môj siedmy a posledný, široký priestranné lôžko gumy nafukovacie, ja som potrebovala niečo kde sa malý vyspí
inak aj pre švagrinú som zohnala teraz cam x6 za super cenu takže ak chceš drahší kočík odporúčam pozrieť inzeráty lebo tie nové sú neskutočne drahé,
a mala som aj nurse nekko ten bol veľmi priestranný tiež.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od alex » Štv Jan 07, 2010 2:19 pm

Ja som mala tiež 7 kočíkov :wink: ale väčšinou som striedala iba golfky... šporťák som mala quinny speedi a ten by som si kúpila opäť. Bol zo všetkých naj, malý sa mi v ňom vyspal keď mal už cez 3r. a keby som ho nepredala, tak by sa zrejme vozil doteraz :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť