Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - ŠKOLKA

od lubenka77 » Ned Okt 18, 2009 1:40 pm

Liptovský Ján máme pod nosom...je to od nás asi 10 km, len som si pred 2 rokmi povedala, že na kupko tam už nepôjdem, za tú cenu a maxi počet bazénov čo tam majú a služby žiadne, ale keď sme boli deti, tak sme tam v lete trávili skoro každý víkend...no a naposledy, keď sme tam boli s malým, bolo toľko ľudí, že v bazéne sa nedalo ani kde postaviť, nie to ešte plávať...predtým sme sa vrátili z dovolenky zo Štúrova, vstupné nižšie ako v LJ, služby ani nehovorím, tak sme boli v Jáne sklamaní...chodievame radšej do Bešeňovej, mávajú tam regionálne zľavy, je tam celkom fajn... Ale zas, v Jáne je pekne, aj v doline...aj Liptovský dvor je super, sem tam tam chodíme do relax centra...majú tam bazén, vírivku a saunu...
A ten Turanj vyzerá zaujímavo, tak nejako si predstavujem dovolenku pri mori...aby sa tam dalo robiť aj niečo iné, ako len ležať a slniť sa :D A privát môže byť celkom fajn. Kamarátka bola v lete v Drage na priváte, veľmi si pochvaľovala, v lete idú zas. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od sandras » Ned Okt 18, 2009 1:57 pm

my sme v ipt. Jáne boli na relaxačnom pobyte, ešte pred letnou sezonou, na kupalisku som tam nebola :wink:
Ja si celkom viem predstaviť, týžden nič nerobiť, len ležať na slnku a spať ... ale decká by sa tam asi načisto unudili :lol: :lol: :lol: Nie su náročné, ale preds len, chcú nejaé vyžitie, hojdačky, trampolíny, mtokáry, večer nejakú akciu pre deti - mimidisko a tak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lubenka77 » Ned Okt 18, 2009 2:17 pm

Ja by som si to tiež vedela predstaviť, s dákou dobrou knihou :D ale môj muž so synom by asi umreli od nudy :) a ufrflaný chlap= hotové nešťastie, a dvaja= katastrofa :D :D :D Ale zasa nie je to s nimi až také zlé, ale večer je dobré mať kde sa prejsť, niečo vidieť alebo robiť :D :D (veď aj v tom štúrove sme boli každý deň v Ostrihome pri bazilike alebo v okolí po výletoch, malý rád chodí po hradoch -má 4 roky, ale toto ho už dosť dlho baví, dúfam, že mu to vydrží :) )
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť