Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nechce jesť - malis ste niekedy problem

od inguli » Štv Sep 16, 2010 8:20 pm

livijja píše:
inguli píše:..ja ziadne sirupy a tablety nechcem davat ked netreba...nemyslim si ze je to u nas az take hrozne syn ma 2,3 roka a vazi 16kg...
a ked sme na dedine u mamy tam papa lepsie takze zatial to neidem riesit navstevou dr.ky urcite


to je potom riadny baculo , my sme to museli riesit dokorkou lebo nic ale nic nechcel papat a siel dole z vahou a nechcela som aby sme skoncili v nemocnici na infuziach ale ak maly vazi 16 kg a ma 2,3 roka to je fajn moj ma 2,4 roky a ma len 12,5 kg


tak sa drzte...prajem malemu!!!ale ja nemam demenciu :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od livijja » Štv Sep 16, 2010 8:27 pm

inguli píše:
livijja píše:
inguli píše:..ja ziadne sirupy a tablety nechcem davat ked netreba...nemyslim si ze je to u nas az take hrozne syn ma 2,3 roka a vazi 16kg...
a ked sme na dedine u mamy tam papa lepsie takze zatial to neidem riesit navstevou dr.ky urcite


to je potom riadny baculo , my sme to museli riesit dokorkou lebo nic ale nic nechcel papat a siel dole z vahou a nechcela som aby sme skoncili v nemocnici na infuziach ale ak maly vazi 16 kg a ma 2,3 roka to je fajn moj ma 2,4 roky a ma len 12,5 kg


tak sa drzte...prajem malemu!!!ale ja nemam demenciu :?


dik a chapem nechaj tak proste uz neries nebavime sa o mne ale o detoch
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od dannii » Pon Okt 25, 2010 6:47 pm

no moja mala bude mat v novembri 4roky,papa mi krasne,aj polievky,aj jogurtiky,vlakninu,ovocie,zeleninku,malo sladkeho,ona skor lubi vlakninove chlebiky a take musli tycinky

a aj tak mame problem s kakanim,kakame raz za 5,6dni aj to s placom,berie probiotika,fruktolax a nic nezabera.Ma za seobu testy aj krvne aj zo stolice a podla vysledkov je vsetko v poriadku.tak pochopte ako sa mam citit,ked vidim ako ju boli brusko a nik nevie,preco nekaka,ked aj doktorka vravi,ze ma ukazkovu stravu a vysledky???????????????????? :? :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť