Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - PARANORMALNE JAVY, DUCHOVIA, KLINICKA SMRT, POLTERGAIST.

od vlasticka185 » Str Máj 04, 2011 3:51 pm

Jupiter41 píše:
vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


Ano, presne tak. Nie kazdy je naladeny na tie vibracie, v ktorych funguju duchovia tu na zemi. Sme prilis "zahmotneni"- neviem to inak jednym slovom opisat. Ti ludia, ktori ich vidia, maju vo velkej miere schopnosti im pomoct a previest ich na druhu stranu, kam patria. Zjavuju sa lebo potrebuju pomoc. Velakrat sa staci ducha iba opytat, co od nas chce a on sa spamata a odide. Ak nie, treba na jeho odvedenie viac energie a cloveka, ktory ma skusenosti a rozvinutu schopnost odvadzania. Aka nas strasia, nerobia to vedome a umyselne so zamerom nam ublizit, chcu na seba iba upozornit, ze su tu a nevedia co so sebou.
Potom este existuju duchovia, ktori ako zivi ludia boli natolko priputani k svojmu majetku alebo nejakemu miestu ci cloveku, ze sa ho nevedia vzdat a odmietaju odist, boja sa, ze prechodom cosi stratia a nechapu, ze tym, ze tu ostavaju, ublizuju zivym a aj sebe.



tak asi aj ja sa tym budem teda riadit,pretoze mne ten nas duch tak vie hrat na nervicky,hlavne ked som v strese a neviem kde mi hlava stoji,no a dnesne rano bolo presne take,asi kupim tu vonnu tycinku a otvorim okna nech jeho dusa odyde,kde mala byt uz davno,lebo naozaj nepotrebujem mat aj z neho nervy,ako dnes rano,a potom v noci ten strach a neviete sa ani poriadne vyspat,lebo vzdy niecim bucha a klepe,dnes ho aj maly pocul,ze klopal ,pretoze mi vravel ked som ho ukladala na obed spat,ze :mami niekto klope,otvor",no a asi preto mi maly ani dnes v tej spalni nezaspal,no budem musiet zakrocit,...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sisu22 » Str Máj 04, 2011 9:11 pm

Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


janulko su taki ludia co ti saju energiu,napr.tym ked ta niekto vytoci,uz ti berie energiu. Ci zle som ta pochopila?mala si na mysli ludi alebo duchov? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Str Máj 04, 2011 9:59 pm

MOZNO SOM STAROMODNA,ale co je to poltergaist?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sisu22 » Str Máj 04, 2011 10:10 pm

vlasticka185 píše:MOZNO SOM STAROMODNA,ale co je to poltergaist?


duch,neidentifikovatelne hlucne zvuky atd :wink: aspon ja si myslim toto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Štv Máj 05, 2011 8:13 am

sisu22 píše:
Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


janulko su taki ludia co ti saju energiu,napr.tym ked ta niekto vytoci,uz ti berie energiu. Ci zle som ta pochopila?mala si na mysli ludi alebo duchov? :roll:



Simka,dobre si to pochopila,myslím tým ľudí! ale mám niekedy pocit,že aj bez vytočenia mi tú energiu sajú :roll: :twisted: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Štv Máj 05, 2011 8:15 am

Jupiter41 píše:
Janka81 píše:
vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


no ja by som prijala nejakého dobrého ducha,aby ho každý pri mne videl a duch mu ukazoval NONO robiť zle :lol: :lol: :lol:


:lol: Janka, na to mas svojho anjelicka, len skoda, ze ludia ich nechcu pocuvat a neziadaju o rady.


no ved ja aj žiadam,ale mám pocit,že ten môj ma tvrdo skúša! :wink:
možno ma cvičí na iné poslanie :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil Janka81 dňa Štv Máj 05, 2011 12:37 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Štv Máj 05, 2011 12:13 pm

Janka81 píše:
Jupiter41 píše:
Janka81 píše:
vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


no ja by som prijala nejakého dobrého ducha,aby ho každý pri mne videl a duch mu ukazoval NONO robiť zle :lol: :lol: :lol:


:lol: Janka, na to mas svojho anjelicka, len skoda, ze ludia ich nechcu pocuvat a neziadaju o rady.


no ved ja aj žiadam,ale mám pocit,že ten môj ma tvrdo skúša! :wink:
možno ma cvičí na iní poslanie :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: aj aj mam pocit, ze ten moj niekedy skusa kolko znesiem :lol: Ale ked ide o vaznu vec, viem, ze sa mozem spolahnut. vzdy dostanem odpoved- ci uz v casopise, co chytim do ruk, alebo na bilboarde, alebo sa mi prihovori uplne neznamy clovek a len tak spomenie prave to, na co chcem odpoved, alebo v com potrebujem pomoc. Je to parada, len musis verit- tak skutocne, zo srdiecka :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Janka81 » Štv Máj 05, 2011 12:41 pm

no neviem ,či to je také jednoduché..ja hladám odpovede vždy sama..je to namáhavé,ale ide to:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť