Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Vtipy

od Jenny794613 » Pia Sep 17, 2010 1:28 am

V školskej jedálni si prisadol študent k profesorovi a ten hovorí:
- Prasa si nezaslúži, aby sedelo s labuťou.
Študent se postavil s odpoveďou:
- Tak ja letím.
Čím samozrejme pána profesora naštval a ten sa rozhodol, že mu dá zabrať pri skúškach. Bohužiaľ pre neho, študent na všetko odpovedal bezchybne. Preto mu dal ešte jednu otázku:
- Keby ste si mohli vybrať z dvoch vriec, v jednom by bolo zlato a v druhom rozum, ktoré by ste si vybrali?
Študent po chvíli hovorí, že by si zobral to so zlatom. Profesor víťazoslávne:
- No vidíte, a ja by som si vybral to s tým rozumom.
Študent neváha:
- Veď áno, každý si vyberie to, čo mu chýba.
Profesor už je tak vytočený, že na študentov index napíše DEBIL a pošle ho preč. Študent odchádza bez toho, aby sa pozrel na hodnotenie a za chvíľu sa vráti:
- Pán profesor, vy ste sa mi tu síce podpísali, ale nenapísali ste mi žiadnu známku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Sob Feb 13, 2010 1:05 pm

od Jenny794613 » Pia Sep 17, 2010 1:33 am

23-ročná Linda Burnett zo San Diega sa vybrala do blízkeho supermarketu na nákupy. Mnoho ľudí ju videlo sedieť v aute so zatvorenými oknami a s oboma rukami za hlavou. Jeden zo zákazníkov supermarketu si to všimol a priblížil sa k autu. Všimol si, že Linda otvorila oči a celkovo vyzerala zvláštne. Spýtal sa jej, či je v poriadku a ona mu odpovedala, že jej niekto strelil do zátylku a že tam už hodinu sedí a rukami si pridržiava mozgovú hmotu. Dotyčný zavolal lekára, ktorý musel rozbiť okno, aby mohol otvoriť dvere auta, pretože Linda odmietala sňať ruky z hlavy. Keď sa konečne dostali dnu, Linda mala vzadu na hlave nalepenú guču mäkkej hmoty. V tom teple jej totiž v aute s obrovským rachotom vybuchol sáčok s keksami, ktorého obsah jej zasiahol zátylok. Keď rukou skúšala, čo sa stalo, cítila len niečo mäkké a myslela si, že je to jej mozog. Najprv odpadla, ale hneď sa prebrala a snažila sa udržať si pokope mozog viac ako hodinu, kým jej niekto prišiel na pomoc.

Áno, áno, Linda bola blondínka... :D


neviem ci sa to fakt stalo ale je to haluz :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Sob Feb 13, 2010 1:05 pm

od otrida11 » Ned Okt 03, 2010 1:25 pm

PRIDE CHLAPIK DO OBCHODU A PYTA SA:
"MATE KOCKOVY CUKOR?"
"NEMAME"
"A NEJAKU INU LACNU BOMBONIERU PRE SVOKRU??" :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od otrida11 » Ned Okt 03, 2010 1:38 pm

SMUTNA PRINCEZNA SA PRECHADZA PRI JAZIERKU A ZRAZU UVIDI ZABIAKA. CELA VYTESENA SA HO PYTA.
"TO TY SI TA ZABA, KTORU KED POBOZKAM, ZMENI SA NA KRASNEHO PRINCA?"
A ZABA ODPOVIE: ,,NIE, KVAK. TO JE MOJ BRAT. MNA TREBA VYFAJCIT!!!" :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od madema » Ned Okt 03, 2010 2:34 pm

otrida11 píše:PRIDE CHLAPIK DO OBCHODU A PYTA SA:
"MATE KOCKOVY CUKOR?"
"NEMAME"
"A NEJAKU INU LACNU BOMBONIERU PRE SVOKRU??" :wink:


Super :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od adinka33 » Sob Okt 09, 2010 12:38 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Muž sa v noci prechádza po izbe. Manželka sa zobudí a pýta sa: "Miláčik,čo sa deje?" On na to: "Ale, mám strašnú chuť na sex". Manželka: "Som ti k dispozícii". On sa na ňu pozrie a povie: "Vieš ty čo, ja to radšej rozchodím"!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od otrida11 » Sob Okt 09, 2010 6:33 pm

DEDKO U LEKARA:
"PAN DOKTOR, POMOZTE. JA MAM STOLICU KAZDE RANO PRESNE O SIESTEJ."
"DEDUSKO, PRE BOHA, CO BY INI ZA TO DALI, KEBY MALI STOLICU S TAKOU PRAVIDELNOSTOU"
"ALE PAN DOKTOR....... JA VSTAVAM O SIEDMEJ" :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od madema » Pon Okt 18, 2010 8:36 pm

Prečo by muži nemali robiť poradcov v ženskom časopise:

Milý Janko!
Dúfam, že mi dokážeš pomôcť! Jedného dňa som nechala manžela doma pozerať televíziu a odišla som nakupovať. Asi tak 2 kilometre od domu sa mi pokazilo auto, proste prestalo ísť. Vrátila som sa domov po manžela aby mi pomohol, no doteraz nemôžem uveriť tomu, čo som po príchode uvidela! Bol v posteli so susedovou dcérou! Ja mám 32, manžel 34 a ona len 19!!! Manžel sa mi napokon priznal, že sa spolu stretávajú už pol roka! Vraj do manželskej poradne napôjde. Som úplne v koncoch, prosím, pomôž mi.
Magda

Milá Magda!
Že ti prestalo ísť auto po takej krátkej ceste môže byť spôsobené viacerými príčinami. Najskôr skontroluj, či nie je upchaný prívod paliva. Ak je čistý, skontroluj všetky prívody vedúce k motoru. Taktiež skontroluj káble, či nie sú poškodené. Ak nie je problém tu, je treba previesť kontrolu palivového čerpadla, či nie je poškodené a dáva správne množstvo paliva.
Dúfam, že som ti pomohol.
Janko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od logorejka » Uto Okt 26, 2010 11:56 am

Manžell príchádza domov s pochmúrnou náladou. Kabát odhadzuuje do kúta, svoju manželku ani nepozdraví, večeru je s nechuťou. Jeho žena mu chce zlepšiť náladu, pritúli sa k nemu a zašepká: -Drahý, som tehotná. -Aj ty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od logorejka » Uto Okt 26, 2010 11:56 am

Telefonát: -Uniesli sme tvoju svokru! Požadujeme výkupné 1 000 000 eúr! -A čo, keď odmietnem zaplatiť? -Tak ti ju naklonujeme!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od Radka6 » Pon Nov 08, 2010 7:28 pm

Viete prečo sa blondínka schováva do kúta, keď je jej zima?
Lebo v kúte je predsa 90°C.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Pon Máj 03, 2010 2:35 pm

od Radka6 » Pon Nov 08, 2010 7:29 pm

- Viete, aký je rozdiel medzi väzňom a školákom?
- Väzeň vie, za čo sedí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Pon Máj 03, 2010 2:35 pm

od dankanovakova » Uto Nov 09, 2010 11:15 am

kajka27 píše:Čo majú spoločné chlapec roznášajúci pizzu a gynekológ?

Obaja možu privoňať, ale nesmú okúsiť.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o hahahaaaaa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Okt 18, 2010 2:00 pm

od dankanovakova » Uto Nov 09, 2010 11:16 am

logorejka píše:Telefonát: -Uniesli sme tvoju svokru! Požadujeme výkupné 1 000 000 eúr! -A čo, keď odmietnem zaplatiť? -Tak ti ju naklonujeme!!!!


tak to radsej zapatíííí hahahaaa :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Okt 18, 2010 2:00 pm

od otrida11 » Pia Nov 12, 2010 6:28 pm

HOVORI MANZELKA MANZELOVI:
"V ZIVOTE NEPOCHOPIM, AKO SI MOHOL STRATIT OBRUCKU. :x "
"TO JE TVOJA VINA. 100* SOM TI HOVORIL, ABY SI MI ZASILA DIERU NA VRECKU NOHAVIC!"

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť