Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - výživné

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 12:58 pm

adinka33 píše:
Janka81 píše:
hanah25 píše:dakujem, a ako sa to podava na sud?kam mam ist?ja som dufala ze vyzivne bude medzi 150 az 200 eur.asi budem stastna ak vobec dostanem tych sto eur. moze zavazit, ze mala ma chore srdiecko a casto chodime mimo mesta po doktoroch ktory stoja a aj bus alebo vlak tam dost stoji?moze mu sud zakazat stretavanie s dietatom?


ja mám určené 33,19€---výsmech doby!!A aj to platí,ako sa mu chce :evil: a o zvýšenie nemám šancu,lebo je mimo republiky a na súd ho nedostanem :cry: takže čakať 150 až 200€ je len sen mnohých-žiaľ :cry: :wink:



:cry: :cry: :cry: janka, to je akože čo za "obrovitánske" výživné :?: :?:

:idea: :idea: :idea:



:lol: :lol: :lol: Jaj babenky,ved nech si ho nechá..ale mám pokoj a 7,5 roka sme ho nevideli..sisu..Tvoj sen :wink: :lol: :lol: Také šťastie v nešťastí každá nemá,,haha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 12:59 pm

alex píše:tiež si myslim, že nema šancu dostať 150-200€, dokonca si myslim že ani 100€ nedostane...
jedine že by bol jej partner veľmi seriozny a zodpovedny otec a dohodli sa pomimo o tom, koľko jej bude platiť


Ale to pochybujem :wink: aj ked..sú aj takí--niekde :lol:
Naposledy upravil Janka81 dňa Uto Apr 13, 2010 1:25 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 1:00 pm

sisu22 píše:
hanah25 píše:dakujem, a ako sa to podava na sud?kam mam ist?ja som dufala ze vyzivne bude medzi 150 az 200 eur.asi budem stastna ak vobec dostanem tych sto eur. moze zavazit, ze mala ma chore srdiecko a casto chodime mimo mesta po doktoroch ktory stoja a aj bus alebo vlak tam dost stoji?moze mu sud zakazat stretavanie s dietatom?


s tym zakazom asi neuspejes,to by musel byt bud nejaky grazel alebo take nieco.Na vsetko treba dokazy.Ja sa chystam dat zamedzenie styku,lebo 8mes.nedojde,2x dojde,teraz uz druhy mesiac nebol,takze zaujem pod bodom mrazu.Ale pochybujem ze uspejem,lebo vyzivne stale plati,a na cas :cry: radsej by som nechcela ani cent,len nech je pokoj,a nech sa maleho vzda.No to ma caka este dlhy boj....


S tým zákazom styku je to ťažké..ono sa nepozerá na to,že my sme naštvané,ale na práva a potreby dieťaťa :P Fakt je najlepšie,ked sa "stratí sám :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 1:03 pm

sisu..a 25€ :?: :?: :?: no supéér..to už nemá ani hlavu-ani pätu..čo robil sudca pri rozhodovaní??

Ja by som ho za to dala "zožrať" netopierom... :lol: :lol: :lol: :lol: teda aj som dala :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Apr 13, 2010 1:16 pm

Janka81 píše:sisu..a 25€ :?: :?: :?: no supéér..to už nemá ani hlavu-ani pätu..čo robil sudca pri rozhodovaní??

Ja by som ho za to dala "zožrať" netopierom... :lol: :lol: :lol: :lol: teda aj som dala :wink:


no vies,mudry "tato" si doniesol pasky zo zakadnym prijmom,teda min.mzdou,tak ako to vacsina kamionistov ma,kvoli daniam. Tak sa tam prsil,ze malo zarobi a ma vydavky.idiot.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Apr 13, 2010 1:16 pm

vydavky ma na pivo a na objednanie kazdy vecer pizzu. :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 1:26 pm

sisu22 píše:vydavky ma na pivo a na objednanie kazdy vecer pizzu. :evil:


a boh vie na čo ešte :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od madema » Uto Apr 13, 2010 1:36 pm

v meste kde byvate?A to naco?Ja ked som podavala ziadnost,na vyzivne,podala som na sude,a predvolali nas.Vobec som z mestom nic neriesila.[/quote]


No veď som napísala podať žiadosť na súde a čakať na predvolanie.... či?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od sisu22 » Uto Apr 13, 2010 2:21 pm

madema píše:v meste kde byvate?A to naco?Ja ked som podavala ziadnost,na vyzivne,podala som na sude,a predvolali nas.Vobec som z mestom nic neriesila.



No veď som napísala podať žiadosť na súde a čakať na predvolanie.... či?? :)[/quote]

som ta zle pochopila,pochopila som v meste a na sude. Truba som :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od madema » Uto Apr 13, 2010 3:44 pm

:cry: :cry: :cry: janka, to je akože čo za "obrovitánske" výživné :?: :?:




A čo takých 19 eur na 1 dieťa? Mojému "drahému" určili to minimum čo existuje a ani to nie je ochotný dať... a sudkyňa ho ešte aj ľutovala.... to preto lebo som ju udala za prieťahy na Ústavný Súd a vyhrala som. Aj také prípady sú.... k slovenskému súdnictvu nemám Comment! :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od sisu22 » Uto Apr 13, 2010 4:01 pm

madema píše::cry: :cry: :cry: janka, to je akože čo za "obrovitánske" výživné :?: :?:




A čo takých 19 eur na 1 dieťa? Mojému "drahému" určili to minimum čo existuje a ani to nie je ochotný dať... a sudkyňa ho ešte aj ľutovala.... to preto lebo som ju udala za prieťahy na Ústavný Súd a vyhrala som. Aj také prípady sú.... k slovenskému súdnictvu nemám Comment! :cry:


ja som mala to "stastie" a zatial mi pani Sudknyna vzdy vyhovela,tak sa stazovat nemozem.Uvidime,ake budu dalsie skusenosti,kedze exdebil,je dusevne poruseny,so sudmi tak skoro neskoncim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Apr 13, 2010 6:06 pm

madema píše::cry: :cry: :cry: janka, to je akože čo za "obrovitánske" výživné :?: :?:




A čo takých 19 eur na 1 dieťa? Mojému "drahému" určili to minimum čo existuje a ani to nie je ochotný dať... a sudkyňa ho ešte aj ľutovala.... to preto lebo som ju udala za prieťahy na Ústavný Súd a vyhrala som. Aj také prípady sú.... k slovenskému súdnictvu nemám Comment! :cry:


minimalne vyzivne je cca 25 eur tych 19 uz neexistuje a ani nemozu urcit tolko...to uz vam museli davnejsie urcit...mozem vam ale presne napisat len by som musela papiere vyhladat...mam ich dost na sude som mala cele roky "prechodny pobyt!skoro
a slovenske sudy ???hanba ... :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Uto Apr 13, 2010 6:36 pm

Jaj babenky..je to na "mašľu" niekedy :wink: ale hlavne,že sme zdravíí :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od madema » Uto Apr 13, 2010 7:09 pm

Janka81 píše:Jaj babenky..je to na "mašľu" niekedy :wink: ale hlavne,že sme zdravíí :lol: :lol: :lol:



Tiež hovorím Janka :)

Skôr či neskôr sa to všetkým "oteckom" vráti... oni majú úplne rovnakú zodpovednosť za detičky ako my mamky....

Tiež sa snažím žiť život pozitívne, nepozerám ďaleko do budúcnosti (to by naozaj bola aktuálna tá mašlička :D ), ale žijem s deťmi zo dňa na deň, a nemôžem sa sťažovať.... ide to, hlavne nech sme zdraví !!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od madema » Uto Apr 13, 2010 7:14 pm

minimalne vyzivne je cca 25 eur tych 19 uz neexistuje a ani nemozu urcit tolko...to uz vam museli davnejsie urcit...mozem vam ale presne napisat len by som musela papiere vyhladat...mam ich dost na sude som mala cele roky "prechodny pobyt!skoro
a slovenske sudy ???hanba ... :x[/quote]

Áno, je už mám vyše dvoch rokov určené výživné, ale ešte stále nie je pravoplatné.... to bola vtedy suma cca 580 skk.... ja viem, že teraz je to o pár drobných viac lebo pomaly každým rokom rastie min. mzda a životné minimum, podľa toho aj výživné rastie.... no ale akým tempom? uffff, o chvíľu budeme milionárky :D :D :D no nie??????????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť