Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Znelec v odbore genetika - testy DNA

od inguli » Uto Okt 06, 2009 9:09 pm

moj syn chcel mat tiez priezvisko ako my vsetci ale byvaly je presvedceny ze to nechce on ale ja ...skoda sa o tom s nim bavit no synovi som povedala nech pocka do 18ich a rozhodne sa sam za seba...to si moze dat zmenit priezvisko???ja tak viem ze hej :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od adinka33 » Uto Okt 06, 2009 9:10 pm

zanebudka23, ak ta raz nazve chlap ku@vou, tak pre neho nou aj ostanes po cely zivot,,, :?

a takeho chu@a by som vykastrovala, co si dovoli povedat zene, ze to dieta ani nie je jeho,,, :evil:

ako ti uz radili aj kocky - super babenky predo mnou, nedavaj ho na rodny list maleho,,,

z vlastnej skusenosti: najstarsieho syna mam s byvalym manzelom,,, ako platit sice plati bez problemov, lebo mu to automaticky strhavaju z platu, ale aby si zmyslel po 6 rokoch :!: :!: ze ma aj syna, tak to je podla mna uz riadna diagnoza,,,, :idea: a nechce ani nahodou podpisat papiere na synovo osvojenie mojim terajsim manzelom...

rozhodni sa podla svojho srdiecka, drzim moc palceky, nech si ty a syncek stastny,,,, :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od zanebudka23 » Uto Okt 06, 2009 10:12 pm

dik baby, ja už som sa rozhodla, určite na RL bude. a v podstate mi v tejto téme išlo o to aby si tie čo budú potrebovať znalca, vybrali správne. každý sa rozhoduje sám za seba, ale niekedy je lepšie poučiť sa z chýb iných ako z vlastných. takže možno niekedy budem ľutovať že som vás nepočúvla, asi som nepoučiteľná :roll: no čo už.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od bublinkam » Uto Okt 06, 2009 11:08 pm

ellanoir píše:
zanebudka23 píše:vôbec netuším čo tým môže znalec sledovať, alebo čo z toho mať, ale súd mu nariadil odovzdať výsledok do 12 - teho augusta, čiže to naťahuje už takmer o dva mesiace a na súde ma informovali, že termín odovzdania posudku navrhol on sám. a mne osobne po tom ako sme boli na odber povedala pani Bernasovská ( pretože testy robia obaja ), že výsledok bude do dvoch týždňov. Pýtala som sa ho prečo termín nedodržal a koľkokrát som mu volala toľko krát mi povedal niečo iné.


A čo sa týka zložitosti v takýchto prípadoch, nebyť toho že znalec predlžuje termín už by sme to mali za sebou.
Z akého dôvodu jeden znalec dokáže podať posudok do dvoch týždňov a inému to trvá takmer dva mesiace? A každý týždeň žiada o odklad, z toho usudzujem, že je neschopný a maximálne nespoľahlivý.
A preto radím, aby si tie čo to budú do budúcnosti potrebovať zvážili výber znalca. Aby to neľutovali ako ja.



No a nemohol "zapracovat" nadejny otecko? Niektori ludia su schopni vsetkeho... len aby tie testy naaahodou neupravili v jeho prospech :?



Tiež ma to napadlo :wink: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od zanebudka23 » Str Okt 07, 2009 9:35 pm

no mne sa zda ze toto je len vasa hrdost,

tu nejde o moju hrdosť, ide o malého, nikto mu nebude hovoriť že ktovie čí je ...., má otca? má!!! tak bude aj na RL.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od inguli » Štv Okt 08, 2009 11:15 am

ja ti prajem vela stastia a vytrvalosti a aby si to nikdy neolutovala:)

a samozrejme kazda moze poradit a napisat svoje skusenosti no aj tak sama vies najlepsie posudit co "spravne"alebo co pokladas za spravne


lebo to ci si aj urobila spravne to sa uvidi az neskor za par rockov mozno len...


ja ti drzim palce urcite:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kriskovalud » Štv Okt 08, 2009 3:58 pm

ahojte pozorne som si precitala celu diskusiu a mozno je to pre teba zanebudka uz uzavreta vec ale mozno ta tiez povzbudi co ti napisem
Byvame v dost uz teraz velkej dedine a moja mamka nema otca dokonca ho tiez nema zapisaneho ani v RL a ver mi ze sa to s nou tahalo cele roky a taha sa aj teraz a my deti co sme boli vtedu hlupe tak este aj teraz trpime za chyby predkov pretoze je mamka nemanzelska a kazdy vzdy ukazoval prstom ze nema otca a hlod asi najhorsi v mojom zivote bol ten ked som sa sla vydavat a jedna pani sa vyjadrila ze ani rodinu nemame pretoze vsetci su na svatbe nevlastny :cry: :cry:
mamka mala este 4 surodencov ale jej otcim ju trieskal a maltil za vsetko a tak v 16 odisla od mamky a sla byvat k babke kde byvame dodnes.a nezabudla mi vzdy pripomenut dobre si rozmysli ako zo svojim zivotom nalozis pretoze nieco sa uz neda vratit spet.

Myslim ze aj to moze byt dovodom preco mat otca resp.mat meno po otcovi
Inak vsetkym maminkam drzim prsty, ktore maju problemy so svojimi ex aby to vydrzali a mali pevne nervy,verte mi alebo nie ale uplne som bola v uzase ze aj to vsetko sa moze stat.ale myslim si ze kazda mamina urobi pre svoje dieta aj nemozne, ved vlastne bojujete za svoje deticky!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od alex » Štv Okt 08, 2009 5:54 pm

Dlho som váhala či mám ešte prispieť ALE nedá mi to....

zánebudka, priznaj si, že z tvojej strany ide iba o to, aby si budúcemu "oteckovi" dokázala, že to dieťa je jeho :idea: podľa mňa tu nejde o to, aby malo dieťa zapísaného otca v RL ani nič podobné. Ty mu len chceš niečo dokázať...
Taký chlap si nezaslúži aby bol otec, aj keď len na papiery a tebe sa veeeľmi čudujem, že po tom všetkom čo ti povedal ho tam chceš uviesť...

a teraz ťa nechcem urziť, ale ako si napísala nejde tu o hrdosť, ale skôr o blbosť

ja ti len prajem, aby si sa dobre rozhodla, a nikdy svojho činu nelutovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Štv Okt 08, 2009 6:17 pm

alex mame podobne nazory a mozno aj osudy ale asi je pravda stare zname ze sa kazdy uci na svojich chybach .len je nafugu to ze sa to uz nijako neda zobrat spät.
to je ta spravna veta"TAKY CHLAP SI NEZASLUZI BYT OTCOM"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od alex » Štv Okt 08, 2009 6:22 pm

natusa píše:alex mame podobne nazory a mozno aj osudy ale asi je pravda stare zname ze sa kazdy uci na svojich chybach .len je nafugu to ze sa to uz nijako neda zobrat spät.
to je ta spravna veta"TAKY CHLAP SI NEZASLUZI BYT OTCOM"


som vedela že ty to pochopíš :wink:

mňa sa konkrétne táto téma našťastie netýka, ale poznám jednu takú rodinku čo majú s niečim podobným problém a trápi to hlavne to dieťa, že si ho terajší otec nemôže osvojiť, chce sa volať ako on, aj sa tak predstavuje, ale biologický otec je proti a robí to schválne :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Štv Okt 08, 2009 6:47 pm

alex píše:
natusa píše:alex mame podobne nazory a mozno aj osudy ale asi je pravda stare zname ze sa kazdy uci na svojich chybach .len je nafugu to ze sa to uz nijako neda zobrat spät.
to je ta spravna veta"TAKY CHLAP SI NEZASLUZI BYT OTCOM"


som vedela že ty to pochopíš :wink:

mňa sa konkrétne táto téma našťastie netýka, ale poznám jednu takú rodinku čo majú s niečim podobným problém a trápi to hlavne to dieťa, že si ho terajší otec nemôže osvojiť, chce sa volať ako on, aj sa tak predstavuje, ale biologický otec je proti a robí to schválne :?




ved ved....takto to potom chodi :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od zanebudka23 » Pon Okt 12, 2009 6:50 pm

takže dnes nám pribudla ďalšia výhovorka od pána znalca, prečo ešte výsledky nie sú, k dovolenkám v lete, rekonštrukcii priestorov ( v skutočnosti opravovali sociálne zariadenia fakulty ), potom sudkyni povedal, že im rekonštruujú labák, dnes pribudla nová - pokazený stroj a to minulý týždeň keď tam volala moja mama ( nevedel že sme rodina ) uisťoval ju že to trvá max. 6 týždňov a dnes keď sa predstavila ako ja hneď začal hovoriť že to trvá dlhšie že aj rok, a mne už dva mesiace hovorí, že výsledky budú budúci týždeň.
Takže ešte raz pre všetky čo v budúcnosti budete potrebovať služby znalca:
ktokoľvek

LEN NIE MANŽELIA BERNASOVSKÝ z PREŠOVA
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od anette23 » Pon Okt 12, 2009 7:20 pm

zanebudka23 píše:takže dnes nám pribudla ďalšia výhovorka od pána znalca, prečo ešte výsledky nie sú, k dovolenkám v lete, rekonštrukcii priestorov ( v skutočnosti opravovali sociálne zariadenia fakulty ), potom sudkyni povedal, že im rekonštruujú labák, dnes pribudla nová - pokazený stroj a to minulý týždeň keď tam volala moja mama ( nevedel že sme rodina ) uisťoval ju že to trvá max. 6 týždňov a dnes keď sa predstavila ako ja hneď začal hovoriť že to trvá dlhšie že aj rok, a mne už dva mesiace hovorí, že výsledky budú budúci týždeň.
Takže ešte raz pre všetky čo v budúcnosti budete potrebovať služby znalca:
ktokoľvek

LEN NIE MANŽELIA BERNASOVSKÝ z PREŠOVA


ja neviem,a to už si nemôžeš zmeniť iného znalcu a žiadať,aby ti ten nespoľahlivý vrátil peniaze?a to vôbec aj súd akceptuje,veď ak mal určený stanovený termín a ten už viac krát nedodržal :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od TARZYCIA » Pon Okt 12, 2009 7:57 pm

zanebudka23

tak to je uz ako spatny sen ... daj to do lamparne :lol: prisam veru by som to spravla ... uz by ma asi nezastvlo nic
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od zanebudka23 » Pon Okt 12, 2009 8:16 pm

anett ja by som ho aj zmenila, len každý týždeň si vravím že už termín dodrží, a obávam sa že ak požiadam súd teraz o zmenu zas prejdu najmenej tri mesiace. muselo by byť pojednávanie kde by sme obaja museli súhlasiť s novým znalcom, potom zas kým súd nového osloví, ten kým nás zase predvolá na odbery. Aj keby výsledky boli do pár dní, aj ta je to kopa času keďže aj súdu "chvíľu" trvá kým porobí čo treba a každý papier môže na pošte stáť 18 dní, kým si ho adresát prevezme, no ...., aj keď sudkyňa sa naozaj snaží, čo viem už znalcovi posielali de urgencie a tiež povedala že mu určite dá pokutu, ale čo je pre znalca pár tisíc, keby že je pokuta aspoň štvor - násobná ako cena testov, tak by si to asi rozmyslel, ale takto....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť