Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mamicky po 35 tke

od zuzana171717 » Uto Nov 25, 2008 12:22 am

naozaj sila,az mam pocit ze je tu viac takych co chcu niekoho oklamat.Hruza.Ja som tiez mala jednu zlu skusenost,ale ovela viac je tych dobrych. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sysa14 » Str Nov 26, 2008 12:08 pm

ja som tiez mala zlu skusenost a tam uz islo o sumu 2000sk takze som to musela riesit dost neprijemnym sposobom lebo dotycna nebola ochotna sa dohodnut.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od chlada » Štv Nov 27, 2008 9:32 pm

ahojte dievcata, zapajam sa do debaty okolo ferovosti niektorych dam na tomto, ale aj inom internetovom bazare. neznasam ak ma niekto natahuje, skusa a nakoniec povie tak dik. a to je este ten lepsi pripad. tiez nechapem odvahu hereciek, ktore si naobjednavaju a potom nepreberaju balicky :twisted: odvazne to devy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od chlada » Str Dec 03, 2008 8:23 pm

dievčatá, kde ste ???????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od bobana99 » Pon Okt 05, 2009 1:21 pm

zuzana171717 píše:Ahojte ,to som rada ze ste sa ozvali :) Aj ja mam dvojicky,dievcata,maju uz 18 a maleho drobceka.
Ako prijal 13 rocny chlapec-pubertiak maleho brata??Ked som otehotnela moje baby mali 16 a boli z toho dost v soku-nastvane :shock: .Postupne si zvikli a teraz je Jurko ich milacik :D a tiez celej rodiny-najmladsie vnuca a svokrovci maju prveho vnuka.

no ano....moj syn ma 20 rokov dcera 17,ja 40, dcera sa tesila na dalsieho surodenca absolutne to neriesila ze uz som na to stara, syn to uz bolo ine kafe....ale nakoniec sa s tym zmieril...teraz uz len cakame kedy sa to narodi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Sep 11, 2009 7:41 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť