Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - BABY POMOZTE MI.....

od peetra » Uto Feb 10, 2009 12:19 pm

astronell píše:
peetra píše:
astronell píše:Ahojte baby, neda mi, aby som nezareagovala na tuto diskusiu. S kakanim mame problem aj my. Mala ma 3 roky a taha sa to s nami vlastne od narodenia :( .Precitala som si vsetky Vase prispevky a mnohe rady boli urcite SUPER. Skoro vsetky "babske" recepty sme vyskusali aj my, potom sme to skusili s glycer. cipkami, s Duphalacom, ale vsetko pomohlo iba na kratku chvilu a potom sa to znova vratilo do starych kolaji. Pozerat sa na to ako Vase dieta pri kakani trpi a place, si vyzaduje poriadne tvrdu povahu, ktoru asi nema ziadna mamina. Nie raz by som si to s malou radsej vymenila, keby som vedela, ze jej to pomoze. Kedze do dietata nedostanete nasilim ani ovocie, ani kompoty, ani stavu z kyslej kapusty, tazko potom upravovat stravu. Je pravda, ze dieta si ten svoj navyk na kakanie a pravidelnost vytvara postupne samo. No moja mala chodila na WC az po osmich dnoch. A to je uz naozaj pridlho. Nakoniec mi poradila jedna znama, vyskusat homeopatika. Navstivili sme teda fundovaneho homeopata, ten nam malu premeral, vybral tie spravne granulky a to nam fakt pomohlo. Prvy vysledok sa dostavil sice az po 3 tyzdnoch, ale na to nas vopred upozornil. Povedal, ze ak ma dieta fyzicky problem a prida sa k tomu aj ten psychicky, ktory vznikne zo strachu, ze to bude zase boliet, potom je to na dlhe trate. My sme sa teda na to dali a mozem povedat, ze teraz je to zatial fajn. Chodime kakat kazdy 2-3 den. Stalo nas to sice okolo 2.100,-Sk, ale stalo to zato. Takze ak nepomahaju "babske" recepty, odporucam skusit homeopatika. Urcite nie cipky ani Duphalac.
prosim ta a kde zozeniem homeopatika??lebo ja uz som skusala fakt vsetko a nic :(


My sme z Nitry a je tu jeden vyborny homeopatik. On nam ich predpisal. Odkial ste vy Peti? Ak by ste to nemali daleko, dam ti kontakt. My sme skusali aj tie pribiotika, ako tu pise nanaaa, ale tie nam az tak nepomahali. Treba asi vyskusat vsetko postupne. Kazdemu vyhovuje nieco ine.
ahoj aj ja som z okolia NR tak vyskusam zmenit stravu keby to nezabralo vyskusala by som toho homeopatika :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Str Feb 25, 2009 5:48 pm

babulky tak stolica sa nam po uprave stravy zlepsila a o moc ale mame taky problem ze mala sa naucila kakat ked mala tu stolicu tvrdu do nohaviciek a nechce chodit zas na nocnik.a to uz vsetko vedela pekne aj cikala aj kakala na nocnik ale ked nastal tento problem s tou stolicou nasla si taku polohu ze si lezi na kolenach a tak to vytlaci ale do nohaviciek :cry: najprv som ju nehresila lebo som bola rada ze to vobec vytlacila ale teraz uz nemam na to nervy :evil: neviete mi niektora poradit ako ju znova prinutit ist kakat na nocnik.a to zajtra ideme na zapis do skolky :( dakujem za rady :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od astronell » Str Feb 25, 2009 11:47 pm

ahoj peti, tesime s s Vami, ze to uz takto SUPER zvladate :lol: . Skusali ste davat na nocnik aj oblubenu babiku alebo plysaka :?: . My sme davali najprv na WC mysiaka, poutierali sme zadocek, splachli, pochvalili, dali odmenu - vsetko ako naozaj 8) . Ale on to akosi stale nevedel tak ako to ma spravne byt, tak mu to musela Vikinka ukazat, aby sa to spravne naucil. Ucili sme ho to tak dlho, az zabudla, ze tam nechcela vlastne chodit ona sama :wink: Vyskusajte :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

od peetra » Štv Feb 26, 2009 9:04 am

no dakujem za radu urcite vyskusam :D ja uz vyskusam vsetko :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od saskia178 » Štv Feb 26, 2009 12:15 pm

Peti novy cas pre zeny alebo bajecna zena teraz neviem ktory casak ale v jednom z nich je o tom clanok a "rady"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

Re: BABY POMOZTE MI.....

od Tarajova » Štv Feb 26, 2009 3:34 pm

peetra píše:BABY PISEM SEM ABY STE SI TEMU VSIMLI POTREBOVALA BY SOM POMOC MALINKA MA UZ TYZDEN TVRDU STOLICU NEMOZE SA PORIADNE VYKAKAT NEVIETE CO JEJ MAM DAT ABY JEJ TO ZABRALO CO NAJRYCHLEJSIE.LEBO SEDI NA ZACHODE A POTOM PLACE ZE JU BOLI RITKA :cry: :cry: :cry: DAKUJEM ZA AKUKOLVEK RADU

Ja mam ten isty problem. Kazdy 3-4 den je u nas pohroma, lebo kakame.
Uzivame laktulozu, co nam dala doktorka, ale neviem, ci to pomaha. Odmieta ovocie, malo pije a to je aj psychika, ze sa boji tlacit. Vraj sa s tym neda nic robit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:11 pm

od peetra » Štv Feb 26, 2009 7:34 pm

no ja viem ze tam je psychika ale proste ju treba nejako presvedcit ze uz ju to neboli :? len neviem ako a uz ju to neboli ked do nohaviciek sa pekne vykaka len ona si mysli ze na tom zachode a na nocniku ju to boli :? no budeme zapasit dalej :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

Re: BABY POMOZTE MI.....

od peetra » Štv Feb 26, 2009 7:36 pm

Tarajova píše:
peetra píše:BABY PISEM SEM ABY STE SI TEMU VSIMLI POTREBOVALA BY SOM POMOC MALINKA MA UZ TYZDEN TVRDU STOLICU NEMOZE SA PORIADNE VYKAKAT NEVIETE CO JEJ MAM DAT ABY JEJ TO ZABRALO CO NAJRYCHLEJSIE.LEBO SEDI NA ZACHODE A POTOM PLACE ZE JU BOLI RITKA :cry: :cry: :cry: DAKUJEM ZA AKUKOLVEK RADU

Ja mam ten isty problem. Kazdy 3-4 den je u nas pohroma, lebo kakame.
Uzivame laktulozu, co nam dala doktorka, ale neviem, ci to pomaha. Odmieta ovocie, malo pije a to je aj psychika, ze sa boji tlacit. Vraj sa s tym neda nic robit.
mala tiez malo pila ked nastali tieto problemy ale mozem odporucit co nam napravilo stolicu rano davam duphalax a hlavne do polievocky ovsene vlocky a to nam zabralo.a aj je polievocka vyborna :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od Tarajova » Pon Mar 09, 2009 10:31 am

Dobry den! Ja by som sa chcela opytat na tie probiotika na stolicu. Volajun sa biogaja? Pomoze to? Dakujem Zuzana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:11 pm

od ellanoir » Pon Mar 09, 2009 10:49 am

Tarajova píše:Dobry den! Ja by som sa chcela opytat na tie probiotika na stolicu. Volajun sa biogaja? Pomoze to? Dakujem Zuzana


Moja mala teraz hnacky a zvracala- davala som Biogaju a zabrala jej.
Pri zapche neviem, moja ma prave opacne problemy odmala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Mar 09, 2009 10:50 am

ellanoir píše:
Tarajova píše:Dobry den! Ja by som sa chcela opytat na tie probiotika na stolicu. Volajun sa biogaja? Pomoze to? Dakujem Zuzana


Moja mala teraz hnacky a zvracala- davala som Biogaju a zabrala jej.

aj my ich používame, aj preventívne - napr. ked cestujeme, alebo ked je maly nachladnutý
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Tarajova » Štv Mar 12, 2009 4:15 pm

S tým ľanovým semiačkom to ešte dnes vyskúšam. Je to super, keď si mamičky môžu takto poradiť. ďakujeme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:11 pm

od peetra » Štv Mar 12, 2009 10:18 pm

Tarajova píše:S tým ľanovým semiačkom to ešte dnes vyskúšam. Je to super, keď si mamičky môžu takto poradiť. ďakujeme
ahoj no neviem tie semiacka som neskusala lebo nam ich v lekarni neodporucili.hlavne tie ovsene vlocky do jedla a do polievocky rano duphalac a uz to mame za sebov.uspesne sme to zvladli.drzim vam palceky nech to aj vy uz mate za sebov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od bublinkam » Pon Mar 16, 2009 11:32 pm

Ahoj Peti,
náš malý je riadny papkáč :lol: a takže máme sem tam aj my problém s kakaním.Nám pomôže čajík a piškoty-účinok za chvíľu.

Stalo sa mu to tiež na nočníčku-až vyskočil od bolesti a tie hrošie slzy :( .Odvtedy prestal chodiť na nočník a aj záchod-stále len do plienky.Veľmi sa bál :shock: ,keď som ho chcela dať cikať alebo kakať.Ale netrvalo to dlho.
Nám pomohla pochvala.On zbožňuje,keď mu zatlieskajú,keď to urobí :lol: .Tak keď prišla mama alebo sestra,tak som ho zavolala:Poď ukážeme starkej ako vieš pekne cikať a zatlieska ti :lol: .Najprv nechcel,ale potom povolil.Potom cikal už aj mackovi a tlieskame mu doteraz :P .Niekedy zase zabralo podplácanie typu:Keď sa vycikáš pojdeme tam alebo dám ti obľúbené jabĺčko.

Ale ty máš staršiu kočku,tak neviem...viac rozumu to už má :lol: :lol: :lol:

Držím palce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od peetra » Str Mar 18, 2009 12:41 pm

bublinkam píše:Ahoj Peti,
náš malý je riadny papkáč :lol: a takže máme sem tam aj my problém s kakaním.Nám pomôže čajík a piškoty-účinok za chvíľu.

Stalo sa mu to tiež na nočníčku-až vyskočil od bolesti a tie hrošie slzy :( .Odvtedy prestal chodiť na nočník a aj záchod-stále len do plienky.Veľmi sa bál :shock: ,keď som ho chcela dať cikať alebo kakať.Ale netrvalo to dlho.
Nám pomohla pochvala.On zbožňuje,keď mu zatlieskajú,keď to urobí :lol: .Tak keď prišla mama alebo sestra,tak som ho zavolala:Poď ukážeme starkej ako vieš pekne cikať a zatlieska ti :lol: .Najprv nechcel,ale potom povolil.Potom cikal už aj mackovi a tlieskame mu doteraz :P .Niekedy zase zabralo podplácanie typu:Keď sa vycikáš pojdeme tam alebo dám ti obľúbené jabĺčko.

Ale ty máš staršiu kočku,tak neviem...viac rozumu to už má :lol: :lol: :lol:

Držím palce.
ahoj no my uz to mame za sebou uz kakame na nocnicek a duphalac a vlocky pomohli som stastna ze sme to zvladli upravou jedalnicka a nemuseli sme brat nejake lieky a podobne.ale kazdemu kto ma takyto problem drzime palceky a zelame vela sil aby ste to zvladli :) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť