Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Sep 10, 2014 2:52 pm

tá 16-ka sa pekne obliekla, konečne nové pekné farby, tá prvá bola taka nevýrazná a mdlá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Str Sep 10, 2014 7:45 pm

Ja som mala rada Kimličku a Kočišíka samozrejme :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Str Sep 10, 2014 10:01 pm

Ja som si myslela najprv z tych uputavok,ze Kimlicka bude taky namysleny a neprijemny, lebo vzdy ked som to pozerala tak tam boli ti dvaja zvysni stylisti a s Kimlickom som videla prvu cast az niekedy teraz, ale prekvapilo ma,ze je prave z nich taky najprijemnejsi a najmenej zhadzuje sutaziace .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Štv Sep 11, 2014 8:05 am

mne prisiel Kimlicka taky suchy. nechcem nanho zle pisat, lebo ved je v pohode, ale do tejto relacie neviem. treba tam trochu toho vzrusa. prislo mi ze ajked sa zle obliekli alebo skombinovali on im to ani nejak nechcel vytknut. vzdy len tak v dobrom. a ked sa kukneme naokolo vela dievcat akoby nemalo doma zrkadlo cize to podpichnutie/usmerneni by im mohlo pomoct
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Štv Sep 11, 2014 1:05 pm

no mne sa na nom práve páčilo, že ich nejako príliš nezhadzoval a jeho hodnotenie mi prišlo objektívne. ale niekedy treba trošku podpichnúť to je pravda :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Štv Sep 11, 2014 5:18 pm

Mne sa pacilo ako si v jednej casti zastal take mlade dievca, ktore bolo znacne pri sebe a takmer vsetky spoluhracky sa jej preto vysmievali a zhadzovali a on prave naopak takze mi to prislo velmi mile od neho.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Sep 11, 2014 6:17 pm

Včerajšok ste videli? Ja to pozerávam v archíve a maju to tam pokazene, vôbec tam ten diel nieje :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Štv Sep 11, 2014 7:17 pm

ja som včera tiež nevidela, ale inak mi príde že tá téma je podobná ako prvé rande, nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Sep 12, 2014 11:36 am

LadySS píše:ja som včera tiež nevidela, ale inak mi príde že tá téma je podobná ako prvé rande, nie?


už som si to pozrela, len zas tam nieje preistotu posledny včerajši diel. Tak asi zas budem musieť počkať do zajtra :roll:
Tie temy asi nemaju čo vymyšlať, zas musia pozerať aj na to, že tie baby sa nevedia obliekať, resp. nesleduju módu ako oni. Nevedia kombinovať ani farby, ani materiály ani stihy. Buď kupuju čo najviac, alebo to čo si nemôžu normálne dovoliť, alebo to čo vynosia. Čiže tam to zadanie asi ani nema nejaku velku rolu. Zvlášť, keď sa ony navzajom hodnotia a o tom sme sa už bavili ako to je :roll:

Inak všimate si ako vyzeraju tie baby staro? Teraz tam je 27ročná a 25ročná, no nikdy by som im taky vek netipovala :shock:
Ta tretia vraj 25rokov??? strašny učes jej zvolila ta kadernička (či kto to bol) vypnute, akysi drdol tak pre staru babku doslova. Bundu si kupila velku aj keď pekná mint farba, a o tych sandáloch sa ani vyjadrovať nebudem :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Ned Sep 14, 2014 1:28 pm

neviete ktorá vyhrala? Archiv je akysi cely domrveny :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pon Sep 15, 2014 6:39 pm

:lol: :lol: :lol: to čo bolo to finale? rodičia budu pyšní??? :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Uto Sep 16, 2014 1:09 pm

ze konecne budu rodicia pysni... sak to bola pomaly 30 rocna zena!!! toto co uz je sak by som sa hambila vyjst na ulicu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Uto Sep 16, 2014 3:59 pm

tak teraz to fakt ze zabili. jezis uz aj v tej telke to musia byt trafeni ludia co to pripravuju. akoze zrusia 5bab, daju 4 a jeden cely diel zase opakovanie a len aby vypravali na seba aby sa tam nebodaj aj hadat zacali. a hento co tam tie truby predviedli, paneboze to snad nemyslia vazne. henta prva, ze 27rokov, vyzerala na styridsat to za prve a za dalsie hento ze pysni, a ze vsetci to uvidia a este sa tesi. jezismaria, po kanaloch by mala chodit sprostana a nie sa tomu este tesit. henta mlada to iste, aj ked ju teda ospravedlnuje jej vek.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 16, 2014 8:47 pm

Tak tento tyždeň bude teda ťažký. Parižanka alebo parížska moda. To by som ani ja nevedela :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Str Sep 17, 2014 12:35 pm

vadilo by mi akurat ze zadal farby. mna hned napadlo modry kostymcek, pekne doladit bluzkou a trebars cez sacko dat cerveny tenucky opasok a cerveny prsten velky, nejaky klobuk paradny. daloby sa vyhrat pekne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť