Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Znelec v odbore genetika - testy DNA

od inguli » Uto Okt 06, 2009 9:42 am

natusa píše:
TARZYCIA píše:ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST



TARZYCIA ked niekto platit nechce tak platit nebude!!!na takych ludi ,(vecsinou otcov)je podanych trestnych oznameni a ani nevies kolko ich zije okolo teba a veselo si funguju a ziadne nasledky nenesu.prednedavnom mal vyst zakon ze kazdemu neplaticovy vyzivneho vezmu vodicak no a zase to boli len slova a nic sa nerobi :roll:



natuska a ako to skoncilo vlastne ked z toho nic neni ze bol trestne stihany vsak to sa zastavi az ked ty suhlasis alebo ked zaplati
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Uto Okt 06, 2009 9:48 am

zanebudka23 prajem vela stastia aby si mala vydrz a pevne nervy lebo to ozaj budes potrebovat ak sam sa neponukne platit...

najlepsie na tom je ze moj byvaly este stale veri ze nas syn ked bude mat 18 rokov takze za 5 rokov pojde k nemu vraj byvat :lol: :lol: :lol: :lol:
a kazdemu to tu na okoli vravi :roll: ja ho uz niekedy lutujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od alex » Uto Okt 06, 2009 2:10 pm

TARZYCIA píše:ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST


Ja som to myslela skôr tak, že teraz sa nechce priznať k otcovstvu, síce najskôr iba skrz platenie výživného, teraz ho donútia a čo ak jej začne robiť prieky? čo ak podá návrh na zverenie dieťaťa do starostlivosti on? alebo keď si ona nájde partnera, budú chcieť byť rodina, on si bude chcieť dieťa osvojiť, ale tento "otecko" to nedovolí?.... ja by som si skôr kládla takéto otázky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od zanebudka23 » Uto Okt 06, 2009 2:35 pm

no tarzycia si ma nepotešila,toho že by mohol zmanipulovať testy sa obávam najviac, aj keď mi všetci vravia, že sa to nedá nikto ma o tom nepresvedčí, keď sa chce dá sa všetko, stačia peniaze, teraz nám pri testoch brali aj otlačky prsta a fotili nás, ale čo, ak by bol znalec podplatený, fotky nič nedokážu, ani otlačok ak niekto chce a dostal za to dobre zaplatené vzorky vymení a čo dokážu fotky, akurát môžem požiadať o revízny posudok a podať trestné oznámenie za pokus o podvod na znalca a otca. Ale to sú znova prieťahy. No ak by testy naozaj nedopadli v môj prospech aj za cenu, že by sa to ťahalo neviem ako dlho žiadala by som aby boli vykonané tak, aby otec malého nevedel kto ich bude robiť. A dík za radu o tom odškodnom. Neviem či je to niečo platné, to by som musela mať právnika a na to nemám. tie prachy čo by som za neho zaplatila a možno nič nezískala radšej odložím malému.Už som podala na súd aj návrh na poriadkovú pokutu pre znalca za prieťahy v súdnom konaní, sudkyňa mu už posielala aj urgencie a nič sa nedeje. Aj tak výsledky neposiela.
A tu nejde o peniaze, ide o princíp. To nie je len užívať si, aj zodpovednosť treba prevziať. Po trojročnom vzťahu som od otca malého chcela len toľko, aby sa dal zapísať na RL. Ak sa niekto nevie postaviť k veci ako chlap a je taký zbabelý a bezcharakterný že ma namiesto toho začne ohovárať, že ktovie s kým malého mám. Nikto zo mňa nebude robiť k......,len aby on sám pred svetom vyzeral ako chudáčik, ktorého chcú zneužiť. A to som až do ôsmeho mesiaca bola ticho lebo mladý pán si neželal aby niekto vedel že je otcom a očakávala som za to že sa bez problémov a v tichosti dá zapísať, odmietol, tak som to dala na súd.

A pôvodne som chcela, aby bol na RL pre prípad, ak by malý niečo potreboval zo zdravotného hľadiska, ( dúfam že to nikdy potrebovať nebude ), ale po tom ako sa zachoval už nič pozitívne z jeho strany neočakávam, bola som naivná a napriek svojmu veku ( mám 33 )aj riadne sprostá keď som si myslela, že má aspoň štipku charakteru a v prípade potreby pomôže.

No nech je to ako chce, ja mám malého a to je najväčšie šťastie, nič krajšie a užasnejšie na svete nie je, jeho úsmev, rúčka ktorú si ma mňa z dôverou zloží, aj to že mi všetky vlasy vytrhá kým podrastie stoja zato.


Inguli je mi ľúto, že máš toľko trápenia a naťahovačiek, prajem ti aby sa ti konečne podarilo domôcť sa práva a ex si konečne vstúpil do svedomia a začal sa správať ako chlap.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od inguli » Uto Okt 06, 2009 3:00 pm

aj ja ti prajem vsetko dobre este raz nech to skonci ako si prajes


no a ja to beriem uz z rezervou :wink: to tu je male mesto a policia osobne pozna kazdeho a on ked povedal ze nema nic tak sa nastval policista ze nech ho neoj...s prepacenim takto mi to ale policista vysvetloval...ved vlastni dom ten nas spolocny co bol

ach skoda reci ja na sud a na policiu chodim uz ako do kuchyne doma :wink: no nevadi za pokus to stoji a teraz uz v pohode,cez tehotenstvo to bolo horsie bola som veeelmi citliva ako kazda vtedy a nevedela som na sude prehovorit hned som sa rozplakala :lol: bolo to trapne ale uz je to za nami a syn mi je vdacny a aj vravi ze by to za mna vybavyil keby mohol a parkrat chcel sa svojim otcom ze sa mu podakuje za toto vsetko....ale aj ked tu byva od nas na par metrov aj tak uz od roku 2002 nebol so svojim synom :idea: :idea: :idea: to je ale uz dnes vravim ze super my ho NEPOTREBUJEME len tolko od neho aby si splnil aspon tuto povinnost
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Okt 06, 2009 5:50 pm

inguli píše:
natusa píše:
TARZYCIA píše:ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST



TARZYCIA ked niekto platit nechce tak platit nebude!!!na takych ludi ,(vecsinou otcov)je podanych trestnych oznameni a ani nevies kolko ich zije okolo teba a veselo si funguju a ziadne nasledky nenesu.prednedavnom mal vyst zakon ze kazdemu neplaticovy vyzivneho vezmu vodicak no a zase to boli len slova a nic sa nerobi :roll:



natuska a ako to skoncilo vlastne ked z toho nic neni ze bol trestne stihany vsak to sa zastavi az ked ty suhlasis alebo ked zaplati



on NIKDY nezaplatil ani halier .viac krat som podavala prestne oznamenie a vobec nic sa nedialo ze vraj ho nemozu najst ale viem ze byva v nitre aj som strala byvalu svokru a nik sa stym ani netaji ze tam byva ale policia ho nevie najst.minuly rok som si podala o nahradne vyzivne cez exekutora a ten by mal posudit jeho majetok adt.no ale aj exekutor mi dal po troch mesiacoch tu istu odpoved,ze ho nemozu najst.ze ak byva niekto na podnajme tak ho jednoducho nemozu najst.ale najlepsie na tom je ze moj ex sa suverejne pohybuje po nitre a este nebol ani v ziadnych spravach ako tam hladaju na jojke neplaticov a ani ho nik nenahana a to uz je takto siedmy rok .takze viem s vlastnej skusenosti ze tu je to inac zamotane ako to davaju v telke:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Okt 06, 2009 5:56 pm

zanebudka23 píše:no tarzycia si ma nepotešila,toho že by mohol zmanipulovať testy sa obávam najviac, aj keď mi všetci vravia, že sa to nedá nikto ma o tom nepresvedčí, keď sa chce dá sa všetko, stačia peniaze, teraz nám pri testoch brali aj otlačky prsta a fotili nás, ale čo, ak by bol znalec podplatený, fotky nič nedokážu, ani otlačok ak niekto chce a dostal za to dobre zaplatené vzorky vymení a čo dokážu fotky, akurát môžem požiadať o revízny posudok a podať trestné oznámenie za pokus o podvod na znalca a otca. Ale to sú znova prieťahy. No ak by testy naozaj nedopadli v môj prospech aj za cenu, že by sa to ťahalo neviem ako dlho žiadala by som aby boli vykonané tak, aby otec malého nevedel kto ich bude robiť. A dík za radu o tom odškodnom. Neviem či je to niečo platné, to by som musela mať právnika a na to nemám. tie prachy čo by som za neho zaplatila a možno nič nezískala radšej odložím malému.Už som podala na súd aj návrh na poriadkovú pokutu pre znalca za prieťahy v súdnom konaní, sudkyňa mu už posielala aj urgencie a nič sa nedeje. Aj tak výsledky neposiela.
A tu nejde o peniaze, ide o princíp. To nie je len užívať si, aj zodpovednosť treba prevziať. Po trojročnom vzťahu som od otca malého chcela len toľko, aby sa dal zapísať na RL. Ak sa niekto nevie postaviť k veci ako chlap a je taký zbabelý a bezcharakterný že ma namiesto toho začne ohovárať, že ktovie s kým malého mám. Nikto zo mňa nebude robiť k......,len aby on sám pred svetom vyzeral ako chudáčik, ktorého chcú zneužiť. A to som až do ôsmeho mesiaca bola ticho lebo mladý pán si neželal aby niekto vedel že je otcom a očakávala som za to že sa bez problémov a v tichosti dá zapísať, odmietol, tak som to dala na súd.

A pôvodne som chcela, aby bol na RL pre prípad, ak by malý niečo potreboval zo zdravotného hľadiska, ( dúfam že to nikdy potrebovať nebude ), ale po tom ako sa zachoval už nič pozitívne z jeho strany neočakávam, bola som naivná a napriek svojmu veku ( mám 33 )aj riadne sprostá keď som si myslela, že má aspoň štipku charakteru a v prípade potreby pomôže.

No nech je to ako chce, ja mám malého a to je najväčšie šťastie, nič krajšie a užasnejšie na svete nie je, jeho úsmev, rúčka ktorú si ma mňa z dôverou zloží, aj to že mi všetky vlasy vytrhá kým podrastie stoja zato.


Inguli je mi ľúto, že máš toľko trápenia a naťahovačiek, prajem ti aby sa ti konečne podarilo domôcť sa práva a ex si konečne vstúpil do svedomia a začal sa správať ako chlap.



no mne sa zda ze toto je len vasa hrdost,verim ze vam dopadne vsetko podla vasich predstav.len aby ste to niekedy nelutovala .ja by som dala velmi vela za to keby sa meno otca dalo s papierov vymazat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Okt 06, 2009 6:00 pm

alex píše:
TARZYCIA píše:ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST


Ja som to myslela skôr tak, že teraz sa nechce priznať k otcovstvu, síce najskôr iba skrz platenie výživného, teraz ho donútia a čo ak jej začne robiť prieky? čo ak podá návrh na zverenie dieťaťa do starostlivosti on? alebo keď si ona nájde partnera, budú chcieť byť rodina, on si bude chcieť dieťa osvojiť, ale tento "otecko" to nedovolí?.... ja by som si skôr kládla takéto otázky...



presne na taketo veci som myslela ale asi si tym kazdy musi prejst sam za seba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Okt 06, 2009 6:08 pm

je to ozaj tak ze ked sa ani priznat nechce k tomu dietatu tak to neviem ci ma vyznam ale kazda to musi sama posudit co poklada za spravne...

z daLEKA SA TO VIDI INAK...POZNAM OTCOV KTORE SA OZAJ ZLEPSILI MOJEJ SESTERNICI BYVALY ...BOL DOSLOVA IDIOT TYRAL JU A TAK MAJU DVE DETI SICE DETSTVO PREZIVALI BEZ OCKA LEBO TEN PRAVE MAL DALSIU RODINU S INOU NOOO NAKONIEC ANI S TOU NIEJE ALE STAL SA SUKROMNIKOM MEDZITYM A TERAZ FINANCNE AJ VSELIAKO POMAHA SESTERNICI NORMALNE K NEJ CHODIA S TERAJSOU ZENOU A JE TO KONECNE LUDSKEEEE MEDZI NIMI NO DETI MAJU UZ 19 A 16 ROKOV
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od alex » Uto Okt 06, 2009 6:11 pm

zanebudka23 píše:Ak sa niekto nevie postaviť k veci ako chlap a je taký zbabelý a bezcharakterný že ma namiesto toho začne ohovárať, že ktovie s kým malého mám. Nikto zo mňa nebude robiť k......,


tak už len skrz toto, by som ho nedala zapísať do RL ....
zanebudka23 nechápem ťa, keď sa on k tomuto takto stavia tak načo to robíš? potrebuješ ho k životu? tým , že ho dáš zapísať do RL sa nezačne správať zodpovedne, ani ťa neprestane ohovárať, nemusí ti ani platiť :idea: ty môžemš mať akurát neskôr z toho problémy ... ako napísala natusa:"ja by som dala velmi vela za to keby sa meno otca dalo s papierov vymazat."
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Uto Okt 06, 2009 6:56 pm

inguli píše:je to ozaj tak ze ked sa ani priznat nechce k tomu dietatu tak to neviem ci ma vyznam ale kazda to musi sama posudit co poklada za spravne...

z daLEKA SA TO VIDI INAK...POZNAM OTCOV KTORE SA OZAJ ZLEPSILI MOJEJ SESTERNICI BYVALY ...BOL DOSLOVA IDIOT TYRAL JU A TAK MAJU DVE DETI SICE DETSTVO PREZIVALI BEZ OCKA LEBO TEN PRAVE MAL DALSIU RODINU S INOU NOOO NAKONIEC ANI S TOU NIEJE ALE STAL SA SUKROMNIKOM MEDZITYM A TERAZ FINANCNE AJ VSELIAKO POMAHA SESTERNICI NORMALNE K NEJ CHODIA S TERAJSOU ZENOU A JE TO KONECNE LUDSKEEEE MEDZI NIMI NO DETI MAJU UZ 19 A 16 ROKOV


s takym clovekom by som si uz nemala co povedat ani za sto rokov.
niekde ta spravodlivost je.moja ex svokra sa preriekla ze sa moj ex s priatelkou snazia o babetko a uz dlksie sa im nedari.takuto vec fakt nikomu nezelam ale bozie mlyny melu pomaly ale presne to vravievala moja babicka a je to ozaj pravda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Okt 06, 2009 7:17 pm

suhlasim a to z daleka nebolo vsetko len zhruba som to opisala ale zasa sesternica je v takej kasi je zadlzena stokrat chora no nedala sa vypisat aj odpadla raz sama ich vychovava nema respekt pred detmi ani ona ani byvali,neviem ci dobre pisem deti ich nerespektuju to som myslela no vracia sa to teraz tie deti chodia za nim len pre peniaze inak by nesli vobec...no nechcem to tu rozoberat viac proste dostanu to spat

moj ex je zasa od 2001 sam odkedy sme vypadli z domu so synom vdaka nemu,obcas pocujem ma nejake milenky ale vazny vztah nemal este...po pol roku co sme sa rozisli tak som navrhla potom aby sme to kvoli synovi a aj nam skusili este raz no trvalo to triii dni kedze na to odpoved ked som ho poprosila nech potom vynecha kamosov krcmu a pivo tak sa na mna rozjapal ze nooo tak on tam pojde kedy sa mu zachce a tak, a este chcel aby sme s nasimi aj s mojimi rodicmi vooobec nestykali...
na druhy den som mu zavolala diky moj vystacime si sami dal si mi na vyber tak som si vybrala pokoj a rodicov a bezalkoholicky zivot ale vtedy mi povedal vsetko skoro s placom ako sa trapil ako sa citil sam vecer si lahol do postele a v noci ked este nespal tak chcel zavolat a taaak :wink:

a najviac sa bude trapit ked bude sam stary opusteny anikoho nebude mat pri sebe,vtedy mozno pochopi co pokaslal v zivote...aj ked sa stretneme na sude on sa nespyta na syna co a ako je ako sa ma nieee on sa stara do mna ci som stastna ci sa mi zije dobre ze by som mala schudnut a take sprostosti vravi no co k takemu cloveku dodat :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Okt 06, 2009 7:29 pm

inguli píše:suhlasim a to z daleka nebolo vsetko len zhruba som to opisala ale zasa sesternica je v takej kasi je zadlzena stokrat chora no nedala sa vypisat aj odpadla raz sama ich vychovava nema respekt pred detmi ani ona ani byvali,neviem ci dobre pisem deti ich nerespektuju to som myslela no vracia sa to teraz tie deti chodia za nim len pre peniaze inak by nesli vobec...no nechcem to tu rozoberat viac proste dostanu to spat

moj ex je zasa od 2001 sam odkedy sme vypadli z domu so synom vdaka nemu,obcas pocujem ma nejake milenky ale vazny vztah nemal este...po pol roku co sme sa rozisli tak som navrhla potom aby sme to kvoli synovi a aj nam skusili este raz no trvalo to triii dni kedze na to odpoved ked som ho poprosila nech potom vynecha kamosov krcmu a pivo tak sa na mna rozjapal ze nooo tak on tam pojde kedy sa mu zachce a tak, a este chcel aby sme s nasimi aj s mojimi rodicmi vooobec nestykali...
na druhy den som mu zavolala diky moj vystacime si sami dal si mi na vyber tak som si vybrala pokoj a rodicov a bezalkoholicky zivot ale vtedy mi povedal vsetko skoro s placom ako sa trapil ako sa citil sam vecer si lahol do postele a v noci ked este nespal tak chcel zavolat a taaak :wink:

a najviac sa bude trapit ked bude sam stary opusteny anikoho nebude mat pri sebe,vtedy mozno pochopi co pokaslal v zivote...aj ked sa stretneme na sude on sa nespyta na syna co a ako je ako sa ma nieee on sa stara do mna ci som stastna ci sa mi zije dobre ze by som mala schudnut a take sprostosti vravi no co k takemu cloveku dodat :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll:



zlato musim ta pochvalit toto urcite nebolo len tak lahke rozhodnutie ale zato asi najlepsie v zivote :wink: :wink: :wink:
a s nim sa ani nezatazuj,uz to nestoji za to :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Okt 06, 2009 8:05 pm

:wink: ja viem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od adinka33 » Uto Okt 06, 2009 9:02 pm

zanebudka23, ak ta raz chlap nazve ku@vou, budes nou pre neho po cely zivot a takeho chlapa by som vykastrovala,,,

ako tu pisali kocky a super baby predo mnou, ani ja ti neodporucam z vlastnej skusenosti dat na rodny list jeho priezvisko,,,,

na rovinu, kasli na to,,,

ja mam tak isto najstarsieho syna s byvalym manzelom a poviem ti, ze mam s nim problemy.... myslim teraz byvaleho, nie syna,,,

platit sice plati, to bez problemov, ale on si mysli, ze ked sa raz za 6 rokov :!: spyta na syna, ze je to asi okej,,, :idea:

a tak isto mi nedovoli, aby si ho mohol osvojit terajsi manzel,,, :evil: :evil: :evil:

asi tak,,,, kazdopadne ti moc drzim palceky, aby si to dobre poriesila,,, :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť