Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

od vanesina » Str Jan 26, 2011 6:09 pm

no baby ja tiež použivam emulips už dost dlho podarilo sa mi za 3 mes zhodit 11 kilo no najviac ma potešilo že sa mi na 100% upravilo trávenie a potom to už išlo lahšie .Ja týmto kvapkám verim pretože som ich vyskušala kto to nevyskuša nemože povedat či pomožu alebo nie ja len tolko k tomu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 21, 2010 6:18 pm

od alex » Str Jan 26, 2011 10:43 pm

Tiež som tento emulips študovala lepšie a niesu to kvapky na chudnutie ako ich prezentujú. Je to prípravok na podporu trávenia, ktorý sa môže užívať aj dlhodobo. Keď sa skombinujú s cvičením, je možné že sa lepšie chudne.
Ja som si ich objednala :roll: uvidíme či budú nejako fungovať :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Simonita » Pon Jan 31, 2011 11:52 am

ahojte ja som ich uzivala 2 mesiace a nic sa na mne nezmestilo aj som cvicila do toho takze pre mna to boli zbytocne vyhodene peniaze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Pia Nov 14, 2008 11:04 am

Re: PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:17 pm

ahoj, ja si myslím, že je to zavádzanie, vyskúšala som už veľa tabletiek na chudnutie, ale nepomohli...treba zmeniť jedálniček, zapojiť nejaký ten pohyb a ono to pôjde...ak budeš potrebovať radu, ozvi sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť