Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - MŇAMKY pre celú rodinku

od swedulka » Sob Feb 21, 2009 9:34 am

adinka33 píše:
swedulka píše:Napíšte niekto čo mam variť na obed??? Nic sa mi nechce,tak aby to bolo jednoduche...a nie maso,to som nevybrala z mrazaku! :evil:
Dajte nejaky tip..



cauko moja a co takto francuzske zemiaky alebo granadir??? :lol: :lol: :lol:
a vies co mam este strasne rada? fajne rizoto /len so zeleninkou/ alebo nejaku zeleninku zapiect so zemiackami,,,, :P :P :P

Vsetky jedlá čo si vymenovala moj manželík nemusi..... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od cvilinge » Sob Feb 21, 2009 11:30 am

u nás dnes bude vyprážaný syr. Dávno sme nemali a rizoto ja tiež môžem,také s opečeným tofu a zeleninkou,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od swedulka » Sob Feb 21, 2009 2:49 pm

No upiekla som pizza hotova katastrofa,otrasne cesto....No ale mužiček zjedol,ale nejako divne na mna pozeral :roll: :lol: :P :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od cvilinge » Sob Feb 21, 2009 2:51 pm

swedulka píše:No upiekla som pizza hotova katastrofa,otrasne cesto....No ale mužiček zjedol,ale nejako divne na mna pozeral :roll: :lol: :P :lol: :P

a rožky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od swedulka » Sob Feb 21, 2009 3:20 pm

cvilinge píše:
swedulka píše:No upiekla som pizza hotova katastrofa,otrasne cesto....No ale mužiček zjedol,ale nejako divne na mna pozeral :roll: :lol: :P :lol: :P

a rožky?

Rozky prave chutnam..daju sa ,ale minule som ich mala lepsie :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od tajkar » Pon Aug 03, 2009 11:31 am

Moja rodinka si oblubila tuto jednoduchu a vybornu polievku.Recept mam z Mimibazaru, ale oplati sa ju vyskusat, je fakt dobra!!!!

Jednoducha mrkvickova polievka s krupkami:
Ocistenu a na hrubo postruhanu mrkvu dame do hrnca s troskou oleja a minutu poprazime,pridame krupy a tiez chvilu poprazime, potom to zalejeme vodou a pridame kocku zeleninoveho bujonu/pripadne vegetu alebo sol/. Varime, pokym nie su krupky makke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 10:55 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť