Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - gel na chudnutie

od enWia225 » Uto Apr 05, 2011 1:09 pm

zisťovala som značku tej kozmetiky a volá sa-Eveline.... A keď už robím reklamu tak urobím aj sebe! :oops: práve som doplnila nejaké vecičky na jar! Ak chcete nejaké moje hodnotenie kuknite si mmb tam už nejaké mám :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od erikacy » Pia Apr 29, 2011 1:42 pm

Dobrý deň! :) V podstate celý doterajší život a hlavne po pôrode bojujem s veeelkymi bokmi,stehnami -mám totiž takú hruškovú postavu,do pol pasa nič a od pol pása dolu až priveľa! Vyskúšala som cvičenie,diety... hádam všetko! Až raz som našla tieto gély od pani pod nickom saxana3,tiež som váhala či to nieje len nejaký ofajč... No ale čo povedala som si,že vyskúšať treba! A je to skutočne zázrak,ktorý funguje!!!! Už za necelý mesiac si všimli moji príbuzný a samozrejme aj ja výsledky!Menšie boky,stehná... Teraz ich mám zase objednané a môžem len a len odporúčiť!!! Dokonca ich začala používať aj moja mamča :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od inguli » Pia Apr 29, 2011 3:42 pm

erikacy píše:Dobrý deň! :) V podstate celý doterajší život a hlavne po pôrode bojujem s veeelkymi bokmi,stehnami -mám totiž takú hruškovú postavu,do pol pasa nič a od pol pása dolu až priveľa! Vyskúšala som cvičenie,diety... hádam všetko! Až raz som našla tieto gély od pani pod nickom saxana3,tiež som váhala či to nieje len nejaký ofajč... No ale čo povedala som si,že vyskúšať treba! A je to skutočne zázrak,ktorý funguje!!!! Už za necelý mesiac si všimli moji príbuzný a samozrejme aj ja výsledky!Menšie boky,stehná... Teraz ich mám zase objednané a môžem len a len odporúčiť!!! Dokonca ich začala používať aj moja mamča :lol:


myslite na tie geli nuita?
http://www.nuita.sk/?produkt=kosodrevinovy-masazny-gel
tento gel ma moja mama a chvali si to velmi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od erikacy » Pia Apr 29, 2011 8:56 pm

ano presne tie géliky! Fakt sú skvelé! Ja použivam škoricový,kofeinový a teraz čakam aj na kakaový! Ja si ich objednávam tu u jednej pani a dodanie tovaru je velmi rýchle-môžem len a len odporúčiť! Pekný večer! erikacy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od inguli » Sob Apr 30, 2011 7:46 pm

erikacy píše:ano presne tie géliky! Fakt sú skvelé! Ja použivam škoricový,kofeinový a teraz čakam aj na kakaový! Ja si ich objednávam tu u jednej pani a dodanie tovaru je velmi rýchle-môžem len a len odporúčiť! Pekný večer! erikacy


aj na tejto stranke to je hned doma :wink:
a za 7 eur aj s postovnym na dobierku
ja inak taketo geli nepouzivam schudla som 18 kil ale s cvicenim a zdravym jedenim :wink:
u mna zabodovalo to :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od 1rusalka2 » Ned Aug 07, 2011 3:03 pm

ahojte babenky. ja som tiež skúšala tieto gély, od tej pani saxana3, a môžem potvrdiť super výsledok. Naozaj fungujú ako tam pani píše, a zo začiatku som tomu tiež nedôverovala. Pani mi poradila super tipy, a schudla som rýchlo, a všetko čo som potrebovala, škoda, že som to neobjavila skôr, mohla som si ušetriť kopec vyhodených peňazi na iné prostriedky na chudnutie, čo naozaj nefungujú. Takže toto môžem doporučiť. Inak pozerala som aj tu stránku nuita, ale aj tak výjdu tie gély lacnejšie tu, a aj rýchlejšie dodanie je. Takže ja ich určite doporučujem. majte sa :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Nov 15, 2010 7:55 am

od 1rusalka2 » Ned Aug 07, 2011 3:04 pm

a na tej stránke som inak našla len škoricový gél, neviem či je ešte nejaká iná stránka kde by boli tie ostatné
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Nov 15, 2010 7:55 am

zdravé chudnutie pomocou byliniek. Trvalé a bez jojo efektu

od terslova » Uto Okt 11, 2011 11:54 pm

Ahoj holky, mně se povedlo dat dolu 11kg za 4 měsíce ihned po porodu pak po druhém porodu to bylo 17kg za 14 měsíců. Používam přírodní produkt české značky a doporučila jsem ho i me sestre na SR, je taký spokojená. Výhoda je, že ho můžete užívat i v době dojčenia a přitom miminko neohrozite právě naopak- zabranite bolestio bruška a zvyšite si tvorbu materského mlíčka.
moc jsem s nim spokojená. Mám i fotečky jak jsem zhubla.
KOnečně můžu mezi lidí :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Mar 09, 2010 3:20 pm

od aja1111 » Ned Jan 22, 2012 9:13 pm

Ahoj, ja používam gél z Oriflame, je to tuším z morských rias na spevnenie a tvarovanie kontúr postavy. Dobrý je aj Pu Erh čaj, je na odbúravanie tukov. Má trochu takú zemitú chuť, ale myslím, že sa vyrába aj s ovocnou príchuťou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Mar 06, 2009 9:34 pm

Re: gel na chudnutie

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:15 pm

ahoj..od tej pani som gél neskúšala, ale čo mám skúsenosti napr.Chilliburner, ten vyhladzuje pokožku, keď ho nanesieš, máš pocit akoby ti horeli nohy, ale som s nim spokojná lebo vyhladzuje pokožku a nepôsobí tak pomarančovo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť