Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - chodenie..

od ellanoir » Sob Mar 07, 2009 9:38 pm

ingrid00 píše:Ano v pondelok dám vediet.A ešte sa chcem opýtat,že aku Vy mate diagnozu..


svalova hypotonia + porucha vedenia nervovych vzruchov v svaloch+ nieco ako syndrom z pretazenia- prilis otvorene klby + LMD-
momentalne riesime s tym spojene poruchy ucenia a pozornosti-inak inteligentna a sikovna je.
dufam, ze vam nenajdu nic zavazne... drzime palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Ned Mar 08, 2009 11:22 am

Držím aj ja Vám palčeky a v pondelok dám vediet ako som dopadla..pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 3:14 pm

Ahojte.tak som rada dnes sme boli u ortopéda a je to všetko v poriadku.Nožičky ma silné tak sme jej museli kupit ortop.sandále na suchý zips,ktore sa daju stahovat,aby mala pevnu nohu.O 2.mes.na kontrolu.No tak sa veeelmi teším.No ale tie ceny sandálok a topánočiek niečo hrozné!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 3:16 pm

:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Mar 09, 2009 3:43 pm

Dobry den,tak vidite ja som Vam vravela,ze to bude v poriadku.
Drzime palceky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 4:00 pm

dakujem Martinka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Mar 09, 2009 4:02 pm

ingrid00 píše:Ahojte.tak som rada dnes sme boli u ortopéda a je to všetko v poriadku.Nožičky ma silné tak sme jej museli kupit ortop.sandále na suchý zips,ktore sa daju stahovat,aby mala pevnu nohu.O 2.mes.na kontrolu.No tak sa veeelmi teším.No ale tie ceny sandálok a topánočiek niečo hrozné!


supeeer, teším sa s vami :wink:
a ceny su sice vysoké, ale oplatí sa investovať ... ja obuv kupujem ak sa da zdravotnu SANTE alebo podobne, aspon malemu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 4:21 pm

vdaka.aj ja malému kupujem kvalitnu,ale myslím tak ,že jemu som topánočky kupila za 400 a malej dnes sandalky za 700.tak myslím ten rozdiel.9 -ročný
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Mar 09, 2009 4:26 pm

mne dcerka nosí už číslo 36 /37, to už je dámske číslo, nehovoriac o vybere vhodnej junior-obuvi... cena je tiež "dámska" ... teda lepšie topánky pod 30 € nekupim...v čínakoch kupovať odmietam... ako malá mala nabeh na ploché nohy - takže neriskujem

a synovi niečo davam po dcerke - čo je vhodne aj pre chlapca a bolo ešte v dobrom stave ... a inak kupujem v RENO, Deichmann, Altero alebo v zdravotnej obuvi ... a tiež chodíme do Polska na topánky, do obuvi CCC
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 4:33 pm

ano poznám to aj ja.malého mam tiež takeho ide iba po značkách.Má prevažne kvalitnu obuv aj on,ale s malou to je horšie ta ma malu nohu a dost široku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od ellanoir » Pon Mar 09, 2009 6:22 pm

ingrid00 píše:Ahojte.tak som rada dnes sme boli u ortopéda a je to všetko v poriadku.Nožičky ma silné tak sme jej museli kupit ortop.sandále na suchý zips,ktore sa daju stahovat,aby mala pevnu nohu.O 2.mes.na kontrolu.No tak sa veeelmi teším.No ale tie ceny sandálok a topánočiek niečo hrozné!



To je super, ze je vsetko vporiadku. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od ingrid00 » Pon Mar 09, 2009 9:23 pm

Dakujem Vám maminy. :D :lol: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od leinka » Uto Mar 10, 2009 1:55 pm

Ingrid,teším sa s tebou,že je všetko v poriadku a želám veľa pevných krôčikov :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Ned Feb 10, 2008 1:00 am

od ingrid00 » Uto Mar 10, 2009 4:36 pm

leinka dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Ned Máj 25, 2008 12:00 am

od katelara » Str Apr 15, 2009 8:20 pm

Ahojte. Ja som mala tiež s mojou Larou veľa problémov od narodenia. Najskôr ma nechceli zobrať rodiť keď som prišla do pôrodnice a potom začali také fofri, že nestihali a niečo sa tam stalo čo sa ja už nedozviem. Mala robila od narodenia v niektorých polohách korytnačku. Detská lekárka si nič nevšimla. Keby nemám staršie dieťa doma, tak neviem ako to dopadne. Až keď som jej povedala, že sa mi mala v niektorých situáciach nepozdáva tak až vtedy mi povedala, že aj jej sa to tak zdá. No smutné je, že to povedala až po mne. Tie dni a čakanie na termín k neurologičke boli strašne. Toľko som sa naplakala až som mlieko stratila. Chodili sme cvičiť vojtovu metodu ale všetko išlo hladko a mala sa rýchlo rozhýbala. Chodiť začala keď mala 14 mesiacov. Bývam s mamou tak som sa napočúvala, ona nebude chodiť a podobne. No podpora ako sa patrí. Vedela som, že chodiť bude lebo za ruku a okolo nábytku chodila v pohode len to chcelo čas. Tiež ma to veľmi trápilo, keď druhe deti behali a boli šikovne, ale povedala som si, moja je šikovná v niečom inom. Je to moje zlatičko :D Tým pádom sme sa začali aj neskoro pýtať na nočník. Ale teraz je už všetko toto za nami a tešíme sa s nej. Naozaj na všetko treba iba čas i keď vtedy som to tak nechápala a trpela som prečo práve moja dcera. Do toho dostal 11 ročný syn cukrovku, tak bolo u nás naozaj veselo. Som na svoje deti hrdá a pyšná že ich mám :D :D :D Larika Matuško ľubim Vás :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto Jún 17, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť