Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - neregistrovane neodporucam

od janinah » Str Mar 06, 2013 5:21 pm

ivka (xantypa2008@azet.sk)...neodporúčam,mám v inzeráte podrobný popis veci + foto,dá si poslať ďalšie podrobné foto a potom ani búúúú..to je fakt také ťažké napísať dve .-tri slová-nemám záujem,posuňte...???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

Re: neregistrovane neodporucam

od maca26 » Str Dec 23, 2015 12:22 pm

Ľudia neviete mi niekto poradiť kto je Andrej 999, nechal si poslať peniaze za tovar a už vôbec nekomunikuje. Poslala som mu 110 euro a neposlal mi ani tovar a neviem co s tým. Asi budem musiet ist na policiu. Napísal mi že sa vola Andrej Pastor ale v tej obci ani v okoli taký neexistuje. Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 4:57 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od keilayh » Str Dec 30, 2015 1:00 pm

maca26 píše:Ľudia neviete mi niekto poradiť kto je Andrej 999, nechal si poslať peniaze za tovar a už vôbec nekomunikuje. Poslala som mu 110 euro a neposlal mi ani tovar a neviem co s tým. Asi budem musiet ist na policiu. Napísal mi že sa vola Andrej Pastor ale v tej obci ani v okoli taký neexistuje. Ďakujem


Keď si dám ten nick do google tak mi našlo profil na pokeci - muž, 27r., Ružomberok
Dá sa ísť do banky a za poplatok vyžiadať peniaze späť. Môžeš skúsiť aj políciu, no je to malá suma pre nich, takže zrejme to nejako riešiť nebudu :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od miroslavabalaz » Str Dec 30, 2015 7:09 pm

Polícia musí spísať oznámenie, aj keď sa jedná o sumu 20,- eur. A možno o ňom tam už budú vedieť, tak sa mu to len nabalí. Odporúčam ísť na políciu a kontaktovať admina.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Nov 11, 2015 5:23 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od maca26 » Štv Dec 31, 2015 10:02 pm

Ako prosím kontaktujem admina, neviem to tam nájsť. Ďakujem za radu, hneď som to ak urobila. Milostivého klamára a zlodeja som našla na viacero bazároch a aukciách. Tak ho zruším od všadial, ak poradíte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 4:57 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od miroslavabalaz » Pia Jan 01, 2016 12:03 pm

Dobrý deň, hore vľavo sú časté otázky a kontakt. ja som tu tiež nová, ešte to tu neovládam, tak viac poradiť neviem. Každopádne by som ho udala na polícii za neodôvodnené obohatenie sa a ak ho vygúglite a sú ďalší poškodení, spojte sa s nimi a hromadne nahláste polícii podozrenie z podvodu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Nov 11, 2015 5:23 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od miroslavabalaz » Pia Jan 01, 2016 12:11 pm

A ešte info. Skúsila som ho aj ja vygúgliť, tak má pozastavenú účasť aj na MMA, zobral peniaze a nedal tovar. Oblasť má Bratislavu, podmienky predaja v češtine, komunikuje v slovenčine. Na tejto stránke dlho nie je, tam je bloknutý. Čiže jedná sa určite o podvodníka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Nov 11, 2015 5:23 pm

Re: neregistrovane neodporucam

od elis85 » Uto Jan 26, 2016 6:20 pm

Suhlasim, kto seriozne predava, tak sa registruje, ma tu profil, casom historiu, inak tu ani nekupujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť