Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mladučke matky

od inguli » Uto Sep 01, 2009 10:15 am

natusa píše:
inguli píše:a ako sa to stalo ze uz nechcel?ako zaspava teraz?bez cicika? :)



on ma odmalicka aj flasu s cajom lebo mal vazne problemi s oblickami.teraz zaspava s flasou.koli tym zdravotnym problemom spava so mnou.(muz chodi na tyzdnovky)vobec nespaval v postielke.a ako sa to stalo?proste len nechcel on sa az zahambil ked som mu dala ze ci chce papat,bolo to az smiesne :lol: a tym ze ma 15mes som to nechala tak.ja som chcela kojit co najdlksie len koli tomu lebo maly vobec nechce mlieko ziadne ani v ziadnom stave.no ale ked to takto dopadlo....


rozumiem moj zasa jest nechce na obed spapa vsetko ale na ranajky alebo veceru stale to iste do kola neviem nic nove mu zaviest doteraz papal banan jablko teraz zahodi vypluje...chlebik s maslom na ranajky nic ine nechce ani zo syrom ani detsku kasu ani salam ani parky vsetko vsetko prec ale cici stale taha tak aj kvoli tomu by som uz prestala ja si myslym ze dost dlho bol kojeny ved staci do roka a aj ked si to velmi uzivame spolu tie chvile su najkrajsie alebo ako si pyta najradsej by som kojila cely zivot :wink: :D no ale sa mi zda ze by zacal normalne papat az vtedy ked by uz nemal cicik...takto sa napije z cici a nic nechce mam vela mlieka...A prveho som ani nekojila teda len necele dva mesiace ci ako...No uvidime zajtra ideme jaj nie pozajtra na ockovanie a uvidime.Inak ako mu zacali rast zubky prestal jest nejedol skoro nic len cici milacik a take lahke a odvtedy sa nevieme dat do poriadku uz vselico skusam...Ato skoro cele leto trva takto-...INAK je same maso to dieta:)Ma 15 mes aj nieco vazime vyse 12 kil a skoro 90 cmtakze je velky silny chlap neni nanom vidiet ze nepapa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Uto Sep 01, 2009 10:20 am

:lol: :lol: :lol: inak ani my sme nespali nikdy v postielke aj som ju uz predala :D :D :D vsak naco tu stala hlavne ze bola cela vybavena hniezdo paplon vankus baldachym atd...Nieco som rozdala a nieco predala :wink: Teraz ideme kupovat postel jemu alebo skor muzovi lebo sa nezmestime spi maly totiz krizom cez postel ledva sa s nim zmestim aj ja manzel uz nema sancu :P :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Sep 01, 2009 12:18 pm

inguli píše::lol: :lol: :lol: inak ani my sme nespali nikdy v postielke aj som ju uz predala :D :D :D vsak naco tu stala hlavne ze bola cela vybavena hniezdo paplon vankus baldachym atd...Nieco som rozdala a nieco predala :wink: Teraz ideme kupovat postel jemu alebo skor muzovi lebo sa nezmestime spi maly totiz krizom cez postel ledva sa s nim zmestim aj ja manzel uz nema sancu :P :P :P :P



:P :lol: :P :lol: :P :lol:

mi postel pre drobce mame ale je v deckej a tam este spavat nemoze nakolko sa v noci este budi na čajik.moj muz chodi na tyzdnovky tak nam to tak nepride :wink: a kedy sa maly presne narodil?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Sep 01, 2009 12:55 pm

26.ho maja :)

prave pred chvilkou sa zobudil a uz oooo cici chcel no nedala som a tak spapal obedik a chcel to potom...occch tazky pripad maly :P :P

ako vidim tvoje dieta uz chodi asi dlhsie moj zatial nechce ale pred tyzdnom sme sa uz konecne dostali tam ze staci mu drzat len jednu ruku :lol: :lol: mam ho v albume pred chvilkou som dala hore jednu koselu tak som tam vlozila aj so synom/synmi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Sep 01, 2009 1:43 pm

inguli píše:26.ho maja :)

prave pred chvilkou sa zobudil a uz oooo cici chcel no nedala som a tak spapal obedik a chcel to potom...occch tazky pripad maly :P :P

ako vidim tvoje dieta uz chodi asi dlhsie moj zatial nechce ale pred tyzdnom sme sa uz konecne dostali tam ze staci mu drzat len jednu ruku :lol: :lol: mam ho v albume pred chvilkou som dala hore jednu koselu tak som tam vlozila aj so synom/synmi :wink:



waw nas je tiez 26.maja. nas beha uz od 10mesiaca ale ziadna velka vyhra to nie je .ten človek je strceny vsade :wink: a tiez sa pred chvilou zobudil donedavna spaval 2×za den teraz uz len raz a ma vtom este trochu chaos :wink:

tento vikend sme boli na svadbe a tiez tam bol chlapcek narodeny presne kedy nas.bol zo ziliny.idem pozriet tie foto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Sep 01, 2009 1:49 pm

ojha to je nahodicka:) moj vecer 16,55 sa narodil v zamkoch.My sme aj obchodovali spolu ale uz neviem co som od teba kupovala a vravela som kamoske a potom s nou si aj cez tel hovorila sme zo st.Ona ma mensieho o dva mes.a myslym dve teplakove supravky kupila od teba nooo obe sme boli spokojne boli to nase prve obchodiky.Sice kamoska doplatila potom a poslala pani spat topky jednej a uz nenakupuje tu

Aduli spinka len raz za den uz od 8 mesiacov a zvykol pol alebo max hodinku a teraz sa uz stane aj to ze dve....aspon ze tolko ale vecer je uz vybyty ako bateri :lol: :lol: :lol: a ja spolu s nim :roll: :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Sep 01, 2009 1:57 pm

inguli píše:ojha to je nahodicka:) moj vecer 16,55 sa narodil v zamkoch.My sme aj obchodovali spolu ale uz neviem co som od teba kupovala a vravela som kamoske a potom s nou si aj cez tel hovorila sme zo st.Ona ma mensieho o dva mes.a myslym 0dve supr,0avk
y teplakove kupila od teba nooo obe sme boli spokojne boli to nase prve obchodiky.Sice kamoska doplatila potom a poslala pani spat topky jednej a uz nekupuje tu

Aduli spinka len raz za den uz od 8 mesiacov a zvykol pol alebo max hodinku a teraz sa uz stane aj to ze dve....aspon ze tolko ale vecer je uz vybyty ako bateri :lol: :lol: :lol: a ja spolu s nim :roll:



Marko sa narodil 13,05 takze sme starsi :wink: :wink: :wink:

aj mne nieco hovori tvoj nick ale uz toho bolo tak vela ze si to nepametam.ale som rada ze ste boli obe spokojne.niekedy to tu je na zlost ale inokedy tu este okrem dobrych obchodikov stretns aj super ludi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Sep 01, 2009 2:01 pm

hej hej nooo aj poviem kamoske ze mame rovnako stare deticky...skoro kedze tie hodiny nesedia:)ona si ta bude pamatat lebo dvakrat tu nakupovala len.No ideme na prechadzku asi maly sa len nervaci uz nad autami neidu mu ako on chce :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť