Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

od babulkaxy » Pia Dec 05, 2008 11:55 am

silviaaa prosim ta posli mi to emailom,lebo uplne ten isty problem s detickama.Moja mala ma10mesiacov a dokaze za noc vypit aj 3flase caju,alebo vody je to naozaj strasne.Rano vstavam strasne unavena.dakujem :( :? :x :cry: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od silviaaa » Pia Dec 05, 2008 1:24 pm

babulkaxy píše:silviaaa prosim ta posli mi to emailom,lebo uplne ten isty problem s detickama.Moja mala ma10mesiacov a dokaze za noc vypit aj 3flase caju,alebo vody je to naozaj strasne.Rano vstavam strasne unavena.dakujem :( :? :x :cry: :evil:
no poslala by som ale neviem tvoju mailovu adresu mi napis a poslem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Okt 29, 2008 7:14 am

od babulkaxy » Pia Dec 05, 2008 1:52 pm

silviaaa prepac ale uplne som zabudla. :D :D :D babulkaxy@azet.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od maminana2 » Pia Dec 05, 2008 2:16 pm

Ahojte, tak do teraz sme v noci "LEN" 6x kojili a potom spali, no posledne tri noci sme sa nosili, vyzera to tak , ze sa na nas vali prvy zub.. :shock: . Mame 8,5mesiaca a tri noci teplot a revu...Pri prvom som toto nepoznala zuby mu vysli lahko, mal IBA riedku stolicu...no toto bolo hrozne :evil: Najhorsie na tom je, ze ho nemozem ani polozit, na rukach mi pospi aspon trochu a tak mam sancu si zdriemnut v polosede podlozena vankusmi...Som si odvikla byt takto hore, starsi ma uz 5r....Tiez si myslim ze oni to maju este horsie ako my a tak VYDRZAT my to predsa zvladneme, sme predsa tie ich najlepsie maminy :D :D :D ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Dec 05, 2008 4:37 pm

maminana2 ja som mala na toto nervy....bolo mi maleho luto.vedela som ze place od zubov a na rukach prestal....ruky mam vytahane ako opica co som ho vlacila a povedala som dost!!!zahada je ze ked je na rukach ho nebolia??? :evil: nehnevalo ma to,ale ked to bolo 3 tyzdne noc co noc v kuse,to sa nedalo...nechala som ho v postielke,chvilu reval,a na druhu noc,len tak sknukal,tak eh eh,no chapes stonanie.....natiahla som ruku s postele obcas ho pohladkala a bolo :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od maminana2 » Pia Dec 05, 2008 5:47 pm

no sisu, dakujem za podporenie... :D , aj by som to skusila, ale mala som problem s kojenim a tak spi maly s nami na postely...ja viem ze je to moja chyba, ale uz to neriesim...starsi spal tiez len ked bol na postely a odnaucil sa az ked sa narodil mladsi...co uz, vraj som bola taka aj ja :oops: ...nejako to uz dotiahneme a pri druhom zube budem prisnejsia :oops: ... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Dec 05, 2008 6:22 pm

uf,to by som ja nemohla spat z malym,ja cestujem rovnako ako on,tak bud by som ho zavalila alebo by padol na zem :roll: drzim palecky...a do tretice to pories inak :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od maminana2 » Pia Dec 05, 2008 6:29 pm

momentalne som "treticu" uplne zamietla :lol: , no tato to vidi inak :o ...ale on sa nestara a v noci spi ako dudek :D ,matam iba ja s malym :roll: .... a to som hovorila, ze nedopustim aby druhy spal na postely...no clovek mieni a zivot meni :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Dec 05, 2008 9:37 pm

to s tymi otcami to je tusim rovnake....aj ten moj chlap chrape ako zabity!!!!sa cudujem ci si dava prasky na spanie....ja som hore len co maly pohne prstom :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od placek » Pia Dec 05, 2008 10:23 pm

AHOJTE MY MAME DNES 10MESIACOV A MUSIM POVEDAT ZE MI SPIME OD 19HOD DO 7-7.30RANA,VECER MU UROBIM KASICKU S DVOMA PISKOTMI PREBALIME A SPINKAME :D AJ KED SOM PLNE KOJILA DO 6 MESIACA TAK SA VECER ZOBUDIL JEDEN KRAT ALEBO AZ RANO :D :D NEZAVIDIM VAM :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

od adinka33 » Pia Dec 05, 2008 10:26 pm

placek píše:AHOJTE MY MAME DNES 10MESIACOV A MUSIM POVEDAT ZE MI SPIME OD 19HOD DO 7-7.30RANA,VECER MU UROBIM KASICKU S DVOMA PISKOTMI PREBALIME A SPINKAME :D AJ KED SOM PLNE KOJILA DO 6 MESIACA TAK SA VECER ZOBUDIL JEDEN KRAT ALEBO AZ RANO :D :D NEZAVIDIM VAM :( :(


tak to je "iné" bábo....
:lol: :shock:
aj ja by som také úžasné bábo chcela, ale nemám .... lebo dvaja menší vymýšľajú skoro každú noc a najstarší už má našťastie 11 rokov, tak s ním je to oki :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sisu22 » Pia Dec 05, 2008 11:33 pm

placek píše:AHOJTE MY MAME DNES 10MESIACOV A MUSIM POVEDAT ZE MI SPIME OD 19HOD DO 7-7.30RANA,VECER MU UROBIM KASICKU S DVOMA PISKOTMI PREBALIME A SPINKAME :D AJ KED SOM PLNE KOJILA DO 6 MESIACA TAK SA VECER ZOBUDIL JEDEN KRAT ALEBO AZ RANO :D :D NEZAVIDIM VAM :( :(


daj vediet ked babu pojdu ocne zuby :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od placek » Sob Dec 06, 2008 9:53 am

uz mu jeden ocak akurat vysiel:))a v pohode.. :D :D :D ale ked nespinka rano tak je co aby sme ho ustrazili,ako keby mal cez den vcelicky v zadku pichnute :lol: :lol: strasne zive dietatko :) niekedy az moc,inac do obeda spinkame tiez tak cca 2-3hodky a poobede tiez tak ako kdy sa mu chce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

od maminana2 » Sob Dec 06, 2008 9:59 am

No placek, raz to mozno spoznas aj ty... :wink:, ja si myslim ze najdolezitejsie je aj tak ze sme vsetci zdravy :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od placek » Sob Dec 06, 2008 10:06 am

to je pravda,to je najdolezitejsie :D :D :D ja som spokojna velmi s nasim prvorodenym syncekom :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť