Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Štv Sep 18, 2014 3:46 pm

parizska modaaaaa <3 preco som tam neni :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Sep 18, 2014 8:20 pm

elis950 píše:parizska modaaaaa <3 preco som tam neni :(


Jeežiš to by ti sadlo? Mňa by rachlo :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Sob Sep 20, 2014 8:30 pm

boze dalsi otrasny tyzden :roll: nechapem preco nerozmyslaju ked zadavaju tie temy. boze sak tie baby sa normalne nevedia oblect, kde by sa ony vedeli obliect ako nejaka parizanka. mozno tak oblec sa na opekacku by im sadlo. zbytocne minute peniaze v ich pripade. a dala by som povine aby chodili same nakupovat, ziadny podarcovia. nech sa slecinky same ukazu ako vedia nakupovat. keby nemali poradcov, kolke dokonca stylistov tak su vo velkej pr... zadnici
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Ned Sep 21, 2014 11:39 am

velka pravda :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Sep 24, 2014 10:15 am

Mame tu nakupnych maniakov :lol: :lol: :lol: jooj, to ma taak nebavíí :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Štv Sep 25, 2014 7:52 am

keilayh píše:Mame tu nakupnych maniakov :lol: :lol: :lol: jooj, to ma taak nebavíí :roll:


som na tom rovnako, ale tak pozrem si to, mozno sa cosi priucime aj od chlapov :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Sep 25, 2014 10:07 am

odporučam pozreť utorok, panebože, nechápem :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Štv Sep 25, 2014 12:56 pm

gombicka1 píše:
keilayh píše:Mame tu nakupnych maniakov :lol: :lol: :lol: jooj, to ma taak nebavíí :roll:


som na tom rovnako, ale tak pozrem si to, mozno sa cosi priucime aj od chlapov :D


ti chlapci mi pridu taki zvlastni..s babami je to lepsie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Sep 25, 2014 2:19 pm

terez254 píše:ti chlapci mi pridu taki zvlastni..s babami je to lepsie :)


Veď to, u nich sa nedá urobiť nejaký prevrat s handrami :D Môžu sa akurat strapniť ako tamten mladý v utorok :roll: To bolo čosi strašné. Aj ten jeho poradca. Hrali sa na machrov, ako bežne nakupuju za velke prachy, pritom pozerali v zlavach a v CA-čku :lol:
Ach jaj, ešteže sa to dá pozerať v archíve a môžem to pretáčať dopredu :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Ned Sep 28, 2014 7:13 pm

paneboze preco??? krasny uzasny neskutocne zaujimavy tyzden zanami, ehm aby sme sa chapali bolo to myslene ironicky. viem ze chcu trosku spestrit, ale tak chlap nema az tak co ukazat ako ta baba, mozno tak chovanie ukaze ci je normalny alebo vadny :lol: ale sak dobre teda, pozreli sem si a dufame ze sa to coskoro nebude opakovat. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 10:05 am

Ďalšia paradna tema v Poprade dokonca, metalicke odlesky :D aj to tak dopadlo :lol: :lol: :lol:

Taka otazka na vas :) Ak by ste sa zučastnili danej šou, kupovali by ste oblečenie za 10€ alebo by ste si dopriali a išli radšej po drahšich kuskoch?
Ja to nechápem totižto, prečo tie baby nerozmyšlaju trošku inak. Keď maju možnosť, maju peniaze, niesu obmedzené finančne, prečo si nekúpia niečo kvalitnejšie?
Ako aj ta dnes. Nakúpila v bižutke okluliare za 6 či 8€, pritom si mohla kúpiť nejake kvalitnejšie napr. v optike, alebo kúpi kabát v NY pritom si mohla kúpiť koženy v Kare.
Ostalo jej 170€ či kolko ... nechápem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Uto Sep 30, 2014 11:29 am

nemam bezne 400€ na nakupy, tak by som si urcite kupila nieco drahsie, aspon kabelku alebo topanky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Str Okt 01, 2014 12:52 pm

jezis ja uz sa nebudem asi ani vyjadrovat. jeden tyzden horsi ako druhy :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Str Okt 01, 2014 2:11 pm

keilayh píše:Ďalšia paradna tema v Poprade dokonca, metalicke odlesky :D aj to tak dopadlo :lol: :lol: :lol:

Taka otazka na vas :) Ak by ste sa zučastnili danej šou, kupovali by ste oblečenie za 10€ alebo by ste si dopriali a išli radšej po drahšich kuskoch?
Ja to nechápem totižto, prečo tie baby nerozmyšlaju trošku inak. Keď maju možnosť, maju peniaze, niesu obmedzené finančne, prečo si nekúpia niečo kvalitnejšie?
Ako aj ta dnes. Nakúpila v bižutke okluliare za 6 či 8€, pritom si mohla kúpiť nejake kvalitnejšie napr. v optike, alebo kúpi kabát v NY pritom si mohla kúpiť koženy v Kare.
Ostalo jej 170€ či kolko ... nechápem



urcite by som si dopriala aspon jeden drahsi kusok,ale asi by som sa to snazila rozdelit rovnomerne,ze 100 eur za kabat,100 eur za kabelku,100 eur za topanky alebo jeansy a ostatne na doplnky.urcite by som si nekupovala kozmetiku za polovicu danej sumy.
tiez tie zeny nechapem,ale zas v tom caosom zhone nemaju taku sancu vsetky obchody pobehat a mozno saim prave do danej temy hodia veci z tych lacnejsich obchodov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Okt 01, 2014 3:54 pm

terez254 píše:urcite by som si dopriala aspon jeden drahsi kusok,ale asi by som sa to snazila rozdelit rovnomerne,ze 100 eur za kabat,100 eur za kabelku,100 eur za topanky alebo jeansy a ostatne na doplnky.urcite by som si nekupovala kozmetiku za polovicu danej sumy.
tiez tie zeny nechapem,ale zas v tom caosom zhone nemaju taku sancu vsetky obchody pobehat a mozno saim prave do danej temy hodia veci z tych lacnejsich obchodov.


Tak s tou kozmetikou to už vyriešili :D Tiež im to asi vadilo, že kupili lacne veci a potom pokupovali kozmetiku za 200€ :roll: dobre spravili, že to zrušili.
Inak mne sa zdá, že ony maju aj určene, že do ktorych obchodov môžu isť. Neviem či som to raz nezahliadla jednej v papieroch, alebo to bolo v titulkoch?
A chapem, že tam zohráva úlohu aj stres, no spolahla by som sa v tomto na poradkyňu, ktorej by som popredu povedala, že chcem si kupiť toto a toto, ak zabudnem hrkni ma :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť