Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Exekutor

od madema » Ned Máj 16, 2010 8:51 pm

Alexia78 píše:Dakujem vam za radu,konecne je zajtra pondelok a hned pobezim na poistovnu,lebo baby poviem vam neviem spat v noci pre to.Doma tri deti,ktore potrebuju vsetko,ved sami viete ako to je.A ozaj keby mi bolo nieco doslo domov,ako myslim nejaku postu,upozornenie tak to nenecham zajst az do takej krajnosti,ale riesim to skor.Ale dakujem vam.


Alexia, fúúú haaa, to ti nezávidím, ja by som tiež nespala... je to dosť surové jednanie... človek čaká konečne na peniažky, aby prežil a zrazu nemá na nájom, na stravu.. atď... musí to byť naozaj nepríjemný pocit. Držím ti palce, aby sa ti to podarilo čoskoro nejako vyriešiť... :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od Janka81 » Ned Máj 16, 2010 9:32 pm

Alexia78 píše:Dakujem vam za radu,konecne je zajtra pondelok a hned pobezim na poistovnu,lebo baby poviem vam neviem spat v noci pre to.Doma tri deti,ktore potrebuju vsetko,ved sami viete ako to je.A ozaj keby mi bolo nieco doslo domov,ako myslim nejaku postu,upozornenie tak to nenecham zajst az do takej krajnosti,ale riesim to skor.Ale dakujem vam.


Tak držím palce,nech je to len nejaká prkotina,na ktorú ste zabudli :wink: Pekne na exekučné a pýtať sa,či to riešiť s nimi,alebo rovno volať exekútorovi..nech Vám dajú meno a kontakt hlavne na neho :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Alexia78 » Ned Máj 16, 2010 10:04 pm

Poviem vam baby toto neprajem nikomu zazit.Len dufam,ze to nejak pojde poriesit,lebo neviem co budem robit.S polovickou doma rozpravame uz aj s jednou kamoskou som sa radila tak ta mi povedala,ze keby ten exekutor nechcel dat odblokovat ucet tak vraj mam podat na neho trestne oznamenie,lebo ze vraj nema ani pravo na polovickynu vyplatu.Ozaj po nete som vsade hladala ci ma narok aby mi zobral vyzivne,matersku a rodinne tak ze vraj nie.Tak a zacnem vyckavat postara ci mi nieco dojde,lebo pracovnicka v banke mi povedala,ze oni vraj najprv zablokuju ucet a az potom upozornia cloveka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Janka81 » Ned Máj 16, 2010 10:09 pm

Alexia78 píše:Poviem vam baby toto neprajem nikomu zazit.Len dufam,ze to nejak pojde poriesit,lebo neviem co budem robit.S polovickou doma rozpravame uz aj s jednou kamoskou som sa radila tak ta mi povedala,ze keby ten exekutor nechcel dat odblokovat ucet tak vraj mam podat na neho trestne oznamenie,lebo ze vraj nema ani pravo na polovickynu vyplatu.Ozaj po nete som vsade hladala ci ma narok aby mi zobral vyzivne,matersku a rodinne tak ze vraj nie.Tak a zacnem vyckavat postara ci mi nieco dojde,lebo pracovnicka v banke mi povedala,ze oni vraj najprv zablokuju ucet a az potom upozornia cloveka.


Tak to je jasné,že banky takto jednajú,vopred neupozornujú žiaľ beťári :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Alexia78 » Ned Máj 16, 2010 10:32 pm

Hmm,vies Janka je to smutne,ze takto sa jedna s ludmi u nas,ale aj tak dakujem za rady.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Janka81 » Pon Máj 17, 2010 8:48 am

Alexia78 píše:Hmm,vies Janka je to smutne,ze takto sa jedna s ludmi u nas,ale aj tak dakujem za rady.... :wink:


Ja už som si všeobecne na tieto maniere zvykla,ale samozrejme som sa s nimi nezmierila :wink:
Dajte potom info,ako ste dopadli..držím palce :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Alexia78 » Str Máj 19, 2010 10:46 pm

Ahojte,tak som tu a poviem vam,ze uz aj troska usmiata :D Dnes sme boli s polovickou v Sisskej za tym exe a hned som mala v ruke aj prikaz na odblokovanie uctu.Nemam skusenosti s exekutormi,ale bol to starsi pan a bol velmi mily,takze vsetko je ok.Dohodli sme sa normalne a v podstate nebol ziaden problem.Som stastna,ze to takto dopadlo,ale ked si pomyslim na tie stresy od minuleho tyzdna,tak to uz v zivote nachcem zazit. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Janka81 » Štv Máj 20, 2010 8:20 am

Alexia78 píše:Ahojte,tak som tu a poviem vam,ze uz aj troska usmiata :D Dnes sme boli s polovickou v Sisskej za tym exe a hned som mala v ruke aj prikaz na odblokovanie uctu.Nemam skusenosti s exekutormi,ale bol to starsi pan a bol velmi mily,takze vsetko je ok.Dohodli sme sa normalne a v podstate nebol ziaden problem.Som stastna,ze to takto dopadlo,ale ked si pomyslim na tie stresy od minuleho tyzdna,tak to uz v zivote nachcem zazit. :D


no supéér :lol: :lol: :lol: viac-menej všetko sa dá,ak sa chce a ide sa na to s rozumom :wink: tak sa teším,že to takto kladne dopadlo :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť