Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Hľadám podvodníčku pod nickom Zoja Chemcová

podvodnička

od Miroslava1989 » Pon Júl 04, 2011 4:18 pm

Dobry den, kto chce podať trestne oznamenie na daneho podvodnika kovača alias sobkovu alias ine meno tak mi pište aby sa to ďalej riešilo ďakujem za pochopenie a tešim sa na vašu odpoveď
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 28, 2011 2:50 pm

od zzucka » Sob Júl 30, 2011 1:53 pm

Ahojte kočky, aj ja som bola podvedená cez bazos.sk. Idem si vytlačiť výpis z účtu, mailovú komunikáciu aj tieto vaše príspevky a v pondelok idem na políciu. Bol už niekto z vás na polícii? Dám vedieť ako som dopadla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 5:17 pm

tentoraz iné meno.... ale ten istý účet...

od miluska007 » Pia Aug 12, 2011 7:09 pm

ahojte, ... tak aj ja som danej osobe naletela..... tiež cez bazos.....pokiaľ mi nevráti peniaze idem okamžite na políciu podať trestné oznámenie, to tak ak veríme a dôverujeme... mne sa predstavila ako Martina Koniarova... ide ma poraziť, že som naletela.... ajajaaaaj... účet bol 2916892685/1100, no a neviem ako je to s hromadným trestným oznámením, ak tak dajte vedieť, pridám sa.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Aug 12, 2011 7:00 pm

aj mňa oklamala

od DankaMg » Štv Aug 25, 2011 12:08 pm

Bože prečo som si túto diskusiu neprečítala skôr, aj mňa oklamala. Rozmýšľam, že aj keď podám to trestné oznámenie, peniaze už nikdy neuvidím, zrejme je tých oznámení aj tak už dosť. Ale ak teda niekto plánuje podať tak sa pripojím.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 15, 2011 2:49 pm

od petulacz » Štv Aug 25, 2011 12:21 pm

Dobry den, takze ja som dalsia :( Cez bazos som dala inzerat na satku, ozvala sa mi pani Radka Stevcikova (vraj z Velkeho Medera), na TB ucet 2916892685/1100 som poslala 5 EUR. Satka nikde a na maily nik neodpoveda...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Nov 05, 2008 9:10 pm

od DankaMg » Štv Aug 25, 2011 12:28 pm

Aj mne sa predstavila ako Radka Števčíková, ale účet má v tatrabanke na meno Patrik Kováč.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 15, 2011 2:49 pm

od cmelinka » Uto Sep 06, 2011 2:55 pm

Dobry den,
ja som bola tiez oklamana, dotycnej pani som poslala peniaze 14 eur na ucet v tatra banke, potom sa mi uz neozyvala a nereagovala na emaily....
myslim ze je kopec ludi takto oklamanych na bazosi.....

Hena Simaliakova
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Aug 09, 2010 1:22 pm

od IvkaNaivka » Str Sep 14, 2011 1:30 pm

Zdravím Vás, chcem sa spýtať ako ste dopadli na polícii? Som tiež jednou z oklamaných, dnes idem podať trestné oznámenie, no obávam sa, že ako jednotlivec sa nikam nepohnem. Neuvažovali ste nad nejakou hromadnou akciou? Kto má záujem sa ku mne pridať, kontaktujte ma prosím na mail i.micuda@centrum.sk a môžeme niečo vymyslieť.[/b]
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Sep 14, 2011 1:25 pm

RE: ROBME S TYM NIEČO

od SylviaMacekova » Uto Sep 27, 2011 5:10 pm

Aj ja som bola bohužiaľ podvedená nedávno o 5€ za knihu. To je už teraz ale bezpredmetné chcem Vás všetkých pozvať do skupiny ktorú som vytvorila na FACEBOOKU o danom podvodnikovi, pridajte sa a môžme to tam riešiť. TU JE LINK : http://www.facebook.com/pages/Patrik-Ko ... 45?sk=wall

ĎAKUJEM! (;
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Sep 27, 2011 5:06 pm

od luciaschusterov » Pia Okt 07, 2011 6:12 am

ahoj, aj ja som naletela a poslala som pani 15eur, na číslo 2916892685/1100. chcem sa spýtať, aj ste boli na polícii ak ano, ako ste pochodili?
moje kontaktné údaje sú 0911080307
luciaschusterova@centrum.sk
treba s tou potvorou niečo robiť, ako som si všimla, pekne sa už nabalila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Okt 07, 2011 6:03 am

Podvodnicka

od megysis » Str Nov 09, 2011 4:43 pm

Ahoj aj mna oklamala jednej som sa vyhla a tejto som naletela predstavila sa ako Zuzana krmačova čislo učtu dala 2916892685/1100 .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Sep 29, 2009 9:23 pm

Podvodník z Nových Zámkov

od london » Str Apr 11, 2012 2:27 pm

Dobrý deň,


chcem upozorniť na podvodníka z Nových Zámkov, o ktorom tu píšete. Mňa nachytal na bazos.sk. Poslala som mu platbu za knihy, ktoré samozrejme neposlal. Ide o uvedeného pána, ktorý vystupuje pod rôznymi ženskými menami (u mňa konkrétne Erika Elmanova) a emailovými adresami. V mojom prípade použil účet v tatrabanke č. 2916892685/1100. Ak vám príde návrh, aby ste zaslali peniaze vopred na tento účet, určite neposielajte. Je to povodník. Aj ja som sa cez reklamáciu platby v banke dopracovala k tým istým údajom , ako tu uvádzate.
Podali ste už niekto podnet na polícii?
Ak ste niektorá z Vás z BA a chcete spolu so mnou podať trestné oznámenie, spojte sa prosím so mnou - tel. 0903 929 095. Ďakujem vopred.
Ivana Hudecová, Bratislava
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 14, 2008 11:39 am

Re: podvodnička

od london » Štv Apr 12, 2012 3:10 pm

Dobrý deň,
bola som tiež podvedená na inom bazáre týmto podvodníkom z Nových Zámkov. Ak máte záujem podať spolu so mnou trestné oznámenie, môžete ma kontaktovať na č. 0903 929 095 alebo na ihudecova@vub.sk
Vopred ďakujem za odpoveď.

Ivana Hudecová, Bratislava
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 14, 2008 11:39 am

podvodníčka

od okradnuty » Pia Jún 29, 2012 11:18 am

aj mna okradla,mení si mena a nicky , je to mlada zena vola sa Julia Sopková, vypatral som je z kezmarku pri poprade , meni ci cisla aj ucty ma viac, byva na ulici moziarska ale mala vela adries byvania , nasla som ju cez poistovnu cez znameho , je neplatic , kontaktujte ma ked budete posielat tres.oznamenie hromadne.dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jún 29, 2012 11:11 am

podvodník z Bazosa Patrik Kováč alias Zoja Chemcova

od london » Štv Okt 11, 2012 3:40 pm

Týmto chcem upozorniť všetkých kupujúcich na bazos.sk a babybazar.sk na podvodníčku, ktorá si necháva posielať kúpnu cenu na účet vedený pod menom Patrik Kováč, Komárňanská 31, Nové Zámky. Reaguje spravidla na inzerát kupujúceho s tým, že Vám zašle kupovaný tovar po zaplatení. V mojom prípade si dala poslať sumu na účet č. 2916892685/1100. Predtým mala zrejme otvorený účet v OTP pod menom Patrik Kovacz. Osobný odber tovaru aj dobierku vždy odmietne s nejakou výhovorkou. Píše pod rôznymi ženskými menami z rôznych e-mailových adries napr. erikaelmanov@gmail.sk, mária adamcova, , a ako vidím z diskusií tu aj z adries zoja.chemcova@centrum.sk
, evakremnicka@centrum.sk, kristina-bauerova@azet.sk, a iné. Po zaplatení Vám tovar nezašle a prestane akokoľvek reagovať. Viem už o viacerých obetiach na bazosi a úradoval aj na babybazar.sk pod menom zoja chemcova. Prosím ozvite sa mi na uvedenom kontakte, ak ste boli tiež ním/ňou podvedení. Ivana Hudecová, hucecmar@mail.t-com.sk, tel 0903929095. Som z BA.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 14, 2008 11:39 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť