Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pon Sep 08, 2014 11:09 am

elis950 píše:a falosne :D " bola si uplne super ale z taktickeho dovodu ti davam 1 bod " :D :D :D no chodila by som po kanaloch jak by som sa hambila... :D


presne pre toto by mali hodnotiť iba ti stajlisti.
a toto tam jedna urobila, to si pamätám. Akože bola pekna ta baba, ale tymto si to cele pokazila a vtedy jej dal Kimlička tiež tak ten 1bod tušim. Že schvalne za to, ako sa chova :lol:

elis950 píše:ale ved je nas tu 5 mozeme ist do toho :D ale neviem preco teraz nove casti co su tak tam len 4 boli a uz len 400e maju...


to by bola stranda teda :D
Ja som tie nove diely ešte poriadne nevidela, len čo som jednu časť zahliadla a veru ani neviem, že to takto okresali. Počítam, že sa im tam nikto nehlási :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Pon Sep 08, 2014 8:30 pm

lebo za tých 500 eur si kupovali také kraviny niektoré tie baby, že si tí stylisti povedali, že im radšej uberú a možno sa obmedzí aj množstvo nevkusných vecí :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Pon Sep 08, 2014 8:33 pm

LadySS píše:lebo za tých 500 eur si kupovali také kraviny niektoré tie baby, že si tí stylisti povedali, že im radšej uberú a možno sa obmedzí aj množstvo nevkusných vecí :)


toto je velika pravda. miesto toho aby si kupili konecne kvalitne veci, drahsie kedze peniaze dostali, nie, kupia zase handry za par eur a potom daju 200€ na kozmetiku aby sa mohli kamoskam chvastat ja mam puder od dioru. ubohe!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Pon Sep 08, 2014 8:53 pm

no veru toto ma ide poraziť! téma je čižmy, ona ide do deichmanu a potom v drogérke 200 eur za kozmetiku! :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Uto Sep 09, 2014 9:50 am

taktika :D tak sup sup prihlasujeme :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 10:14 am

elis950 píše:taktika :D tak sup sup prihlasujeme :)


Len vieš, ono asi každá ktorá tam ide tak si mysli, že ma super veci, že sa paradno oblieka :D tak aby sme na tom neboli rovnako :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 12:27 pm

kazdy ma iny styl a iny vkus. to, co niekomu pripada nudne tak inemu pekne a decentne, ini zas preferuju extravagantnejsi styl a chcu zaujat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 12:45 pm

terez254 píše:kazdy ma iny styl a iny vkus. to, co niekomu pripada nudne tak inemu pekne a decentne, ini zas preferuju extravagantnejsi styl a chcu zaujat.


ja si pamätám, že sa tam raz jedna obliekla do zn. desigual a všetky jej to zotreli. Nepáčilo sa im to. Ja mam tuto značku rada, je vyrazna, možno pre niekoho moc. A mne sa to páčilo.
No dotyčné to beru na seba, mne sa to nepáči a preto to nieje dobre. Pritom ony maju hodnotiť ju, či sa to jej hodi, či jej to sedi a či to dobre skombinovala. No väčšina to asi nechápe.
Alebo žeby som to ja nechápala? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 1:14 pm

mne pride este zvlastne, ked miesto saty pouziju vyraz satky :D
neviem ci sa to vo vasich koncinach pouziva,ale mne to pride zvlastne, ved satky sa davaju na krk :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 1:27 pm

terez254 píše:mne pride este zvlastne, ked miesto saty pouziju vyraz satky :D
neviem ci sa to vo vasich koncinach pouziva,ale mne to pride zvlastne, ved satky sa davaju na krk :P :P :P


tak zdrobneliny vládnu svetom :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Uto Sep 09, 2014 1:57 pm

inak to som si tam vsimla ze niektore baby nechapali ked jedna povedala satky a hovori ze to niesu satky ale saty.... a kukali na nu ... asi sa to ozaj niekde nepouziva
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 2:02 pm

elis950 píše:inak to som si tam vsimla ze niektore baby nechapali ked jedna povedala satky a hovori ze to niesu satky ale saty.... a kukali na nu ... asi sa to ozaj niekde nepouziva


hej tiež viem, to bola ta babenka čo robila s modelkami? tušim. Ona sa aj tak zatvárila, že šatky? veď ja mam šaty :-D to bolo dobree :-D

Baby, a aka tema by vam vyhovovala? mali by sme si to tu urobiť aj my :mrgreen: doma sa nastailujeme z toho čo máme, dáme sem fotky a vyberieme výherkyňu :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od pupavicka22 » Uto Sep 09, 2014 5:39 pm

milujem tuto relaciu a hlavne kočišika :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 10:17 pm

Ktory stylista je vam najviac sympaticky? :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Sep 10, 2014 10:12 am

terez254 píše:Ktory stylista je vam najviac sympaticky? :) :)


ja mam rada tiež Mariana Kočišíka ale v podstate asi preto, že on dáva najlepšie poznámky :D

Inak akurát pozerám tie nové diely téma Romantika, a presne tam teraz povedal, to čo som hovorila, že ony sa na to pozeraju čo by chceli mať ony atď. a nie či sa to hodí dotyčnej ktorá tie veci vlastní.
A to hádzanie? či ukladanie vecí na zem, že ktoré by vyradili, no užasne :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť