Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - cumlík

od kamka277 » Uto Apr 20, 2010 12:23 am

Janka97 a keby si jej prštek potrela cibuľou? Možno by to zabralo. Vyskúšaj a potom napíš, za pokus nič nedáš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od janka97 » Uto Apr 20, 2010 8:39 am

kamka277 píše:Janka97 a keby si jej prštek potrela cibuľou? Možno by to zabralo. Vyskúšaj a potom napíš, za pokus nič nedáš :wink:


To asi nie je najlepší nápad pretože moja malá spapká úplne všetko a cibulu tiež má rada najmä ak jej ju dávam na chlebík, som rozmýšlala aj štiplavú papriku, alebo korenie, len sa mi to zdá kruté :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od kamka277 » Uto Apr 20, 2010 11:19 am

Jasné, chápem, tak to je potom naozaj ťažké. Keď má rada cibuľu, to fakt klobúk dole :wink: Moje deti neznášajú ani cesnak ani cibuľu v jedle, takže cesnak nepoužívam vôbec a cibuľu len tak, aby ju nebolo cítiť a surovú alebo zelenú už absolútne :roll:
Tak možno by zabralo nejaké korenie, len to je asi fakt trošku kruté, možno horčica je taká štipľavejšia...
Ja zase moju malú nemôžem odnaučiť od cumlíka :cry: cez deň je to ako tak, ale niekedy ani nevníma, že ho nemá, ale na spanie je na ňom ešte ,,závislá" :(
Každé dieťa je iné, moje sú strašne zacumlíkované, vidíš tvoja cmúľa prštek a deti mojej švagrinej vôbec nevedia, čo je to cumlík :shock:
Ináč, chystám si u teba objednať čiapočky pre moje dievčatá, len sa stále neviem rozhodnúť vo farbe :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od renatasi » Uto Apr 20, 2010 1:26 pm

Janka 97 pýtala si sa ma ako som ju naučila na cumeľ.Je to asi také ťažké ako keď chceš odučiť od cumla(keď nie ťažšie).Stále som jej palček vyberala a dávala cumeľ,stále dookola,ale kúpila som všetky možné druhy a trvala to asi mesiac.Stále sa čudovala čo jej to pchám do úst,lebo ešte som ju kojila.Silikonový vôbec ani do úst nevzala,naučila sa na ten kaučukový-gumený taký plochý.Tak ti držím palce :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od martuskab » Uto Apr 20, 2010 1:51 pm

janka97 píše:
martuskab píše:
janka97 píše:
martuskab píše:
janka97 píše:No tak ja momentálne riešim úplne opačný problém, chcem malú naučiť na cumel, pretože si cmúľa palec a robia sa jej na pokožke vyrážky palec sa jej deformuje tak by som bola šťastná keby ho vymeníme za cumeľ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Môj malý keď bol maličký, tak tiež nechcel cumel a začínal si cmúľať palček.
Kupovali sme neskutočne veľa cumlov a žiadny nechcel. Nakoniec som kúpila úplne obyčajný škaredý a ten sa mu zapáčil...keď už vedel ,,na čo to je,, tak som kúpila taký pekný :D :D :D .
No skús možno to zaberie.
A koľko má malá?



Joj martuska my máme 2 roky tiež sme nakúpili kopec dudlov keď bola malinká, ale nijaký nechcela a teraz ho sem tam dá do pusy ale aby s ním zaspala to nehrozí. len ten palček už má taký špatný a ešte aj ekzém sa jej tam vyhadzuje tak neviem čo s tým robiť. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Janka a neskúšala si sa poradiť s detským lekárom. Niekedy aj oni poznajú finty na našich drobcov.



Áno bola som len naša bola mimo a tá čo ju zastupovala ovedala aby som jej zaviazala ruku čo som mimochodom robila už x krát . Skôr som myslela či by mi neporadila nejakú nechutnú masť, ktorá by jej neuškodila ak by ju aj spapala. Musím ísť k našej, lebo tá ktorá zastupovala ma len nas@ala :evil: :evil: :evil:


No, ja som myslela na nejakú masť alebo vodičku , ktorá by neuškodila ani ekzému ani jej keď ho spapá.
Ja keď som malého učila na cumlík,tak som išla spať s ním,a ten cumlík som mu v puse trošku pridržala aby ho začal dudlať. Bolo to ťažké,lebo ho vytláčal von,ale potom pochopil,čo má s ním robiť. Skús aspoň tak kým ti vaša lekárka neporadí niečo lepšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od janka97 » Uto Apr 20, 2010 3:35 pm

ďakujem všetkým za rady určite vyskúšam aspoň cez deň a obedňajší spánok trvať na tom aby cumlíkala ten dudeľ, pretože už ma vytáča keď vidím ako v kuse dáva do pusy ten palček. Ďakujem ešta raz a určite vás budem informoať ako pokračujeme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od janka97 » Uto Apr 20, 2010 3:39 pm

kamka277 píše:Jasné, chápem, tak to je potom naozaj ťažké. Keď má rada cibuľu, to fakt klobúk dole :wink: Moje deti neznášajú ani cesnak ani cibuľu v jedle, takže cesnak nepoužívam vôbec a cibuľu len tak, aby ju nebolo cítiť a surovú alebo zelenú už absolútne :roll:
Tak možno by zabralo nejaké korenie, len to je asi fakt trošku kruté, možno horčica je taká štipľavejšia...
Ja zase moju malú nemôžem odnaučiť od cumlíka :cry: cez deň je to ako tak, ale niekedy ani nevníma, že ho nemá, ale na spanie je na ňom ešte ,,závislá" :(
Každé dieťa je iné, moje sú strašne zacumlíkované, vidíš tvoja cmúľa prštek a deti mojej švagrinej vôbec nevedia, čo je to cumlík :shock:
Ináč, chystám si u teba objednať čiapočky pre moje dievčatá, len sa stále neviem rozhodnúť vo farbe :D

Viem že každé dieťa je iné môj malý bol na cumli dosť závislí až som sa bála ako ho od neho odučím a šlo to ako po masle a aj s plienkami, ale malý je hyperaktívny neposedný a niekedy dosť mrchavý. Zato malá je anjelík kolkokrát ni neviem že ju mám, ale ten palec a plienky- to sa absolútne nechce učiť na nočník. Takž aj tu vidím ten rozdiel.
A kamka čo sa týka čiapočiek kludne sa ozvi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť