Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Očkovanie - Nežiadúce účinky očkovania.

Re: Nežiadúce účinky očkovania.

od disha11 » Str Aug 20, 2014 8:03 pm

Teraz si ma potešila, naozaj som vďačná za každú radu :) Pozitívne myslím teda a zaočkovať dieťa dám :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Nežiadúce účinky očkovania.

od Janka81 » Str Aug 20, 2014 8:19 pm

Ono to neočkovanie je dnes skôr taká móda :wink: ale mladé maminy vedia ešte prd o živote a premýšlajú troška inak,ako my staršie :wink: Je naozaj potrebné sa pozrieť do minulosti a na rôzne choroby,ktoré zabíjali :( Je jasné,že ľudia mali celkovo zlú imunitu,lebo žili v špine a nemali dobrú stravu,ale až očkovania tieto choroby zabrzdili..pretože tí,čo boli majetnejší,mali aj kvalitnejšie jedlo a mali sa kde umyť,no choroba si ich našla aj tak :wink:
Takže držím palce a veľa zdravíčka prajem :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Nežiadúce účinky očkovania.

od disha11 » Str Aug 20, 2014 8:24 pm

S tým súhlasím. V škole sme to tiež brali a prednášajúca tiež bola za to, aby sme sa nenechali sa strnúť rôznymi fámami o škodlivosti očkovania a dali deti zaočkovať. Ďakujem pekne za cenné rady, veľmi mi to pomohlo. :) Tiež želám veľa zdravíčka nielen tebe, ale aj detičkám, nech sa im darí naďalej tak dobre ako doteraz. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť