Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Zmena priezviska

od natusa » Pia Jan 15, 2010 1:24 pm

Alexia78 píše:A co sa tyka toho ja viem,ze natusa ma pravdu,ze nikdy to nebude pol na pol ale preco ked sa da tak od ex treba vytiahnut stale viac penazi.Lebo taky exoti sami od seba nedaju...


neviem ako teba no mna uz ani nebavi stale behat po sudoch a z niekym sa dohadovat.mam svoju rodinu a fungujeme uplne akoby ani nijaky ex nikdy nebol .neviem ci stoja tie nervy a dotahovacky po sudoch za tych par drobnych.ja som uz po siedmich rokoch taka snechutena .teraz napr vybavujem cirkevnu rozluku a tam musim napisat cely nas zivotopis zo svojim ex.prisla som na to ze tam ani moc nemam co napisat ,uz nemam chut vytahovat co bolo a vela veci naozaj musim zalovit v pameti aby som si spomenula.a prisla som vlastne na to ze som velmi rada ze som zabudla na vela veci s predchadzajuceho vstahu ,lebo az ked si vycistis hlavu a neotane ani nenavist ani hnev az vtedy vies zacat plnohadnotne dalsi vstah
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Alexia78 » Pia Jan 15, 2010 1:39 pm

Natusa ja viem,ze mas pravdu,ale na niektore veci sa neda proste zabudnut.Ja som typ cloveka,co vie aj odpustit,ale ex velmi ublizil mne aj detom a to neviem zabudnut.Natusa zabudla by si na take ked som bola na materskej a jednej kupujes plienky,mlieko a tej starsej tiez trebalo jest a co bola vtedy materska a ex dostal vyplatu a nedal nam ani halier,lebo potreboval na priatelky a nikdy nezabudnem ked dcera chcela nanuk lebo bolo leto a ja som nemala z coho jej kupit.Mna okradol o vsetko co som mala a ked som od neho odisla lebo to bolo vecer,ze som zbalila najnutnejsie veci a sla som k rodicom a ked som prisla pre ostatne veci tak vsetko moje oblecenie bolo roztrhane a kabaty a vetrovky dorezane.Ostali mi tie veci co som mala na sebe a nic viac to bolo jedny rifle,tricko,gate a podpira tak mam zabudnut?A co mali dcery oblecenie tak s velkym cirkusom mi to daval a on im nikdy nic nekupil,lebo mne pomahali rodicia tak na take sa nezabuda.Ten clovek je u mna hiena nic ine a aj nou ostane... Mozno ti pripadam ako nejaka harpia,ale prizila som toho dost...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od Alexia78 » Pia Jan 15, 2010 2:10 pm

Ozaj a tiez by si nezabudla na take ked vlastny otec okradne svoju dceru.Vzal jej nausnice a odniesol do zalozne tak potom mam zabudnut? Neda sa na niektore veci.Som stastna ked ho nevidim,ale obcas je aj den ked treba ist na sud a vidim to hlupe stvorenie tak mi je zle.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Jan 09, 2010 5:36 pm

od natusa » Pia Jan 15, 2010 5:29 pm

Alexia78 píše:Ozaj a tiez by si nezabudla na take ked vlastny otec okradne svoju dceru.Vzal jej nausnice a odniesol do zalozne tak potom mam zabudnut? Neda sa na niektore veci.Som stastna ked ho nevidim,ale obcas je aj den ked treba ist na sud a vidim to hlupe stvorenie tak mi je zle.




vazne som sa zasmiala prepac ale menala si za muza mojho ex:))))to je neskutocne dlzoby ,zalozne ....moj zaozil este aj kolobezku co sme kupili dcere k vianciam.poviem ti ze vsetko chce len cas ,tiez som clovek co nezabuda no teraz sa nad tym len zasmejem a hlavne som stretavala na socialke a na sudoch zeny ktore to mali v zivote ovela horsie ako ja .a to mi dodalo silu nikdy neni az tak zle,a vsetko zle je na nieco dobre...vravim ti ze za par rokov ked ti bude skvele a bude ti uplne jedno ci tvoj ex vobec zije sa nad tym pousmejes tak akoja.pochopila som ze mi vlastne spravil sluzbu,mozno by som sa s debilom trapila doteraz a vyplakavala po veceroch,takto mi je skvele a on ma vobec nezaujima no a co sa tyka dievcat mi s manzelom sa o ne postarame ako najlepsie vieme.som velmi vdacna ze sa nam nemontuje do zivota a ze kočky nemaju dvojitu vychovu to vazne nestoji za ziadne peniaze ani nervy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pia Jan 15, 2010 7:44 pm

aj ja to vnimam uz rovnako ale daaavno a ja som ho vlastne ani nenenavidela nikdy ...ak chcem byt uprimna ozaj len na chvile..bol ten nas zivot tiez s exom zly ale ja ho skor lutujem ako nenavidim aj ked sa mi vyhrazal parkrat aj vtedy este ked sme uz viac ako rok zili oddelene..
a ked spolu tak
rozbyjal nabytok opil sa az do nemoty tahal ma po zemi..ale ja som mu odpustila len tak viem byt stastna ze pritom ani jeho ani nikoho nebudem nenavidiet a tiez som toho nazoru bude stary raz a umierat mozno sam...samozrejme zabudnut neviem a nevie o tom ani manzel len teraz vy ze mam veela svojich chvil ked si poplacem a to preto lebo zrazu ked je vsetko v poriadku zrazu sa stane nieco a mne behaju myslienky v hlave o zivote s exom a vela veci boli a potom sa zacnem ukludnovat tym ze si poviem teraz sme stastny mame kludne dni pekne chvile no ale potom zasa viac zacnem plakat ale to uz zo stastia :lol: :cry:
Naposledy upravil inguli dňa Pia Jan 15, 2010 9:53 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Sob Jan 16, 2010 9:49 am

su veci na ktore sa neda zabudnut nikdy..to je fakt!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Sob Jan 16, 2010 10:15 am

inguli píše:su veci na ktore sa neda zabudnut nikdy..to je fakt!


zlato ,tiez by som si s nim nemala co povedat ale naco by som v hlave drzala cloveka ktoreho uz v zivote nestretnem.nemozes rozmyslat cim je tento vstah lespi ako ten predtym vobec sa to nemoze porovnavat myslim movy vstah mas na uplne inych zakladoch ako ten predtym tak naco to porovnavat a plakat nad tym co bolo.mam dve uzasne dcery ,takze som tomu vagabundovi za nieco aj vdacna:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Sob Jan 16, 2010 10:18 am

clovek sa predsa uci na vlasnych chybach ,nie na tych cudzich:)a myslim ze vzdy je dobre zmierit sa z malom ako zmerit sa s tym ze by sa nam ex pchal cely cas do zivota a do vychovy deti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Sob Jan 16, 2010 11:59 am

no jasne natuska a viem ze to znie blbo ze placem nad tym co bolo...som silna ale mam slabe chvile stava sa a je toho trochu viac ale to su uz fakt osobne veci co nechcem zverejnovat a to veru do konca zivota bude boliet alebo ako to spravne napisat..
a niekto je tvrdy tip a niekto slabsi:)
no a rozdiel este tolko ze ja ho vidim kazdy den aj dnes teraz sme prisli z mesta z prechadzky a videla som celu rodinku maju tu obchod a cela rodinka sedi takpovediac vo vyklade :twisted: takze ja ho "musim " :( vidiet kazdy den

a ja neporovnavam to sa neda ...pride to samo z jednej chvile na druhu ked ja zacnem nechtiac aj ked to znie mozno hlupo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Sob Jan 16, 2010 1:06 pm

inguli píše:no jasne natuska a viem ze to znie blbo ze placem nad tym co bolo...som silna ale mam slabe chvile stava sa a je toho trochu viac ale to su uz fakt osobne veci co nechcem zverejnovat a to veru do konca zivota bude boliet alebo ako to spravne napisat..
a niekto je tvrdy tip a niekto slabsi:)
no a rozdiel este tolko ze ja ho vidim kazdy den aj dnes teraz sme prisli z mesta z prechadzky a videla som celu rodinku maju tu obchod a cela rodinka sedi takpovediac vo vyklade :twisted: takze ja ho "musim " :( vidiet kazdy den

a ja neporovnavam to sa neda ...pride to samo z jednej chvile na druhu ked ja zacnem nechtiac aj ked to znie mozno hlupo :roll:



ja si nemyslim ze som silnejsia osobnost ako ty len som si urcila co je pre mna dolezite a nad cim sa mi neoplati ani zamyslat:)tiez som si poplakala a sama sebe nadavala ako som mohla byt taka hlupa ale preco ved to ja mam vsetko a on nema nic (myslim moje skvele deti)tak ho mozem len lutovat a uz mi nestoji ani za to:)a ako radu ti mozem dat len taku ze ked stretnes svojho ex v meste alebo hocikde daj mu pocitit ako ti je bez neho skvele daj malemu pusu alebo sa na manzela len milo usmej nech vie ze ma za cim banovat on a nie ty:)
ved ak to vide v lete sa stretneme a pokecame:)))papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Sob Jan 16, 2010 1:35 pm

mozno saa nie velmi rozumieme :lol: ja tazko vysvetlujem taketo veci :lol: co sa vo mne presne vtedy odohrava :cry: ale nechajme to tak
faktom je aj tak to ze sme stastny bez neho a vsetko je ok :P
a v minule sme sli s manzelom okolo obchodu ako stale:(a my normalne ako ja neviem take ze naschval len mu dat pusu aby byvali videl alebo hocijako dokazovat..ale myslim si ze ani to nepotrebujeme kedze on stal vtedy pred obchodom a kecal tam s nasim spolocnym znamim s mojim byvalym susedom a ked sme presli okolo nich tak sme obaja ahojte oni tiez spat ale ex dodal "vidis gabo takto vyzera stastny par""a hlupo sa smial...a este som pocula ze gabo vravi"ano to iste ty ale nemozes povedat o sebe co???"no mi sme sa s manzelom pousmiali...toho gaba poznam od detstva :lol: neviem co cakal od neho ze povie on ma tiez deti dve dcerky a zabil by sa prene zboznuje ich tak ex je natolko hlupi ze nevidi od nosa dalej asi...skoda reci :roll: a ten gabo ma tiez svoj nazor lenze ex si mysli ze ked sas nim niekto bavi tak ho uznava ...naivita smeju sa mu za chrbtom a vyuzivaju ho vela krat a aj vlastna mama..a preto som snim tak ze skor ho lutujem ze dopadol vo svete ako dopadol ale moze si za to aj sam a mal sancu mat iny zivot a iny postoj k zivotu zmenit sa trosku..no prehral...preto som taka skor neutralna proti nemu :roll: papa a ak pridete na vylet tak daj vediet:)) :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Sob Jan 16, 2010 1:42 pm

inguli píše:mozno saa nie velmi rozumieme :lol: ja tazko vysvetlujem taketo veci :lol: co sa vo mne presne vtedy odohrava :cry: ale nechajme to tak
faktom je aj tak to ze sme stastny bez neho a vsetko je ok :P
a v minule sme sli s manzelom okolo obchodu ako stale:(a my normalne ako ja neviem take ze naschval len mu dat pusu aby byvali videl alebo hocijako dokazovat..ale myslim si ze ani to nepotrebujeme kedze on stal vtedy pred obchodom a kecal tam s nasim spolocnym znamim s mojim byvalym susedom a ked sme presli okolo nich tak sme obaja ahojte oni tiez spat ale ex dodal "vidis gabo takto vyzera stastny par""a hlupo sa smial...a este som pocula ze gabo vravi"ano to iste ty ale nemozes povedat o sebe co???"no mi sme sa s manzelom pousmiali...toho gaba poznam od detstva :lol: neviem co cakal od neho ze povie on ma tiez deti dve dcerky a zabil by sa prene zboznuje ich tak ex je natolko hlupi ze nevidi od nosa dalej asi...skoda reci :roll: a ten gabo ma tiez svoj nazor lenze ex si mysli ze ked sas nim niekto bavi tak ho uznava ...naivita smeju sa mu za chrbtom a vyuzivaju ho vela krat a aj vlastna mama..a preto som snim tak ze skor ho lutujem ze dopadol vo svete ako dopadol ale moze si za to aj sam a mal sancu mat iny zivot a iny postoj k zivotu zmenit sa trosku..no prehral...preto som taka skor neutralna proti nemu :roll: papa a ak pridete na vylet tak daj vediet:)) :P



podla toho co pises je tvoj ex jeden velmi hlupy clovek no ale je len jeho problem:)))
aj ja sa uz na leto velmi tesim .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Sob Jan 16, 2010 9:39 pm

keby si ich vas partner osvojil mal by aj vyzivovaciu povinnost cize by uz vas ex nemusel platit no na rodnom liste aj v inych dokladoch by stale figuroval vas ex.ako biologicky otec


natusko na margo tohoto,asi az tak pravdu nemas. On si jej decka moze osvojit,ale len ked budu zobrati,tym padom,vyzivne ex nemusi platit-logicky. Ale-ked zobrati budu,ex sa deciek "vzda"(cez sud),jej manzel si ich osvoji, tak v rodnom liste bude figurovat meno terajsieho manzela.
Viem to na 500%-brat si osvojil manzelkinu dcerku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Sob Jan 16, 2010 9:57 pm

sisu22 píše:keby si ich vas partner osvojil mal by aj vyzivovaciu povinnost cize by uz vas ex nemusel platit no na rodnom liste aj v inych dokladoch by stale figuroval vas ex.ako biologicky otec


natusko na margo tohoto,asi az tak pravdu nemas. On si jej decka moze osvojit,ale len ked budu zobrati,tym padom,vyzivne ex nemusi platit-logicky. Ale-ked zobrati budu,ex sa deciek "vzda"(cez sud),jej manzel si ich osvoji, tak v rodnom liste bude figurovat meno terajsieho manzela.
Viem to na 500%-brat si osvojil manzelkinu dcerku.



tak neviem, neviem, sisu, ako to je, ale moja mama sa rozviedla s mojím biologickým otcom, vydala sa 2x, môj otčim si ma osvojil /normálne súdom/, aj som mala po ňom priezvisko-rodné, bio otec už nemusel tým pádom platiť výživné, ale v rodnom liste je ako otec uvedený bio otec,,

tak si myslím, že aj keď by si natuškine baby osvojil jej terajší manžel a keby sa aj volali priezviskom po ňom a bio otec by neplatil tým pádom na baby žiadne výživné, aj tak podľa mňa budú mať v rodnom liste uvedeného ako otca bio otca,,, ako ja,,, :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od natusa » Ned Jan 17, 2010 10:31 am

adinka33 píše:
sisu22 píše:keby si ich vas partner osvojil mal by aj vyzivovaciu povinnost cize by uz vas ex nemusel platit no na rodnom liste aj v inych dokladoch by stale figuroval vas ex.ako biologicky otec


natusko na margo tohoto,asi az tak pravdu nemas. On si jej decka moze osvojit,ale len ked budu zobrati,tym padom,vyzivne ex nemusi platit-logicky. Ale-ked zobrati budu,ex sa deciek "vzda"(cez sud),jej manzel si ich osvoji, tak v rodnom liste bude figurovat meno terajsieho manzela.
Viem to na 500%-brat si osvojil manzelkinu dcerku.



tak neviem, neviem, sisu, ako to je, ale moja mama sa rozviedla s mojím biologickým otcom, vydala sa 2x, môj otčim si ma osvojil /normálne súdom/, aj som mala po ňom priezvisko-rodné, bio otec už nemusel tým pádom platiť výživné, ale v rodnom liste je ako otec uvedený bio otec,,

tak si myslím, že aj keď by si natuškine baby osvojil jej terajší manžel a keby sa aj volali priezviskom po ňom a bio otec by neplatil tým pádom na baby žiadne výživné, aj tak podľa mňa budú mať v rodnom liste uvedeného ako otca bio otca,,, ako ja,,, :evil: :evil: :evil:



aj nas presne na toto pani na urade upozornila ze nech by si ich osvojil teda normalne adoptoval biologickeho otca s papierov uz nikdy nik nevymaze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť