Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - BABY POMOZTE MI.....

BABY POMOZTE MI.....

od peetra » Pon Jan 12, 2009 5:25 pm

BABY PISEM SEM ABY STE SI TEMU VSIMLI POTREBOVALA BY SOM POMOC MALINKA MA UZ TYZDEN TVRDU STOLICU NEMOZE SA PORIADNE VYKAKAT NEVIETE CO JEJ MAM DAT ABY JEJ TO ZABRALO CO NAJRYCHLEJSIE.LEBO SEDI NA ZACHODE A POTOM PLACE ZE JU BOLI RITKA :cry: :cry: :cry: DAKUJEM ZA AKUKOLVEK RADU
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od MajcaRia » Pon Jan 12, 2009 5:39 pm

nám lekár povedal a odporúčil banán..on má dve učinky jeden na zastavenie hnačky...to znamená že treba dieťatku dať fajný akúrat dozretý a ked treba stolicu rozriediť tak treba prezretý banánik...ale ja som malému dala aj niečo z mlieka to by malo pomôcť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od peetra » Pon Jan 12, 2009 5:53 pm

DAKUJEM NO JA UZ SOM JEJ DAVALA AJ KAKAO PREDTIM SA ZNEHO VZDY POKAKALA A TERAZ NIC :cry: ALE DIKY :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od mimi07 » Pon Jan 12, 2009 6:10 pm

POMOZE SUSENE SLIVKY,ALEBO KOMPOT,ALEBO NESTLE KASA PROTI ZAPCHE.NAM TO POMAHA.MALA MA OD NARODENIA TVRDU STOLICU,TERAZ MA 20 MESIACOU.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Jan 12, 2009 6:14 pm

tiez susene slivky alebo skus zusik s duzinou a vlakninou a poli evku z ovsenych vlociek,my sme tiez trpeli zapchami
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Jan 12, 2009 6:20 pm

diky urcite vyskusame skusim vsetko co sa da :( lebo mi to mame prvy krat a mala bude mat 3roky ale som hotova :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od luciap7 » Pon Jan 12, 2009 6:25 pm

opitaj sa v lekarni su aj cipky na stolicu aby sa vykakala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 12:44 pm

od dannii » Pon Jan 12, 2009 6:29 pm

to su glycerinove cipky,ja som volila radsej prirodne a skus si kupit biogaju probiotika.to velmi pomaha,nam tie dzusiky velmi pomahaju :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Jan 12, 2009 7:15 pm

babulky dik moc :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sunava » Pon Jan 12, 2009 7:43 pm

môj syn má s tým taktiež problém, mama mi vždy radila že treba dat ráno na lačno vlažnú vodu, ale dobré sú jablkové stavy, oco nám dal na jesen zakonzervovanú stavu z jablk ,a to som vážne každú chvílu behala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Dec 11, 2008 10:37 am

od 99ivana » Pon Jan 12, 2009 8:07 pm

my sme mali tiež veľké problémy a nepomohli žiadne osvedčené recepty. U nás zabrali už iba glycerínové čipky a tie sme dávali skoro týždeň aby si črievka zvykli na to že sa majú vyprázdniť každý deň. A po čase už je tomu rok si zasa jeho črevá vytvorili cyklus že mu stači tak každé 3 dni. Už som pátrala po príčine a následkoch všade a lekárka mi vysvetlila že s tým neurobím nič keď si dieťa vytvorí takýto systém tak to jeho organizmu vyhovuje. Čapíky dostaneš aj bez receptu a môžu sa hocikedy u domácnosti zísť :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od eminga » Pon Jan 12, 2009 11:46 pm

Peetra keď bola moja malá mala hrozné hnačky a od 1,5roka neskutočné zápchy a trvajú jej dodnes (3 roky), Odmietala sušené ovocie, do zeleninovej polievky pridávam vločky a zľakla som sa keď jej až "trhalo" konečník a v stolici mala krvavé hlieny!! Detská doktorka mi predpísala duphalac je to sirupček na zmäkčenie stolice a nie je návykový! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od Monikam » Uto Jan 13, 2009 10:47 am

ahoj Petra,
my tiez tieto problemy pozname, chvalabohu je to uz za nami. Vyskusali sme vsetko co tu spominali maminky.....dokonca po navsteve Kramarov som malej davala tiez Duphalac...ale nic to nevyriesilo.....nakoniec sme boli tak v zufalej situacii ze sme to riesili glycerinovymi a fenolakovymi cipkami(fenolak je drastickejsi ako glycerin a bol len na predpis).Co je vsak podstatne z tohto zacarovaneho kruhu nam pomohol Actimel-kazdy den som jej pravidelne davala jeden a potom som to neskor kombinovala s Activiou-toto je zriedovalo stolicu..... Je to vsak narocne a tazke..hlavne ak ma mala strach a boji sa...!!Drzim palce aby ste to zvladli!Monika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 12:00 am

od peetra » Uto Jan 13, 2009 11:35 am

dakujem za vsetky rady :D ste zlate no ako som uz pisala mi to mame prvy krat a som z toho hotova dnes pojdem kupit tie cipky vyskusame a uvidime co to spravi.potom pojdem k dr ked to inak nepojde :!: :!: lebo nechce ani slivky ani vlocky a kase tie neznasa nikdy mi nejedla kase ani ked bola mala :cry: ani sirup mi nevypije ziadny mi aj od horucky mavame cipky :cry: sirup mi vzdy vyvracia :cry: tak uz jedine tie cipky :? ale este raz velka vdaka :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od renkamarko » Uto Jan 13, 2009 12:14 pm

Ahoj Petra, aj ja sa chcem pripojit s mojou skusenostou. Ked mala moja mala asi 3 roky tiez sme mali tento problem. Doslo to az tak daleko, ze ked mala ist kakat cupela som pri nej na zachode a obidve sme plakali a spolu tlacili, pripadalo mi to niekedy horsie ako moj porod. Kto to nezazil nepochopi. Skusili sme tiez vsetko mozne, hlavne prirodne recepty. Az raz mi jedna kamaratka poradila kupit v lekarni lanove semienka /lan siaty/a pomliet ich na kavovom mlynceku uplne na prasok. Toto som potom pridavala hlavne do polievok /mozes aj do inych hlavne tekutych jedal/ asi tak 1 polievkovu lyzicu. Nema to vobec ziadnu chut, takze mala to v pohode zjedla, ani si to nevsimla. Velmi som tomu zo zaciatku neverila, ale nam to pomohlo, az som bola prekvapena. Drzim palce, aby sa to podarilo aj Vam, to je jedno co zaberie, len nech sa uz netrapite.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Jan 27, 2008 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť