Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Potrebujem radu pre kamaratku !!!

od sisu22 » Štv Dec 03, 2009 3:14 pm

mataka píše:to by sa dalo riesit uverom ale boja sa lebo manzel to tiez nema ruzove s robotou a dnes jej prisiel papier ze ak sa nedostavi stanoveny termin k nemu ze pride osobne za nou domov ,tak tam volala s tym ze tam nemoze prist a ma napisat prehlasenie ze nic nevlastni a neviete nam poradit ako sa taketo nieco pise a dohodli sa od januara na splatky po 50 eur mesacne tak dufam ze to bude o :!: :!: :!: kl


uz sa s nim dalo dohodnut? pred tym ste pisali 150e,ze sa nedalo dohodnut.
Naco sa tam ma dostavit?postou nech posle to prehlasenie a hotovo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mataka » Štv Dec 03, 2009 4:49 pm

dakujem ale o notarovi nic nehovorila ze sa tam ma len ona podpisat :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 2:24 pm

od mataka » Štv Dec 03, 2009 9:07 pm

To hovorila s jeho sekkretarkou teraz a ze bola velmi mila a povedala ze nech posiela 50 eur aspon nech vidi ze sa to plati a nemoze nic podniknut a dohodli sa ze to posle postou nemusi tam aspon ist :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 2:24 pm

od alex » Štv Dec 03, 2009 9:16 pm

mataka píše:To hovorila s jeho sekkretarkou teraz a ze bola velmi mila a povedala ze nech posiela 50 eur aspon nech vidi ze sa to plati a nemoze nic podniknut a dohodli sa ze to posle postou nemusi tam aspon ist :!: :!: :!:


A nemala by to mat na papiery, ze ma platit tu mensiu ciastku? mne sa to nezda, ze by sa o tomto dalo len tak dohodnut so sekretarkou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od adinka33 » Štv Dec 03, 2009 9:56 pm

alex píše:
mataka píše:To hovorila s jeho sekkretarkou teraz a ze bola velmi mila a povedala ze nech posiela 50 eur aspon nech vidi ze sa to plati a nemoze nic podniknut a dohodli sa ze to posle postou nemusi tam aspon ist :!: :!: :!:


A nemala by to mat na papiery, ze ma platit tu mensiu ciastku? mne sa to nezda, ze by sa o tomto dalo len tak dohodnut so sekretarkou.





neexistuje, aby to bolo vybavene len telefonicky,,,

splatkovy kalendar u exekutora musi v prvom rade odsuhlasit-podpisat opravneny - veritel, ze suhlasi so splatkami v takej a takej vyske od toho a toho datumu, vrati to podpisane naspat exekutorovi, ktory to potom podpise a da tam svoju peciatku a pri osobnom stretnuti to nakoniec podpise povinny - cize dlznik,,, tento splatkovy kalendar musi byt napisany trojmo - pre kazdeho jeden,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od mataka » Štv Dec 03, 2009 11:05 pm

oni sa za to dohodli telefonicky lebo tam ona nemoze prist tam uz mali dohodu spravenu len nemala z coho platit tak za to sa tam mala dostavit ,nakolko je na materskej nema kde dat maleho a bolo tam pisane ak sa nemoze dostavit nech sa ozve tak aj spravila a ta pani jej povedala kazda koruna co posle bude dobra vtedy nemozu nic podnikat voci nej ja som tiez mala problem s exekutorom tam bola mensia suma hned po porode mi to prislo ze sa mam dostavit ale nemohla som tak som volala a dohodli sme sa telefonicky na splatkovom a vsetko bolo ok uz to mam davno splatene ale hovorim bola to mensia suma :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 2:24 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť