Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Zmena priezviska

od natusa » Štv Jan 14, 2010 12:15 pm

inguli píše:
natusa píše:
inguli píše:Ahoj tak vyzivne plati este stale viac ako moj na 13 rocneho syna :roll: on plati ten moj ex 35 eur a to len par mesiacov dozadu urcil sud platil 22,21 eur doteraz..
moze s si dat zmenit dceram priezvisko ale so SUHLASOM OTCA ak pride na sud ak sa neobjavy tak mozes vyhrat :P zalezi to od sudov
i kesd ich nenavstevuje a nejavy zaujem no vsetko zalezi na sude ti vravim tu na slovensku neviem ci veci idu vzdy podla zakon :roll: :?: :?:
chodila som po sudoch dost a som znechutena
Ak si ich osvoji tak ex uz nemusi platit samozrejme
Ja osobne som vysvetlila synovi ze moze si dat zmenit sam ked dovrsi 18 rokov viac na tom trval aj on ale uz ho to preslo a obcas nan pride no vydrzi to uz takto aj tak ocinkom je moj manzel prenho a to je najdolezitejsie:))) :wink:








ahojky moja aj ja som to tak kockam vysvetlila a velku hlavu si uz s toho nerobia na faceboku maju priezvyska ake oni sami chcu a v skole ich aj ucitelky uz volaju po novom aj ked sme to oficialne nevybavili a pani na urade nam povedala ze aj tak dobre lebo by sme museli davat robit napr aj nove pasy aj ked im platia este par rokou zmenou priezvyska by ostali neplatne .doma sa predsa po priezvysku nevolame :))))


ano aj ja to tak beriem a syn tiez ako dcery tvoje no v skole /myslim som to tu uz pisala niekde/aj zlu znamku dostal kedze mal opisovat svojich rodicov a on opisal manzela /nevlastneho/ a tak mu povedali ze to neni jeho tak mal opisat svojho noo neviem co??? :evil: :evil: :evil: vie o nom len ze kasle nanho uz 7 rokov a mal maly 4 ked sme sa rozviedli tak co by o nom asi tak vedel...



tak v takomto pripade by som bola v skole skor ako by bola ta hlupost oznamkovana .tak to by ma sakra rozculilo .aj ja som to uz niekde pisala podla mna JE OTEC TEN KTORY DIETA VYCHOVA ,DA MU LASKU ,A VEDIE HO ZIVOTOM A NIE TEN KTOREMU UJDE NEJAKA TA SPEMIA:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Alexia78 » Štv Jan 14, 2010 2:18 pm

Natusa bohuzial,ale musim potom povedat,ze moj ex je hlupy,lebo on si to mysli,ze tie peniaze dava mne a nie detom.Ale on nepozera co stoja jedny topanky,alebo oblecenie a vobec ho netrapi,ze dievcata chu aj jest a tiez su uz pomaly v takom veku,ze sa chcu aj paradit...A ked ti poviem,ze uz aj ucitelka zo skoly mu volala,ci prispeje dcere na skolu prirody tak jej povedal len tolko nech ho neotravuje a zlozil jej tel.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Alexia78 » Štv Jan 14, 2010 2:31 pm

Este sa vas chcem spytat,mate niektora skusenost s tym,ze teraz ked ja poplatim vsetko co sa tyka strojcekov obidvom dceram ci niekedy od neho tie peniaze uvidim,lebo do vsetkeho by mal dat polovicu co sa tyka deti.Lebo doteraz som ani na sude nepochodila s tym,aby mi nieco doplatil a ja fakt som na dievcata dala kopu penazi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od inguli » Štv Jan 14, 2010 2:55 pm

Alexia78 píše:Natusa bohuzial,ale musim potom povedat,ze moj ex je hlupy,lebo on si to mysli,ze tie peniaze dava mne a nie detom.Ale on nepozera co stoja jedny topanky,alebo oblecenie a vobec ho netrapi,ze dievcata chu aj jest a tiez su uz pomaly v takom veku,ze sa chcu aj paradit...A ked ti poviem,ze uz aj ucitelka zo skoly mu volala,ci prispeje dcere na skolu prirody tak jej povedal len tolko nech ho neotravuje a zlozil jej tel.


vravim ti ze budu rodina :lol: moj ex uz 7 rokov vravi to isteee aj prednedavnom na sude ked sme cakali a komunikovali akoze na chodbe :P :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Alexia78 » Štv Jan 14, 2010 2:58 pm

No schvalne odkial mas ex ak to mozes povedat...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od inguli » Štv Jan 14, 2010 3:01 pm

neviem ci to niekedy uvidis tu polovicu nakladov od neho...asi nie :roll: na sude ak je nezamestnany neni sanca ale ked je tak treba ziadat aj spatne ja som tak robila a mne dokonca ked som odvolala sud krajsky aj ked uz bol zasa nezamestnany aj tak prijal ze mal vtedy viac platit nie len 20 eur ked mal od maja do decembra pracu to jest 66 eur mohol /mal podla sudu platit na syna a tak som povedala sudcovi nehlasil sa mohol viac platit no on sa nam nehlasil ze ma pracu a tak trvam na tom aby ten cas splatil a tak mu uznali na to obdobie 66 eur takze k tym 22 euracom priratali a este mal nejake nedoplatky a preto teraz dlzi 290 eur
a krajsky sud sa tak rozhodol a v tom case ked uz bol na socialnej podpore :shock:
takze sa deju veci vselijake tu na slovensku treba mat aj kopu stastia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Štv Jan 14, 2010 3:01 pm

Alexia78 píše:No schvalne odkial mas ex ak to mozes povedat...

sturovo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Alexia78 » Štv Jan 14, 2010 3:10 pm

Tak to je daleko tam nemame nikoho...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od natusa » Štv Jan 14, 2010 7:33 pm

Alexia78 píše:Este sa vas chcem spytat,mate niektora skusenost s tym,ze teraz ked ja poplatim vsetko co sa tyka strojcekov obidvom dceram ci niekedy od neho tie peniaze uvidim,lebo do vsetkeho by mal dat polovicu co sa tyka deti.Lebo doteraz som ani na sude nepochodila s tym,aby mi nieco doplatil a ja fakt som na dievcata dala kopu penazi.



Alexia na to ze mas take slecny ako ja myslim ze uz si zrela zena,musis si uvedomit ze sice mam pravdu ohladom vyzivy deti no nikdy to nebude pol na pol.ako sa povie aj ked mas na to samozrejme pravo mozes byt rada ze ti aspom nieco ten tvoj ex plati .da sa tomu velmi dobre vyhybat ,moj ex mi este nedal korunu a to je nanho podanych za neplatenie vyzivneho nespocetne trestnych oznameni.a nic extra pre nas sa nedeje .naucila som sa ze o svoje deti som sa musela dokazat v prvom rade postarat sama .teraz dostavame od statu nahradne vyzivne no to je zas len do vtedy kym niekoho nemapadne nieco ine a nezrusia to:)
dcerka tiez nosi strojcek no nenapadlo by ma ze by mi mal an niekto prispiet aj ked by to tak samozrejme malo byt!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Alexia78 » Pia Jan 15, 2010 12:18 am

Natusa pocuvaj ja ked som bola na urade tak tam mi ta kolizna opatrovnicka povedala,ze vsetky vydavky co sa tyka deti ma hradit on polovicu.A to sa pytala na vseko.To mi povedal aj moj pravnik,ze tak by to malo byt,ale ked on vzdy pred sudom da vypoved z prace tak preto som viac dostat nemohla.Inak ja sa uz par rokov staram po financnej stranke sama o deti lebo ta almuzna co mi chodi od ex tak to je nic!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od natusa » Pia Jan 15, 2010 10:19 am

Alexia78 píše:Natusa pocuvaj ja ked som bola na urade tak tam mi ta kolizna opatrovnicka povedala,ze vsetky vydavky co sa tyka deti ma hradit on polovicu.A to sa pytala na vseko.To mi povedal aj moj pravnik,ze tak by to malo byt,ale ked on vzdy pred sudom da vypoved z prace tak preto som viac dostat nemohla.Inak ja sa uz par rokov staram po financnej stranke sama o deti lebo ta almuzna co mi chodi od ex tak to je nic!!!


ja viem ze to tak mam byt len mi ukaz jeden rozvedeny par kde to tak aj fuguje ze pol na pol:)vies ja som prisla po rokoch na to ze nie vzdy vyhra spravna vec a vecsinou vyhraju ti spekulanti.moj ex robi na cierno aby nemusel platit a to minimum co platit ma mi v zivote nedal uz neverim na spravodlivost.no jeho to raz dobehne mozno az ked bude dochodca a nebude mat ani halier no raz urcite aj toho tvojho.no napr teraz som sa dozvedela ze sa s novou pertnerkou pokusaju mat dieta a nedari sa im to mi povedala exsvorka .podla mna aj ten panbozko je spravodlivy ked sa nevie postarat o dve naco by mu bolo tretie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pia Jan 15, 2010 10:37 am

natuska pise spravne nikdy to nebude pol na pol...to by sa musel cely stat zmenit :wink: :evil:

ja osobne som rada ked vytiahnem z neho aj ked malo ak to je nieco ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Alexia78 » Pia Jan 15, 2010 12:57 pm

Tak baby poviem vam mame suseda,ktory je rozvedeny ma 2 deti a vyzivne im posiela dvojnasobok ako ma a stara sa o nich lebo ho stale vidime s detmi.Jeho mama nam povedala,ze teraz v lete berie celu rodinu na dovolenku ako berie aj svoju ex manzelku tak existuju aj normalny.No ten moj mi vcera napisal,ze nech ho nikdy neotravujeme bolo mi az zle.Ale ja tiez verim,ze sa mu to raz vrati aj ked bude stary a nebude mu mat kto podat pohar vody...Poviem vam,ze ho nenavidim za to aky ma pristup k detom.Inak k tomu,ze ked robi na cierno tak mi moj pravnik poradil,lebo moj tiez pracoval niekedy na cierno,ze na sud staci fotografia,ze niekde pracuje a potom to bude musiet vysvetlit.Neviem ja som uz zo vsetkeho znechutena...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Alexia78 » Pia Jan 15, 2010 1:00 pm

A co sa tyka toho ja viem,ze natusa ma pravdu,ze nikdy to nebude pol na pol ale preco ked sa da tak od ex treba vytiahnut stale viac penazi.Lebo taky exoti sami od seba nedaju...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od natusa » Pia Jan 15, 2010 1:15 pm

Alexia78 píše:Tak baby poviem vam mame suseda,ktory je rozvedeny ma 2 deti a vyzivne im posiela dvojnasobok ako ma a stara sa o nich lebo ho stale vidime s detmi.Jeho mama nam povedala,ze teraz v lete berie celu rodinu na dovolenku ako berie aj svoju ex manzelku tak existuju aj normalny.No ten moj mi vcera napisal,ze nech ho nikdy neotravujeme bolo mi az zle.Ale ja tiez verim,ze sa mu to raz vrati aj ked bude stary a nebude mu mat kto podat pohar vody...Poviem vam,ze ho nenavidim za to aky ma pristup k detom.Inak k tomu,ze ked robi na cierno tak mi moj pravnik poradil,lebo moj tiez pracoval niekedy na cierno,ze na sud staci fotografia,ze niekde pracuje a potom to bude musiet vysvetlit.Neviem ja som uz zo vsetkeho znechutena...



v pripade tvojho suseda vynimka potvdzuje pravidlo!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť