Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Znelec v odbore genetika - testy DNA

Znelec v odbore genetika - testy DNA

od zanebudka23 » Str Sep 30, 2009 1:07 pm

Ahojte

Som tu nová, a túto tému som sa rozhodla založiť preto aby si iné baby, ktoré si chcú ( alebo musia ) dávať robiť testy DNA nevybrali nesprávneho znalca. Ja som si vyberala, len na základe vzdialenosti a ľahšej orientácie v meste a na výsledky čakáme už hodne dlho. Hotové mali byť už 12.08.2009 a znalec ich vyhodnotenie každý týždeň odsúva.

Takže baby NEVYBERAJTE si znalcov v Prešove ( Bernasovský, Bernasovská ). Radšej chodte do BA a za cenu väčšej vzdialenosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od kriskovalud » Str Sep 30, 2009 5:33 pm

dobre vediet aj ja som z presova a vlastne naco si to potrebovala ak sa smiem spytat!!???Ludmila!! :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od zanebudka23 » Str Sep 30, 2009 6:06 pm

otec malého sa k nemu nechce priznať, takže som požiadala súd o určenie otcovstva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od TARZYCIA » Pon Okt 05, 2009 2:49 pm

citala som vas prispevok a napadla ma len jedna vec ... preco si myslite ze sa to takto taha??? co oni z toho maju???


este ma napadlo nerobia to aj v KO???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od natusa » Pon Okt 05, 2009 3:30 pm

toto su veeelmi zdlhave procesy.ja som vybavovala nahradne vyzivne 9mesiacou a to som aj 2×za tyzden chodila exekutorovy alebo nieco riesila na socialke .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od zanebudka23 » Pon Okt 05, 2009 7:35 pm

vôbec netuším čo tým môže znalec sledovať, alebo čo z toho mať, ale súd mu nariadil odovzdať výsledok do 12 - teho augusta, čiže to naťahuje už takmer o dva mesiace a na súde ma informovali, že termín odovzdania posudku navrhol on sám. a mne osobne po tom ako sme boli na odber povedala pani Bernasovská ( pretože testy robia obaja ), že výsledok bude do dvoch týždňov. Pýtala som sa ho prečo termín nedodržal a koľkokrát som mu volala toľko krát mi povedal niečo iné.


A čo sa týka zložitosti v takýchto prípadoch, nebyť toho že znalec predlžuje termín už by sme to mali za sebou.
Z akého dôvodu jeden znalec dokáže podať posudok do dvoch týždňov a inému to trvá takmer dva mesiace? A každý týždeň žiada o odklad, z toho usudzujem, že je neschopný a maximálne nespoľahlivý.
A preto radím, aby si tie čo to budú do budúcnosti potrebovať zvážili výber znalca. Aby to neľutovali ako ja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od ellanoir » Pon Okt 05, 2009 7:45 pm

zanebudka23 píše:vôbec netuším čo tým môže znalec sledovať, alebo čo z toho mať, ale súd mu nariadil odovzdať výsledok do 12 - teho augusta, čiže to naťahuje už takmer o dva mesiace a na súde ma informovali, že termín odovzdania posudku navrhol on sám. a mne osobne po tom ako sme boli na odber povedala pani Bernasovská ( pretože testy robia obaja ), že výsledok bude do dvoch týždňov. Pýtala som sa ho prečo termín nedodržal a koľkokrát som mu volala toľko krát mi povedal niečo iné.


A čo sa týka zložitosti v takýchto prípadoch, nebyť toho že znalec predlžuje termín už by sme to mali za sebou.
Z akého dôvodu jeden znalec dokáže podať posudok do dvoch týždňov a inému to trvá takmer dva mesiace? A každý týždeň žiada o odklad, z toho usudzujem, že je neschopný a maximálne nespoľahlivý.
A preto radím, aby si tie čo to budú do budúcnosti potrebovať zvážili výber znalca. Aby to neľutovali ako ja.



No a nemohol "zapracovat" nadejny otecko? Niektori ludia su schopni vsetkeho... len aby tie testy naaahodou neupravili v jeho prospech :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od zanebudka23 » Pon Okt 05, 2009 7:51 pm

no toto bolo prvé čo ma napadlo, len som to už nechcela sem písať, už z tých rečí čo bývalý okolo šíri mám podozrenie, že by sa o niečo mohol pokúsiť a k tomu predlžovanie zo strany znalca.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od TARZYCIA » Pon Okt 05, 2009 10:30 pm

odstup koli nezodpovednosti a trvaj na odskodnom ... akurat tu bol sused on je pravnik mas na to pravo

uz len koli tomu si v prave lebo termin si urcil on sam a nedodrzal ho !!!!

sused mi rozpraval ze raz obhajoval pani ktorj testy boli manipulovane asi takoo formoo ze na odber nedosiel ocko ale jeho kamarat s jeho obcanakom ...tak som kukala :shock: :shock: :shock: na tych 80% si mysli ze testy nedopadnu v tvoj prrospech :cry:

normalne som zvdava ako ti to dopadne ...ale prajem ti aby to dopadlo tak ako to v skutocnosti je TARZYCIA
Naposledy upravil TARZYCIA dňa Pon Okt 05, 2009 10:35 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od alex » Pon Okt 05, 2009 10:34 pm

zanebudka23 píše:otec malého sa k nemu nechce priznať, takže som požiadala súd o určenie otcovstva.


mňa len napadla taká vec.. stojí ti to zato? viem, že po finančnej stránke asi ano, ale tak celkovo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od TARZYCIA » Pon Okt 05, 2009 10:39 pm

ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od natusa » Uto Okt 06, 2009 8:22 am

v takychto veciach vobec nejde o princip!vazne je treba sa zamysliet ci to stoji za to!ak je to koli vyzivnemu tak ak nebude chciet platit tak platit nebude ani ked to bude mat sudom urcene!je tolko sposobou ako sa s toho vyvliect.mojmu ex sa to dari uz sedem rokov.cez trestne oznamenia a dokonca exekutora mi nezaplatol este ani cent.a ak to je koli menu tiez dobra hlupost!ak dieta nechcete,je to jeho strata.mlade kocky to zle chapu ,aby malo za kazdu cenu ich dieta otca to je blbost to mi verte.ked si "Zanebudka23" najdes noveho partnera (a to si urcite najdes)a on bude chciet byt dobrym ockom pre tvoje dietatko uz nikdy nebudes moct zrusit ani vymazat otcovstvo genetickeho otca ktory sa prepokladam o dietatko nikdy zaujimat nebude.ak sa vsak rozhodnes nechat kolonku otec dietata cistu mozes kedykolvek pripisat otca ktory sa o tvoje dietatko postara po vsetych strankach ako ozaj pravy tatino :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Okt 06, 2009 8:27 am

TARZYCIA píše:ALEX JA SI MYSLIM ZE URCITE ANO ... preco by sa mal zbavt zodpovednosti ked to dieta je fakt jeho??? ono sa to da aj tak ze peniazky vobec nemusi uzivat matka ale budu chodit na ucet a dieta bude mat aky taky zaciatok ked dovrsi 18rok zivota ... TU IDE O PRINCIP MYSLIM NIE O HRDOST



TARZYCIA ked niekto platit nechce tak platit nebude!!!na takych ludi ,(vecsinou otcov)je podanych trestnych oznameni a ani nevies kolko ich zije okolo teba a veselo si funguju a ziadne nasledky nenesu.prednedavnom mal vyst zakon ze kazdemu neplaticovy vyzivneho vezmu vodicak no a zase to boli len slova a nic sa nerobi :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od TARZYCIA » Uto Okt 06, 2009 9:08 am

ale sak ten zakon schvalili co sa tyka tych vodicakoo nie??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od inguli » Uto Okt 06, 2009 9:32 am

je to fakt o nicom ja si osobne teraz vybavujem veci okolo byv manzela.mame rozsudok kde sa pise ze ma do mesiaca vyplatit dlznu ciastku 280 eur a to mal do 8 juna tak spravit nooo on nezaplatil..navyse mame zvysene z 22,21 eur na 35 eur nod decembra no on posiela bud 22,21 alebo teraz odkedy som ho nahlasila na policii uz posiela 43,78 ale nepytajkte sa zaco taku sumu odkial bral nevieeeem.On ani nevie co sa okolo neho deje vsetko robi jeho nevlastny otec a maminka :lol: a to ma 36 rokov...takze som ho 23 juna nahlasila minuly tyzden poslali mu trestne stihanie takze uvidime ale musim dodat som znechutena z toho vsetkeho co sa tu na slov deje kedze to ze som ho nahlasila mali vybavyt za 30 dni a teraz 23ho budu 3 mesiace ze som zasla na policiu :evil: :evil: :evil: prisla do toho dvojtyzdnova dovolenka ok berem ale pred tym vraveli ze mu poslu stihanie no ja po dovolenke som za nim sla na policiu a pan mi tam povie fiiiha napisal som to ale uz aj vam to posielam manzelovi byvalemu....takze takto ked tam nepojdem dodnesto maju v spisoch....a chystam sa tam zajtra zasa :wink: ze ako sme na tom..pred dvoma rokmi som tiez nanho podala ale u znameho policajta a do dvoch tyzdnov som mala peniaze hned poslal trestne stihanie a do dvoch dni zaplatil....a najlepsie na tom je ze "uzasny "otecko si uziva svoje auto na kartu otvarajucu...a vselico mozne kedze su velky obchodnici maju asi 6 obchodov dane do prenajmu maju aj vlastny nooo samozrejme vsetko aj auto aj obchody su na nevlastnom ockovi aby sa mohli robit ze nemaju nic svokra byvala je vdova atd...mohla by som pisat o nich knihu...8 rokov som sa sudila s byvalym mali sme dom spolu a co sud????on mal dobreho advokata ja som mala dieta podnajom a ani len pracu nie to advokata ale to nikoho nezajuimalo dom nechali manzelovi a ja som dostala netajim 200tisic sk a to musim dodat ze som sama teda mama moja platila nasu pozicku kedze ona nam zobrala vtedy na prerobenie domu tak byvaly to nechcel platit museli sme mi lebo ruc.bol moj ujo tak na nej sme nemohli nahadzat ...presne 100tisic sme splacali sami takze co som mala z domu ked sme ten dom kupili za 180 tisic vtedy?a teraz ma cenu 400tisic.samozrejme kym skoncil sud ja som cez ten cas spoznala manzela druheho ktory mal byt kupeny pred nasou svadbou je sam vlastnikom nooo sud povedal mame strechu nad hlavou....hej kym sa nerozvedie clovek ak ano tak uz budeme traja na ulici ja a dve deticky moje/ale to nehroziii to len priklad/ tak o slovenskych uradoch policii a sudoch :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť