Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - dojcenie

Re: dojcenie

od Roberta79 » Uto Nov 04, 2014 2:07 pm

vladkaPD píše:
Roberta79 píše:nooo tak na to sa spytam pediatricky, lebo moj maly ma asi alergiu na laktozu.
Ale kozie mlieko hrozne smrdi :(


nesmrdi. mne bolo povedane ze zalezi ako su uskladnene :lol: kozy. ze ked su v spinavom smrdi aj mlieko a ked je o nich dobre postarane tak nesmrdi. neviem co je na tom pravda, ale co sme mali doma toto mlieko, aj kamosky co mavaju tak nesmrdi.



a to mate domace alebo kupovane?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: dojcenie

od terez254 » Uto Nov 04, 2014 6:34 pm

Roberta79 píše:nooo tak na to sa spytam pediatricky, lebo moj maly ma asi alergiu na laktozu.
Ale kozie mlieko hrozne smrdi :(


neviem,ci smrdi, lebo mlieko nepijem vobec takze som mozie neskusala,ale ak by mu to pomohlo tak to sotji za vyskusanie.
kolko rokov ma tvoj syn?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: dojcenie

od terez254 » Uto Nov 04, 2014 6:36 pm

Roberta79 píše:
vladkaPD píše:
Roberta79 píše:nooo tak na to sa spytam pediatricky, lebo moj maly ma asi alergiu na laktozu.
Ale kozie mlieko hrozne smrdi :(


nesmrdi. mne bolo povedane ze zalezi ako su uskladnene :lol: kozy. ze ked su v spinavom smrdi aj mlieko a ked je o nich dobre postarane tak nesmrdi. neviem co je na tom pravda, ale co sme mali doma toto mlieko, aj kamosky co mavaju tak nesmrdi.



a to mate domace alebo kupovane?


ked mate vlastne kozy a viete ako sa o ne starate tak sa potom nemate coho obavat a ak ma aj nejaku aromu tak si myslim,ze to az tak nevadi, kym vam to mlieko chuti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť