Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - BABY POMOZTE MI.....

od peetra » Uto Jan 13, 2009 4:59 pm

no veru ten lan mam aj doma ja som si ho davala po porode ale to ma ani nenapadlo :? dakujem velmi pekne veru ho aj vyskusam :!: dufam ze sa nam to podari a bude dobre :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od MajcaRia » Uto Jan 13, 2009 5:10 pm

ja suhlasím s Renkamarko ľanové semienka ale ako som rozmyšľala nad vami tak tiež šťava z kyslej kapusty...to pôjde behom hodinky...je to kyslé ale úžasne rýchle...aby ste nemuseli dlho čakať...a nemusíš sa báť jej dať viacej kľudne jeden pohár kyslej šťavy z kapusty, nám to poradila doktorka...a zaručene malá pôjde skoro na wc-ko myslíme na vás a potom daj vedieť že ako a hlavne čo pomohlo papa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od babulkaxy » Str Jan 14, 2009 10:32 am

awojky urcite skus kompot slivkovy alebo marhulovy urcite to zabere uvidis mi sme maly tiez take problemy a zabralo :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od eminga » Str Jan 14, 2009 6:27 pm

úplne som zabudla, teraz ma napadlo nám tie ľanové semienka tiež pomáhali :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od peetra » Štv Jan 15, 2009 12:48 pm

NO BABY UZ TRETI DEN JEJ DAVAM TEN DUPHALAX CI JAK SA TO VOLA NA UPRAVU CRIEV A ZATIAL NIC KAKAT NEBOLA ALE JE SPOKOJNA CHODI SI TU PRDKA :lol: :lol: :lol: :lol: TAK JA NEVIEM ASI ZATIAL NEPOTREBUJE NO A ROZHODUJUýCE BUDE KED POJDE KAKAT ABY JU TO NEBOLELO UVIDIME DAME VEDIET.JEDLA AJ MARHLOVY KOMPOT ALE NIC AJ KYSLU KAPUSTU.NIC INE SOM DO NEJ NEDOSTALA LEBO TERAZ JE CHORUCKA A MOC JEJ NECHUTI.TAK SI MYSLIM ZE KED MALO PAPA ZE NEMA CO VYKAKAT ZATIAL :? NO UVIDIME DAME VEDIET A DAKUJEME ZA RADY BABULKY STE ZLATE :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Štv Jan 15, 2009 12:57 pm

peetra píše:NO BABY UZ TRETI DEN JEJ DAVAM TEN DUPHALAX CI JAK SA TO VOLA NA UPRAVU CRIEV A ZATIAL NIC KAKAT NEBOLA ALE JE SPOKOJNA CHODI SI TU PRDKA :lol: :lol: :lol: :lol: TAK JA NEVIEM ASI ZATIAL NEPOTREBUJE NO A ROZHODUJUýCE BUDE KED POJDE KAKAT ABY JU TO NEBOLELO UVIDIME DAME VEDIET.JEDLA AJ MARHLOVY KOMPOT ALE NIC AJ KYSLU KAPUSTU.NIC INE SOM DO NEJ NEDOSTALA LEBO TERAZ JE CHORUCKA A MOC JEJ NECHUTI.TAK SI MYSLIM ZE KED MALO PAPA ZE NEMA CO VYKAKAT ZATIAL :? NO UVIDIME DAME VEDIET A DAKUJEME ZA RADY BABULKY STE ZLATE :D :D :D
a davas jej ten dzusik?ona potrebuje vlakninu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Štv Jan 15, 2009 1:33 pm

dzusik ona moc nechce ona nema rada sladke ani sladkosti najradsej ma mineralku.som sa cudovala ze zedla trochu toho kompotu aj ked trochu ale zedla no uvidim dnes ci pojde kakat ked nie pojdem sa opytat dr. uvidim co povie.no ale mala je zatial spokojna. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od pekatka » Štv Jan 15, 2009 7:04 pm

ja by som určite vyskúšala buď jogurty s probiotickou kultúrou alebo sú rôzne probiotiká.moja teraz berie antibiotiká a berieme Nutrolin B v tabletách-stoja okolo 120sk a kakanie v pohode.alebo sú probiotiká Dophilus - tie stoja okolo 300sk ale sú kvalitné.
mám tam dosť tipov tak poskúšaj.držím palce a prajem nezbolestné kakanie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 7:06 pm

od dannii » Štv Jan 15, 2009 7:13 pm

to kakanie je najhorsie,my sme to tiez prezili,krvave stolice,lebo boli hrozne tvrde a raz za tyzden,to teda bolo,zacali sme pit dzusiky,papat ovsene kase a mame pokoj.a vela jej robim zeleninovu polievku z ovsenymi vlockami,je dobra a nas drzi v pohode
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pia Jan 16, 2009 11:07 am

NO VERU BUDEME MUSET RADIKALNE ZMENIT STRAVU.KED NA JEDNEJ STRANE JE CELKOM FAIN ZE NEMA RADA SLADKOSTI ANI SLADKE NAPOJE ALE ZAS KEBY ASPOM JOGURTY LUBILA ALE MA TAKE OBDOBIE ZE PAPA JOGURTY A POTOM JU TO ZAS PREJDE :? AJ TIE NAPOJE ACTIMEL PILA 3 MESIACE V KUSE A TERAZ ANI VIDIET :D ALE KLOBASU A SLANINKU TO ANO :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pia Jan 16, 2009 11:22 am

peetra píše:NO VERU BUDEME MUSET RADIKALNE ZMENIT STRAVU.KED NA JEDNEJ STRANE JE CELKOM FAIN ZE NEMA RADA SLADKOSTI ANI SLADKE NAPOJE ALE ZAS KEBY ASPOM JOGURTY LUBILA ALE MA TAKE OBDOBIE ZE PAPA JOGURTY A POTOM JU TO ZAS PREJDE :? AJ TIE NAPOJE ACTIMEL PILA 3 MESIACE V KUSE A TERAZ ANI VIDIET :D ALE KLOBASU A SLANINKU TO ANO :lol: :lol:
zlate dieta,vie co je dobre,skus jej sparavit aspon tu polievocku a daj tam za hrst vlociek
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od cvilinge » Pia Jan 16, 2009 11:27 am

prispejem aj ja svojou radou. My sme mali tiež moc tvrdú stolicu,bol to des a osvedčil sa nám harmanček. Začala som malému dávať čajíky granulované tam kde je aj harmanček /pre spokojné bruško,na dobrý spánok a je aj čisto harmančekový/ a pomohlo,ale pili sme len to a potom som dávala aj šťavu z jabĺk. Vôbec nezáleží aký silný ho spravíte,lebo ja som vždy dávala menej lyžičiek ako bolo v návode. A teraz som volala s mamou a pomohlo to aj bratovmu malému a ten má už 4 roky no a môj má 15 mes. takže skúste :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od dannii » Pia Jan 16, 2009 11:29 am

cvilinge píše:prispejem aj ja svojou radou. My sme mali tiež moc tvrdú stolicu,bol to des a osvedčil sa nám harmanček. Začala som malému dávať čajíky granulované tam kde je aj harmanček /pre spokojné bruško,na dobrý spánok a je aj čisto harmančekový/ a pomohlo,ale pili sme len to a potom som dávala aj šťavu z jabĺk. Vôbec nezáleží aký silný ho spravíte,lebo ja som vždy dávala menej lyžičiek ako bolo v návode. A teraz som volala s mamou a pomohlo to aj bratovmu malému a ten má už 4 roky no a môj má 15 mes. takže skúste :wink:
no tiez dobry napad,my mame teraz nastastie pokoj,ale ako som pisala odtrpeli sme si :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od MajcaRia » Pia Jan 16, 2009 1:18 pm

pekatka píše:ja by som určite vyskúšala buď jogurty s probiotickou kultúrou alebo sú rôzne probiotiká.moja teraz berie antibiotiká a berieme Nutrolin B v tabletách-stoja okolo 120sk a kakanie v pohode.alebo sú probiotiká Dophilus - tie stoja okolo 300sk ale sú kvalitné.
mám tam dosť tipov tak poskúšaj.držím palce a prajem nezbolestné kakanie :)

tak ja s nutrilonom mám veľmi zlé skúsenosti...pretože mali bol chorý soplík, kašľal..atd, a predpísala nám doktorka nutrilon B -je aj sirup aj tabletky pretože nám hnačkoval-on je na zastavenie stolice nie naopak!!!takže davajte mamičky pozor, a mne sa to nepáčilo že ked je dieťa choré vždy som vedela že netreba podávať aj iné lieky napr. na bruško...a tak som z ním zašla rovno na pohotovosť, povedala som si že aj lekári sú mylní a možno tam mi povedia viac...proste ten nutrolin B som mu dať nechcela ked bol malý prechaldený...a množstvo lekárou krútilo hlavami nad naším prípadom a skoro lekárku zbavili funkcie..pretože mi mohla malého zabiť!!!takže pozo...a radšej sa spýtajte lekárov aj 3krát ja som si svojím prešla..a dakujem ale ked malý bude mať ešte problém zo stolicou či hustou alebo riedkou radšej budem skúšať osvedčené babské recepty ako niejaké lieky!!!tak daj vedieť kedy sa vykáka a čo zabralo papa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od peetra » Pia Jan 16, 2009 3:29 pm

majca ria ty myslis nutrolinB no to mala aj mala to je na hnacku!ale dava sa to ked dieta berie antibiotika aby mu nekazili imunitu vzhladom na to ze nutolinB je probiotikum a bola som s nim spokojna.velmi.ale to je na hnacku nie na zapchu to sa mamicka pomylila.asi si precitala akurat tu spravu ako som tam napisala ze sa konecne vykakala az tak ze mala hnacku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť